Rozpis pískání, 6. liga, skupina L

Hattrick Prosek FC

So 8.9. 10:00 Pražačka P1
So 8.9. 11:15 Pražačka P1
Ne 18.11. 15:00 Běchovice 2 BECH
Ne 18.11. 16:15 Běchovice 2 BECH
Ne 18.11. 17:30 Běchovice 2 BECH

Sokol Vysočany C

Út 4.9. 18:00 Zákostelní ZAK
Út 4.9. 19:15 Zákostelní ZAK
Út 4.9. 20:30 Zákostelní ZAK
St 19.9. 18:00 Zákostelní ZAK
St 19.9. 19:15 Zákostelní ZAK
St 19.9. 20:30 Zákostelní ZAK

Strážci Pomeranče

Ne 30.9. 16:15 Litvínovská LITVI
Ne 30.9. 17:30 Litvínovská LITVI
So 3.11. 11:15 Pražačka P3
So 3.11. 12:30 Pražačka P3
Ne 25.11. 16:15 Pražačka P1
Ne 25.11. 17:30 Pražačka P1

Talent Praha FC

So 22.9. 08:45 Běchovice 2 BECH
So 22.9. 10:00 Běchovice 2 BECH
Ne 18.11. 17:30 Záběhlice ZABEH
Ne 18.11. 18:45 Záběhlice ZABEH
Ne 18.11. 20:00 Záběhlice ZABEH

Xichties FC

Čt 25.10. 18:15 Zákostelní ZAK
Čt 25.10. 19:30 Zákostelní ZAK
Čt 25.10. 20:45 Zákostelní ZAK
Čt 22.11. 18:15 Zákostelní ZAK
Čt 22.11. 19:30 Zákostelní ZAK
Čt 22.11. 20:45 Zákostelní ZAK

Květák

Út 4.9. 19:00 Meteor 8 METE2
Út 4.9. 20:15 Meteor 8 METE2
Po 24.9. 18:00 Hrabákova HRAB1
Po 24.9. 19:15 Hrabákova HRAB1

Angmar A

Ne 21.10. 17:30 Mikulova MIKU3
Ne 21.10. 18:45 Mikulova MIKU3
Ne 21.10. 20:00 Mikulova MIKU3
Ne 25.11. 18:45 Děkanka DEKAN
Ne 25.11. 20:00 Děkanka DEKAN

Catchers SC

St 5.9. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
St 5.9. 19:30 Přední Kopanina PRKOP
Po 24.9. 19:00 Motorlet MOTO1
Po 24.9. 20:15 Motorlet MOTO1

s.Oliver A

So 13.10. 10:00 Pražačka P1
So 13.10. 11:15 Pražačka P1
Ne 18.11. 10:00 Stodůlky Sokol STOD
Ne 18.11. 11:15 Stodůlky Sokol STOD

NBND FC

St 5.9. 17:00 Děkanka DEKAN
St 5.9. 18:15 Děkanka DEKAN
Ne 30.9. 18:45 Mikulova MIKU3
Ne 30.9. 20:00 Mikulova MIKU3

Komety FC B

Čt 6.9. 19:30 Děkanka DEKAN
Čt 6.9. 20:45 Děkanka DEKAN
Ne 28.10. 18:45 Mikulova MIKU2
Ne 28.10. 20:00 Mikulova MIKU2

Taggart

Ne 9.9. 16:15 Tempo FC TEMPO
Ne 9.9. 17:30 Tempo FC TEMPO
Ne 28.10. 18:45 Pražačka P3
Ne 28.10. 20:00 Pražačka P3
Ne 2.12. 18:45 Hostivař SK HOSTI
Ne 2.12. 20:00 Hostivař SK HOSTI