Seznam týmů, 6. liga, skupina K

Tým Barvy dresů
Sturm JM světle modrá, bílá
Stodůlecký piráti červeno-bílá
Sokol Suchdol TJ modro-bílá, červená
Sever 1.FC červeno-černá, žlutá
Mestek 97 FC modro-bílá
Los Niňos M.B. bílá, zelená
Paraguay červeno-bílá, modrá
Huňáč PK modrá
Gang of Jan Palach žlutá, červená
Horst 1.FC červená, černá
City Lhotka FC bílá, černá
Bohemia Roztyly modrá, žlutá

Rozpis zápasů, 6. liga, skupina K

Utkání Datum Čas Hřiště
City Lhotka FCStodůlecký piráti Ne 25.3. 12:30 STOD
Huňáč PKMestek 97 FC Ne 25.3. 16:15 ZAK
Gang of Jan PalachSever 1.FC Ne 25.3. 16:15 P3
Horst 1.FCSokol Suchdol TJ Ne 25.3. 16:15 TEMPO
ParaguayLos Niňos M.B. Ne 25.3. 18:45 ARIT
Bohemia RoztylySturm JM Ne 25.3. 18:45 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Stodůlecký pirátiHorst 1.FC Ne 8.4. 12:30 STOD
Sokol Suchdol TJGang of Jan Palach Ne 8.4. 13:45 HANSP
Sever 1.FCHuňáč PK Ne 8.4. 16:15 P2
Mestek 97 FCParaguay Ne 8.4. 17:30 HANSP
Bohemia RoztylyCity Lhotka FC Ne 8.4. 18:45 MIKU1
Sturm JMLos Niňos M.B. Ne 8.4. 18:45 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Gang of Jan PalachStodůlecký piráti Ne 15.4. 12:30 STOD
Huňáč PKSokol Suchdol TJ Ne 15.4. 13:45 HANSP
Los Niňos M.B.Mestek 97 FC Ne 15.4. 17:30 HANSP
ParaguaySever 1.FC Ne 15.4. 18:45 HANSP
Horst 1.FCBohemia Roztyly Ne 15.4. 18:45 MIKU2
City Lhotka FCSturm JM Ne 15.4. 18:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Stodůlecký pirátiHuňáč PK Ne 22.4. 12:30 STOD
Sokol Suchdol TJParaguay Ne 22.4. 13:45 HANSP
City Lhotka FCHorst 1.FC Ne 22.4. 16:15 P2
Sever 1.FCLos Niňos M.B. Ne 22.4. 17:30 P3
Bohemia RoztylyGang of Jan Palach Ne 22.4. 18:45 MIKU1
Sturm JMMestek 97 FC Ne 22.4. 18:45 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Los Niňos M.B.Sokol Suchdol TJ Ne 29.4. 13:45 HANSP
Gang of Jan PalachCity Lhotka FC Ne 29.4. 16:15 P1
Mestek 97 FCSever 1.FC Ne 29.4. 17:30 HANSP
ParaguayStodůlecký piráti Ne 29.4. 18:45 HANSP
Huňáč PKBohemia Roztyly Ne 29.4. 18:45 MIKU2
Horst 1.FCSturm JM Ne 13.5. 18:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Stodůlecký pirátiLos Niňos M.B. Ne 6.5. 12:30 STOD
Sokol Suchdol TJMestek 97 FC Ne 6.5. 13:45 HANSP
Horst 1.FCGang of Jan Palach Ne 6.5. 15:00 P2
City Lhotka FCHuňáč PK Ne 6.5. 17:30 TEMPO
Sturm JMSever 1.FC Ne 6.5. 18:45 MIKU1
Bohemia RoztylyParaguay Ne 13.5. 18:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Huňáč PKHorst 1.FC Ne 20.5. 13:45 P2
Sever 1.FCSokol Suchdol TJ Ne 20.5. 15:00 HANSP
Mestek 97 FCStodůlecký piráti Ne 20.5. 17:30 HANSP
Los Niňos M.B.Bohemia Roztyly Ne 20.5. 18:45 MIKU1
ParaguayCity Lhotka FC Ne 20.5. 18:45 HANSP
Gang of Jan PalachSturm JM Ne 20.5. 18:45 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Stodůlecký pirátiSever 1.FC Ne 27.5. 12:30 STOD
Gang of Jan PalachHuňáč PK Ne 27.5. 16:15 P3
City Lhotka FCLos Niňos M.B. Ne 27.5. 16:15 P2
Horst 1.FCParaguay Ne 27.5. 18:45 HANSP
Bohemia RoztylyMestek 97 FC Ne 27.5. 18:45 MIKU1
Sturm JMSokol Suchdol TJ Ne 27.5. 18:45 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Sokol Suchdol TJStodůlecký piráti Ne 3.6. 13:45 HANSP
Los Niňos M.B.Horst 1.FC Ne 3.6. 16:15 MIKU4
Mestek 97 FCCity Lhotka FC Ne 3.6. 17:30 HANSP
Sever 1.FCBohemia Roztyly Ne 3.6. 18:45 MIKU2
ParaguayGang of Jan Palach Ne 3.6. 18:45 HANSP
Huňáč PKSturm JM Ne 3.6. 18:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Sturm JMStodůlecký piráti Ne 10.6. 11:15 STOD
Gang of Jan PalachLos Niňos M.B. Ne 10.6. 16:15 P2
City Lhotka FCSever 1.FC Ne 10.6. 16:15 P1
Horst 1.FCMestek 97 FC Ne 10.6. 17:30 HANSP
Bohemia RoztylySokol Suchdol TJ Ne 10.6. 18:45 MIKU2
Huňáč PKParaguay Ne 10.6. 18:45 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Stodůlecký pirátiBohemia Roztyly Ne 24.6. 18:45 MIKU2
Sokol Suchdol TJCity Lhotka FC Ne 24.6. 18:45 ARIT
Sever 1.FCHorst 1.FC Ne 24.6. 18:45 P2
Mestek 97 FCGang of Jan Palach Ne 24.6. 18:45 DEKAN
Los Niňos M.B.Huňáč PK Ne 24.6. 18:45 P1
ParaguaySturm JM Ne 24.6. 18:45 MIKU1