27. 5. 18 18:45 MIKU2 Sturm JM Sokol Suchdol TJ 8. 6:3 (5:2)
Filip Kotek – Dušan Dřízhal, Jan Hynek, Martin Klejna, Petr Linx, Jiří Navrátil, Lukáš Pitelka vs Lukáš Havlíček – Jiří Čurda, Václav Erler, Jakub Krebs, Petr Maleček, Jakub Mareš, Josef Petr, Tomáš Reilich, Michal Zatrapa
21. Petr Linx
27., 36. Michal Zatrapa
29. Jakub Krebs
20. 5. 18 18:45 MIKU2 Gang of Jan Palach Sturm JM 7. 4:3 (2:0)
Z jednoznačně se vyvíjejícího zápasu bylo bylo ještě v poslední desetiminutovce slušné drama. Jambor, Marek
Gang of Jan Palach Sturm JM
Radek Dán – František Hňup, Jan Pavel Jíša, David Kaminski, Jan Kubíček, Kilian Marques, Daniel Plecháč, Jindřich Šálek, Martin Žegklitz vs Filip Kotek – Jan Hynek, Martin Klejna, Petr Linx, Jiří Navrátil, Jan Tempel
2., 23., 38. František Hňup
47. Kilian Marques
54. Jan Hynek
57. Jan Tempel
59. Petr Linx
13. 5. 18 18:45 MIKU3 Horst 1.FC Sturm JM 5. 2:2 (0:2)
V první půli lepší a šťastnější Sturm. Po přestávce se dvakrát prosadili během minuty domácí a tak se body zaslouženě dělily. Voldán
Horst 1.FC Sturm JM
Milan Kašpar – Petr Hlavička, Petr Kadlec, Václav Nič, Martin Pistulka, Karel Schaffner, Petr Tomečka, Zdeněk Uher vs Filip Kotek – Dušan Dřízhal, Jan Hynek, Petr Linx, Martin Soukup, Jan Tempel, Jan Vybíral
40., 41. Martin Pistulka 4. Jan Hynek
26. Jan Tempel
6. 5. 18 18:45 MIKU1 Sturm JM Sever 1.FC 6. 6:2 (1:0)
Domácí většinu zápasu drželi míč, ale díky svým chybám dovolili soupeři z brejků skórovat, nakonec si ale rychlými trefami pojistili zaslouženou výhru. Vostatek
Sturm JM Sever 1.FC
Filip Kotek – Dušan Dřízhal, Jan Hynek, Martin Klejna, Petr Linx, Martin Soukup, Jan Tempel vs Jan Linhart – Karel Medek, Miloš Niesner, Rostislav Pulkrab, Petr Sysel, Petr Vydra
15., 46., 54., 56. Jan Hynek
34. Petr Linx
48. OG
33. Karel Medek
42. Rostislav Pulkrab
22. 4. 18 18:45 MIKU2 Sturm JM Mestek 97 FC 4. 0:2 (0:0)
Domácí celý zápas lepším a aktivnějším týmem, jediné, co jim chybělo, bylo střelecké štěstí, jelikož měli o dost více šancí než hosté a minimálně čtyřikrát zazvonila branková konstrukce.
Sturm JM Mestek 97 FC
Filip Kotek – Dušan Dřízhal, Jan Hynek, Martin Klejna, Petr Linx, Martin Soukup, Jan Tempel vs Lubomír Brychta – Lubomír Brychta, Jiří Čížek, Marek Horák, Jakub Hradil, Vojtěch Kišš, Václav Milec, Oldřich Šára, Vlastimil Zajíc
45., 58. Marek Horák
15. 4. 18 18:45 MIKU3 City Lhotka FC Sturm JM 3. 4:0 (2:0)
City Lhotka hrála v prvním poločase hezký fotbal a zaslouženě vedla 2:0. Ve 36. minutě po krásné individuální hře zvýšila na 3:0. Hosté ve 41. minutě nastřelili břevno a hrozili z brejků. Domácí několikrát podržel brankář. V závěru domácí pečetili na 4:0. Hošek
City Lhotka FC Sturm JM
Ladislav Špička – Tomáš Černý, Milan Dědek, Zdeněk Halada, Martin Janata, Miroslav Landa ml., Jaroslav Sváda, Jan Znamenáček vs Filip Kotek – Dušan Dřízhal, Jan Hynek, Martin Klejna, Petr Linx, Jiří Navrátil, Martin Soukup, Jan Vybíral
21., 30. Miroslav Landa ml.
36. Martin Janata
59. Zdeněk Halada
8. 4. 18 18:45 MIKU2 Sturm JM Los Niňos M.B. 2. 5:1 (2:1)
Jasná záležitost pro domácí, kteří byli lepším týmem po celou dobu utkání. Janča
Sturm JM Los Niňos M.B.
Filip Kotek – Dušan Dřízhal, Jan Hynek, Martin Klejna, Petr Linx, Jiří Navrátil, Lukáš Pitelka, Martin Soukup, Jan Tempel, Jan Vybíral vs Matěj Kovář – František Čáha, Ondřej Gothard, Michal Hrabák, Robert Jelen, Tomáš Koutský, Václav Pekárek, David Sládek, David Staněk
20., 55. Jan Hynek
26. Martin Klejna
33., 45. Petr Linx
12. Robert Jelen
25. 3. 18 18:45 MIKU2 Bohemia Roztyly Sturm JM 1. 3:0 (1:0)
Vyrovnané utkání rozhodla lepší produktivita domácích.
Bohemia Roztyly Sturm JM
Jan Malý – Michal Brabec, Tomáš Brabec, Jan Hrubý, Dušan Mrozek, Zbyněk Mrózek, Daniel Riedl, Pavel Schiller, Martin Zeman vs Filip Kotek – Dušan Dřízhal, Adam Horký, Martin Klejna, Petr Linx, Martin Soukup, Jan Tempel, Jan Vybíral