2. 6. 18 10:00 P2 Tus Pelotas Legion Aliena A 10. 2:3 (0:0)
Peter Kürthy – Štefan Božik, Matias Burgueno, Alexander Cameron, Gabriel Fernandez, Ryszard J. Macidlowski, Carlos A. Molina Tello, Vladimir Suarez Maldonado vs Rostyslav Kushney – Rostyslav Chernyshov, Andrei Cucenic, Dmytro Donchuk, Mykhailo Hordienko, Ilshat Irkin, Vasyl Karaslai, Maxim Kaydashov, Nazariy Shukatka, Sztaniszlav Sztan
38. Mykhailo Hordienko
44., 48. Vasyl Karaslai
60. Mykhailo Hordienko
26. 5. 18 10:00 P3 Modrý balet A Tus Pelotas 9. 2:6 (1:3)
Domácí si po vlastních hrubých chybách nechali dát do poločasu tři góly a pak už výsledek jen marně honili. Čapla
Modrý balet A Tus Pelotas
Martin Digoň – Petr Cihelka, Robert Digoň, Peter Kunca, Pavel Malý, Marcel Marcin, Petr Převrátil, Radim Zeisberg vs Peter Kürthy – Valantine Atoh, Štefan Božik, Alexander Cameron, Ryszard J. Macidlowski, Rafael Jose Millan Teran, Carlos A. Molina Tello
15. Petr Převrátil
45. Peter Kunca
5., 29., 55. Carlos A. Molina Tello
13. Valantine Atoh
42. Alexander Cameron
58. Rafael Jose Millan Teran
19. 5. 18 10:00 BECH Tus Pelotas SoClose United 8. 6:1 (5:0)
Rozhodčí se nedostavil.
Tus Pelotas SoClose United
Carlos A. Molina Tello – Javier F. Avila Selva, Štefan Božik, Alexander Cameron, Roman Doboš vs Lukáš Klíma – Filip Anýž, Ondřej Anýž, David Čapek, Igor Grytsyk, Šimon Kuzica, Jakub Rudolf, Jan Rudolf
3., 20. Štefan Božik
5., 43. Alexander Cameron
10. Carlos A. Molina Tello
27. Roman Doboš
58. Ondřej Anýž
12. 5. 18 11:15 KBELY Šachťor Praha CF Tus Pelotas 7. 6:6 (2:4)
Šachťor Praha ve čtyřech hráčích v poli prohrál poločas nejtěsnějším rozdílem. Začátkem druhé půle otočil skóre, aby nakonec zápas díky vynikajícímu Popokovi skončil remízou. Husák
Šachťor Praha CF Tus Pelotas
Dušan Maga – Denys Danylych, Vasyl Danylych, Václav Mottl, Oleksandr Popok vs Javier F. Avila Selva – Štefan Božik, Matias Burgueno, Roman Doboš, Peter Kürthy, Ryszard J. Macidlowski, Carlos A. Molina Tello, Jürgen Michael Vogels
15., 26., 31., 49., 60. Oleksandr Popok
33. Denys Danylych
11., 18., 30., 48. Carlos A. Molina Tello
16., 60. Matias Burgueno
5. 5. 18 10:00 P3 Tus Pelotas Nádhera 6. 1:1 (1:1)
Oboustraně nepřesný fotbal mnoho krásy nepřinesl, ale nadšení a bojovnost ano.
Tus Pelotas Nádhera
Peter Kürthy – Valantine Atoh, Javier F. Avila Selva, Štefan Božik, Matias Burgueno, Roman Doboš, Gabriel Fernandez, Rafael Jose Millan Teran vs Radek Dupal – Petr Antoš, Stanislav Buňata, Michal Dalibába, Tomáš Dalibába, František Novotný, Karel Semerád, Karel Slepička, Jakub Votruba
15. Valantine Atoh 11. Karel Semerád
28. 4. 18 10:00 BECH Hoptajch team Tus Pelotas 5. 3:1 (1:0)
Domácí hráli celý zápas přesilovku, ale vyhráli jen díky hráči Nyklovi, který byl famózní. Klail
Hoptajch team Tus Pelotas
Marek Ferstl – Erik Ackermann, Petr Fridrich, Jan Janeček, Jan Kendera, Robert Nykl, Robert Nykl, Marek Růžička, Václav Svoboda vs Peter Kürthy – Štefan Božik, Roman Doboš, Rafael Jose Millan Teran, Carlos A. Molina Tello
18., 40. Robert Nykl
50. Jan Kendera
49. Roman Doboš
21. 4. 18 10:00 P2 Tus Pelotas Protector 1320 FC 4. 2:6 (1:1)
Vyrovnaná první polovina zápasu. O výsledku rozhodla až druhá půle, ve které se týmu Protector podařilo pětkrát skórovat. Trnka
Tus Pelotas Protector 1320 FC
Ryszard J. Macidlowski – Javier F. Avila Selva, Alexander Cameron, Gabriel Fernandez, Carlos A. Molina Tello, Vladimir Suarez Maldonado, Jürgen Michael Vogels vs Michal Hekl – Jan May, Pavel May, Vít Pleskot, Miroslav Šalša, Radim Šalša, Pavel Vávra, Jan Vladyka
17. Gabriel Fernandez
53. Javier F. Avila Selva
23., 41., 55. Radim Šalša
44. Jan Vladyka
45. Miroslav Šalša
52. Pavel Vávra
14. 4. 18 11:15 BECH Homogen 1.FC A Tus Pelotas 3. 1:4 (0:2)
Zápas byl v duchu fair play, vyrovnaný na šance.
Homogen 1.FC A Tus Pelotas
Jan Plachý – Michael Bárta, David Hron, Matěj Komárek, Jakub Maňas, Pavel Mašek, Petr Schimon, Vladimír Zeman vs Ryszard J. MacidlowskiJavier F. Avila Selva, Matias Burgueno, Alexander Cameron, Vladimir Suarez Maldonado, Jürgen Michael Vogels
45. Jan Plachý 20. Jürgen Michael Vogels
30., 59., 60. Javier F. Avila Selva
7. 4. 18 11:15 KBELY Tus Pelotas Plameňáci 1.FC B 2. 4:6 (0:0)
Utkání hrané ve velmi nervózní atmosféře. Po bezbrankovém poločase se otevřely obrany a nakonec zaslouženě zvítězili Plameňáci.
Tus Pelotas Plameňáci 1.FC B
Ryszard J. Macidlowski – Javier F. Avila Selva, Matias Burgueno, Alexander Cameron, Roman Doboš, Peter Kürthy, Carlos A. Molina Tello, Vladimir Suarez Maldonado vs Pavel Havlina – Petr Halo, Filip Hostinský, Michal Jun, David Kadleček, Roman Laštovka, Karel Pavlišín, Tomáš Pokorný, Jiří Sejpka, Václav Štefan