So 28.4.18 08:45 DEKAN Lokomotiva DP Alej FK B   (HL7I)
So 28.4.18 10:00 DEKAN Pekárna Kabát 1.FC Zahradní Město   (HL8K)
Ne 10.6.18 16:15 P2 Gang of Jan Palach Los Niňos M.B.   (HL6K)
Ne 10.6.18 17:30 P2 Benda OFC My   (HL7K)

17. 6. 18 16:15 MIKU3 Taggart Catchers SC 11. 2:5 (0:0)
Ve druhém poločase dokázali Catchers svou vůli a bojovností přetlačit tým Taggart. Husák
Taggart Catchers SC
Pavel Belov – Roman Iarema, Vasyl Iarema, Yuri Matrosau, Michel Matrossov, András Ruszin vs Jan Vlach – Jan Bejkovský, Miroslav Erben, Jan Táborský, Tomáš Tuček, Marek Vandas, Tomáš Veselý, Tomáš Vitásek, Michael Žabka
43. András Ruszin
60. Pavel Belov
33. Tomáš Veselý
38., 58. Marek Vandas
49. Jan Táborský
59. Tomáš Vitásek
3. 6. 18 18:45 MALES Catchers SC Strážci Pomeranče 10. 5:1 (3:1)
Bojovné utkání plné soubojů a nepřesností. Rozhodla lepší produktivita domácích. Lukáš Augustýn, František Presl
Catchers SC Strážci Pomeranče
Jan Vlach – Jan Bejkovský, Miroslav Erben, Petr Jech, Jan Táborský, Tomáš Tuček, Tomáš Veselý, Tomáš Vitásek, Michael Žabka vs Richard Zandt – Lukáš Stárek, David Šťastný, Michal Stříbrský, Petr Tinka, Šimon Větrovský, David Zatkal
2., 23. Jan Táborský
12. OG
43. Tomáš Vitásek
50. Michael Žabka
7. Šimon Větrovský
27. 5. 18 15:00 ZAK Sokol Vysočany C Catchers SC 9. 3:2 (1:1)
Bojovné utkání zaslouženě ovládli domácí. Čapla
Sokol Vysočany C Catchers SC
Roman Janda – Ladislav Brázda, Václav Garbaczewski, Filip Jambor, Petr Jambor, Ondřej Kracman, Tomáš Kreitl, Richard Tichý, Jozef Urík, Matěj Vorlíček vs Michael Žabka – Miroslav Erben, Petr Jech, Tomáš Pavlík, Jan Táborský, Tomáš Tuček, Marek Vandas, Tomáš Veselý
29., 39. Petr Jambor
45. Tomáš Kreitl
22. Jan Táborský
51. Miroslav Erben
24. Miroslav Erben
20. 5. 18 18:45 ZABEH Catchers SC s.Oliver A 8. 0:2 (0:0)
Vyrovnané utkání s minimem šancí rozhodnul s.Oliver v závěru dvěma slepenými góly. Čapla
Catchers SC s.Oliver A
Tomáš Vitásek – Petr Jech, Tomáš Pavlík, Jan Táborský, Tomáš Tuček, Marek Vandas, Tomáš Veselý, Michael Žabka vs Tomáš Vlček – Jan Čmolík, Petr Horák, Michal Paveza, Václav Paveza, Martin Valenta, Václav Venclík
57. Michal Paveza
58. Martin Valenta
13. 5. 18 16:00 HOSTI NBND FC Catchers SC 7. 1:4 (1:1)
V remízovém utkání nakonec slavilo úspěch kolektivnější pojetí a lépe zvládnuté standardní situace. Jiří Moravec, Lubomír Štorek
NBND FC Catchers SC
Jakub Slováček – Jakub Kaifer, Jan Mezera, Jan Rett, Petr Šebesta, Petr Stejskal, Petr Voldan vs Marek Vandas – Jan Bejkovský, Miroslav Erben, Tomáš Pavlík, Jan Táborský, Tomáš Tuček, Tomáš Veselý, Tomáš Vitásek, Jan Vlach, Michael Žabka
20. Jakub Slováček 28. Michael Žabka
35. Miroslav Erben
60. Jan Táborský
6. 5. 18 16:15 DEKAN Catchers SC Květák 6. 6:0 k.
29. 4. 18 15:00 P1 Komety FC B Catchers SC 5. 1:3 (1:2)
Souboj dvou posledních týmů. Catchers byli v prvním poločase lepší a zaslouženě šli do vedení. Ve druhé půli si vítězství pojistili a vyhráli.
Komety FC B Catchers SC
Stanislav Ineshin – Alexander Bondarev, Chacik Gevorkjan, Pavel Khandecký, Eduard Leganov, Vadim Leganov, Mark Litvinov, Hajimurad Razagov, Eduard Reypashi, Pawel Szybowski, Alexej Tsarev vs Jan Vlach – Miroslav Erben, Petr Jech, Jan Táborský, Tomáš Tuček, Marek Vandas, Tomáš Veselý, Tomáš Vitásek, Michael Žabka
20. Chacik Gevorkjan 9. Miroslav Erben
26., 53. Jan Táborský
22. 4. 18 19:00 METE1 Catchers SC Hattrick Prosek FC 4. 1:2 (0:2)
I když měli domácí celkem hodně šancí, skórovat se jim podařilo až v závěru utkání a na víc již nebyl čas.
Catchers SC Hattrick Prosek FC
Tomáš Pavlík – Miroslav Erben, Petr Jech, Jan Táborský, Tomáš Tuček, Marek Vandas, Tomáš Veselý, Tomáš Vitásek, Jan Vlach, Michael Žabka vs Patrik Hozák – Miroslav Bořil, Miroslav Bořil, Jiří Březina, Lukáš Březina, Martin Dařílek, Petr Honka, Michal Petrásek, Jakub Škobis
60. Marek Vandas 9. Miroslav Bořil
11. Lukáš Březina
15. 4. 18 13:45 TEMPO Catchers SC Xichties FC 3. 4:5 (0:5)
Zápas dvou naprosto rozdílných poločasů. I když domácí hodně dotahovali, tak vyrovnat se jim již nepodařilo.
Catchers SC Xichties FC
Jan Vlach – Tomáš Pavlík, Jan Táborský, Tomáš Tuček, Marek Vandas, Tomáš Veselý, Tomáš Vitásek, Michael Žabka vs Roman Pytlíček – Martin Bílek, Václav Heřmánek, Jakub Horáček, Martin Klimt, Josef Kocourek, Duc Anh Nguyen