Rozpis pískání, 6. liga, skupina K

Huňáč PK

Út 4.9. 18:00 Hrabákova HRAB1
Út 4.9. 19:15 Hrabákova HRAB1
Po 24.9. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Po 24.9. 19:15 Běchovice SC SCBEC

City Lhotka FC

So 8.9. 10:00 Zákostelní ZAK
So 8.9. 11:15 Zákostelní ZAK
So 8.9. 12:30 Zákostelní ZAK
Ne 18.11. 15:00 Pražačka P3
Ne 18.11. 16:15 Pražačka P3
Ne 18.11. 17:30 Pražačka P3

Mestek 97 FC

Ne 16.9. 15:00 Hanspaulka HANSP
Ne 16.9. 16:15 Hanspaulka HANSP
Ne 14.10. 15:00 Hanspaulka HANSP
Ne 14.10. 16:15 Hanspaulka HANSP
Ne 11.11. 15:00 Hanspaulka HANSP
Ne 11.11. 16:15 Hanspaulka HANSP

Sever 1.FC

So 15.9. 09:30 Tempo FC TEMPO
So 15.9. 10:45 Tempo FC TEMPO
Ne 18.11. 17:30 Mikulova MIKU3
Ne 18.11. 18:45 Mikulova MIKU3
Ne 18.11. 20:00 Mikulova MIKU3

Horst 1.FC

Ne 16.9. 16:15 Čechie Smíchov CESMI
Ne 16.9. 17:30 Čechie Smíchov CESMI
Ne 16.9. 18:45 Čechie Smíchov CESMI
Ne 4.11. 17:30 Mikulova MIKU4
Ne 4.11. 18:45 Mikulova MIKU4
Ne 4.11. 20:00 Mikulova MIKU4

Paraguay

So 13.10. 10:00 Pražačka P2
So 13.10. 11:15 Pražačka P2
So 3.11. 11:15 Pražačka P2
So 3.11. 12:30 Pražačka P2
Ne 2.12. 13:45 Pražačka P3
Ne 2.12. 15:00 Pražačka P3

Bohemia Roztyly

Ne 30.9. 16:15 Tempo FC TEMPO
Ne 30.9. 17:30 Tempo FC TEMPO
So 27.10. 10:00 Pražačka P2
So 27.10. 11:15 Pražačka P2
Ne 25.11. 16:15 Pražačka P3
Ne 25.11. 17:30 Pražačka P3

Sturm JM

Út 4.9. 18:00 Hrabákova HRAB2
Út 4.9. 19:15 Hrabákova HRAB2
Po 24.9. 19:15 Štěrboholy STER2
Po 24.9. 20:30 Štěrboholy STER2

Stodůlecký piráti

Ne 30.9. 18:45 Běchovice SC SCBEC
Ne 30.9. 20:00 Běchovice SC SCBEC
So 3.11. 08:45 Hostivař SK HOSTI
So 3.11. 10:00 Hostivař SK HOSTI

Gang of Jan Palach

St 5.9. 19:00 Meteor 8 METE1
St 5.9. 20:15 Meteor 8 METE1
Ne 2.12. 18:45 Tempo FC TEMPO
Ne 2.12. 20:00 Tempo FC TEMPO

Sokol Suchdol TJ

Út 4.9. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
Út 4.9. 20:45 Stodůlky Sokol STOD
Ne 28.10. 16:00 Hostivař SK HOSTI
Ne 28.10. 17:15 Hostivař SK HOSTI

Los Niňos M.B.

St 5.9. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
St 5.9. 20:45 Stodůlky Sokol STOD
So 20.10. 10:00 Hostivař SK HOSTI
So 20.10. 11:15 Hostivař SK HOSTI
Ne 2.12. 18:45 Záběhlice ZABEH
Ne 2.12. 20:00 Záběhlice ZABEH