Seznam týmů, 6. liga, skupina L

Tým Barvy dresů
Xichties FC zeleno-bílá, černá
Talent Praha FC zeleno-černá, modrá
Taggart modrá, zelená
Strážci Pomeranče modrá, černá
Sokol Vysočany C červeno-modrá, bílo-zelená
s.Oliver A bílá, červená
NBND FC zelená, modrá
Květák červená, bílá
Komety FC B modro-bílá, oranžová
Hattrick Prosek FC fialová, červeno-černá
Catchers SC světle modrá
Angmar A oranžová, modrá

Rozpis zápasů, 6. liga, skupina L

Utkání Datum Čas Hřiště
Angmar AXichties FC Ne 25.3. 12:30 BECH
Catchers SCTalent Praha FC Ne 25.3. 13:45 TEMPO
Komety FC BStrážci Pomeranče Ne 25.3. 15:00 P1
NBND FCs.Oliver A Ne 25.3. 16:00 HOSTI
KvětákSokol Vysočany C Ne 25.3. 16:15 DEKAN
Hattrick Prosek FCTaggart Ne 25.3. 19:00 METE1
Utkání Datum Čas Hřiště
Angmar ACatchers SC Ne 8.4. 12:30 BECH
TaggartKomety FC B Ne 8.4. 15:00 P1
Sokol Vysočany CNBND FC Ne 8.4. 15:00 ZAK
Strážci PomerančeKvěták Ne 8.4. 16:15 DEKAN
Xichties FCs.Oliver A Ne 8.4. 18:45 ZABEH
Talent Praha FCHattrick Prosek FC Ne 8.4. 19:00 METE1
Utkání Datum Čas Hřiště
Catchers SCXichties FC Ne 15.4. 13:45 TEMPO
Komety FC BTalent Praha FC Ne 15.4. 15:00 P1
NBND FCStrážci Pomeranče Ne 15.4. 16:00 HOSTI
KvětákTaggart Ne 15.4. 16:15 DEKAN
s.Oliver ASokol Vysočany C Ne 15.4. 18:45 ZABEH
Hattrick Prosek FCAngmar A Ne 15.4. 19:00 METE1
Utkání Datum Čas Hřiště
Angmar AKomety FC B Ne 22.4. 12:30 BECH
Xichties FCSokol Vysočany C Ne 22.4. 15:00 ZAK
TaggartNBND FC Ne 22.4. 16:00 HOSTI
Talent Praha FCKvěták Ne 22.4. 16:15 DEKAN
Strážci Pomerančes.Oliver A Ne 22.4. 18:45 ZABEH
Catchers SCHattrick Prosek FC Ne 22.4. 19:00 METE1
Utkání Datum Čas Hřiště
Sokol Vysočany CStrážci Pomeranče Ne 29.4. 15:00 ZAK
Komety FC BCatchers SC Ne 29.4. 15:00 P1
NBND FCTalent Praha FC Ne 29.4. 16:00 HOSTI
KvětákAngmar A Ne 29.4. 16:15 DEKAN
s.Oliver ATaggart Ne 29.4. 18:45 ZABEH
Hattrick Prosek FCXichties FC Ne 29.4. 19:00 METE1
Utkání Datum Čas Hřiště
Angmar ANBND FC Ne 6.5. 12:30 BECH
Xichties FCStrážci Pomeranče Ne 6.5. 13:45 TEMPO
TaggartSokol Vysočany C Ne 6.5. 15:00 ZAK
Catchers SCKvěták Ne 6.5. 16:15 DEKAN
Talent Praha FCs.Oliver A Ne 6.5. 18:45 ZABEH
Hattrick Prosek FCKomety FC B Ne 6.5. 19:00 METE1
Utkání Datum Čas Hřiště
Sokol Vysočany CTalent Praha FC Ne 13.5. 15:00 ZAK
NBND FCCatchers SC Ne 13.5. 16:00 HOSTI
Komety FC BXichties FC Ne 13.5. 16:15 TEMPO
Strážci PomerančeTaggart Ne 13.5. 17:30 MIKU4
s.Oliver AAngmar A Ne 13.5. 18:45 ZABEH
KvětákHattrick Prosek FC Ne 13.5. 19:00 METE1
Utkání Datum Čas Hřiště
Angmar ASokol Vysočany C Ne 20.5. 13:45 BECH
Talent Praha FCStrážci Pomeranče Ne 20.5. 13:45 TEMPO
Komety FC BKvěták Ne 20.5. 15:00 P1
Catchers SCs.Oliver A Ne 20.5. 18:45 ZABEH
Hattrick Prosek FCNBND FC Ne 20.5. 19:00 METE1
Xichties FCTaggart Ne 20.5. 20:00 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Sokol Vysočany CCatchers SC Ne 27.5. 15:00 ZAK
NBND FCKomety FC B Ne 27.5. 16:00 HOSTI
TaggartTalent Praha FC Ne 27.5. 16:15 ZAK
Strážci PomerančeAngmar A Ne 27.5. 16:15 BECH
KvětákXichties FC Ne 27.5. 16:15 DEKAN
s.Oliver AHattrick Prosek FC Ne 27.5. 18:45 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Angmar ATaggart Ne 3.6. 13:45 BECH
KvětákNBND FC Ne 3.6. 16:15 DEKAN
Komety FC Bs.Oliver A Ne 3.6. 18:45 ZABEH
Catchers SCStrážci Pomeranče Ne 3.6. 18:45 MALES
Xichties FCTalent Praha FC Ne 3.6. 18:45 SCBEC
Hattrick Prosek FCSokol Vysočany C Ne 3.6. 19:00 METE1
Utkání Datum Čas Hřiště
Talent Praha FCAngmar A Ne 17.6. 16:15 MIKU4
TaggartCatchers SC Ne 17.6. 16:15 MIKU3
Strážci PomerančeHattrick Prosek FC Ne 17.6. 16:15 MIKU2
Sokol Vysočany CKomety FC B Ne 17.6. 16:15 ZAK
s.Oliver AKvěták Ne 17.6. 16:15 DEKAN
NBND FCXichties FC Ne 17.6. 16:15 MIKU1