Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
So 16.6.18 | 10:00 | DEKAN | SG-II Butovice Tus Pelotas | 11. | 2:4 |
So 9.6.18 | 10:00 | P3 | Hoptajch team SG-II Butovice | 8. | 7:2 |
So 2.6.18 | 11:15 | P1 | Modrý balet A SG-II Butovice | 10. | 3:5 |
So 26.5.18 | 11:15 | LITVI | SG-II Butovice Šachťor Praha CF | 9. | 8:0 |
So 12.5.18 | 11:15 | P1 | SG-II Butovice Homogen 1.FC A | 7. | 4:2 |
So 5.5.18 | 10:00 | ZAK | Deportivo bez Coruna B SG-II Butovice | 6. | 4:2 |
So 28.4.18 | 10:00 | P2 | SG-II Butovice Legion Aliena A | 5. | 2:7 |
So 21.4.18 | 10:00 | P3 | SoClose United SG-II Butovice | 4. | 1:3 |
So 14.4.18 | 10:00 | DEKAN | SG-II Butovice Nádhera | 3. | 5:2 |
So 7.4.18 | 11:15 | P3 | Protector 1320 FC SG-II Butovice | 2. | 1:1 |
So 24.3.18 | 08:45 | ZAK | SG-II Butovice Plameňáci 1.FC B | 1. | 1:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hoptajch team | 11 | 8 | 2 | 1 | 63:22 | 18 |
2. | Deportivo bez Coruna B | 11 | 8 | 1 | 2 | 61:36 | 17 |
3. | Legion Aliena | 11 | 8 | 0 | 3 | 58:26 | 16 |
4. | Plameňáci 1.FC B | 11 | 5 | 2 | 4 | 30:33 | 12 |
5. | SG-II Butovice | 11 | 5 | 1 | 5 | 35:33 | 11 |
6. | Tus Pelotas | 11 | 4 | 2 | 5 | 39:39 | 10 |
7. | Protector 1320 FC | 11 | 4 | 2 | 5 | 29:36 | 10 |
8. | Homogen 1.FC A | 11 | 2 | 3 | 6 | 41:45 | 7 |
9. | SoClose United | 11 | 5 | 1 | 5 | 30:35 | 7 |
10. | Modrý balet A | 11 | 3 | 1 | 7 | 32:46 | 7 |
11. | Nádhera | 11 | 4 | 1 | 6 | 35:55 | 5 |
12. | Šachťor Praha CF | 11 | 1 | 2 | 8 | 33:80 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 25.3.18 | 17:30 | ARIT | Apači Šotgani (HL5H) |
Ne 25.3.18 | 18:45 | ARIT | Paraguay Los Niňos M.B. (HL6K) |
Ne 22.4.18 | 12:30 | P2 | Deus Vult Troll FC (HL8L) |
Ne 22.4.18 | 13:45 | P2 | Výlov 0.FC Pětapůl TJ (HL7L) |
Ne 22.4.18 | 15:00 | P2 | Vzteklé Želvičky My (HL7K) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Berger Tomáš | 1 | 1 |
Černý Vítězslav | 9 | 3 |
Chytka Michal | 6 | 3 |
Hajdl Martin | 7 | 4 |
Hanton Jan | 10 | 4 |
Horký Přemysl | 10 | 7 |
Koželka Vojtěch | 4 | 3 |
Krist Lukáš | 9 | 2 |
Slavík Tomáš | 11 | 4 |
Staněk Petr | 11 | 1 |
Stašák Mario | 5 | 1 |
Stupka Martin | 1 | 0 |
Surovec Jan | 7 | 0 |
Tesař Lukáš | 4 | 2 |