Út 3.4.18 19:30 CESMI Daltonové VET Dejvický expres VET   (VL4B)
Út 3.4.18 20:45 CESMI Absinth Akademie Flirtu   (HL5C)
Út 24.4.18 19:00 P3 Miminka AC VET Vyprahlo FC VET   (VL4A)
Út 24.4.18 20:15 P3 Proradost FK Válcovny plechu MS FC   (HL7D)

17. 6. 18 16:15 MIKU1 NBND FC Xichties FC 11. 3:1 (1:0)
NBND mohli rozhodnout už v první polovině, kdy zahazovali šanci za šancí. Po změně stran bojovali o výhru až do poslední minuty. Čapla
NBND FC Xichties FC
Jakub Slováček – Jakub Kaifer, Martin Loquens, Jan Mezera, Jan Rett, Ondřej Schmied, Petr Stejskal vs Jakub Horáček – Martin Bílek, Tom Jankovec, Martin Klimt, David Kremlík, Roman Pytlíček
24., 41. Martin Loquens
50. Petr Stejskal
35. David Kremlík
3. 6. 18 16:15 DEKAN Květák NBND FC 10. 4:7 (1:6)
Výborné utkání na koukání, plné šancí a zároveň i gólů.
Květák NBND FC
Štěpán Havel – Vít Havel, Ondřej Koc, Petr Pospíšil, Michal Sitár, Václav Skála, Petr Solil, Jan Tesař, Jakub Zálešák vs Josef Rajchl – Jakub Čížek, Jakub Kaifer, Martin Loquens, Jan Mezera, Ondřej Schmied, Petr Šebesta, Jakub Slováček, Petr Stejskal
39. Jakub Kaifer
27. 5. 18 16:00 HOSTI NBND FC Komety FC B 9. 0:6 k.
Domácí se k utkání nedostavili.
20. 5. 18 19:00 METE1 Hattrick Prosek FC NBND FC 8. 2:2 (1:1)
Vyrovnané utkání, kde starší a zkušenější Hattrick dobře bránil a šel dvakrát do vedení, ale nezvládl obě koncovky poločasů a tak zápas skončil zaslouženou remízou. Novotný
Hattrick Prosek FC NBND FC
Michal Petrásek – Miroslav Bořil, Miroslav Bořil, Jiří Březina, Lukáš Březina, Martin Dařílek, Petr Honka vs Petr Stejskal – Jakub Čížek, Jakub Kaifer, Martin Loquens, Jan Mezera, Josef Rajchl, Jan Rett, Ondřej Schmied, Petr Šebesta, Jakub Slováček
18., 48. Jiří Březina 30., 60. Ondřej Schmied
13. 5. 18 16:00 HOSTI NBND FC Catchers SC 7. 1:4 (1:1)
V remízovém utkání nakonec slavilo úspěch kolektivnější pojetí a lépe zvládnuté standardní situace. Jiří Moravec, Lubomír Štorek
NBND FC Catchers SC
Jakub Slováček – Jakub Kaifer, Jan Mezera, Jan Rett, Petr Šebesta, Petr Stejskal, Petr Voldan vs Marek Vandas – Jan Bejkovský, Miroslav Erben, Tomáš Pavlík, Jan Táborský, Tomáš Tuček, Tomáš Veselý, Tomáš Vitásek, Jan Vlach, Michael Žabka
20. Jakub Slováček 28. Michael Žabka
35. Miroslav Erben
59. Tomáš Vitásek
60. Jan Táborský
6. 5. 18 12:30 BECH Angmar A NBND FC 6. 12:3 (8:0)
NBND nastoupilo pouze se čtyřmi hráči v poli, proto mělo utkání jednoznačný průběh.
Angmar A NBND FC
Jaroslav Frencl – Josef Brožek, Jiří Černý, Oleg Cojocari, Vít Jursa, Miroslav Macháček, Marek Procházka, Tomáš Rulíšek, Jan Tlusťák vs Jakub Slováček – Jakub Kaifer, Martin Loquens, Jan Rett, Ondřej Schmied, Petr Voldan
50. Ondřej Schmied
29. 4. 18 16:00 HOSTI NBND FC Talent Praha FC 5. 1:2 (1:1)
Vyrovnané utkání, které by si zasloužilo skončit remízou, ale hosté v závěru přidali a urvali dva body. Melíšek
NBND FC Talent Praha FC
Jakub Slováček – Jakub Kaifer, Jan Rett, Ondřej Schmied, Petr Šebesta, Petr Stejskal, Petr Voldan vs Martin Holovský – Jiří Geisler, Jaroslav Hojer, Lukáš Holoubek, Josef Holovský, Tomáš Kynčl, Adam Stuchel, Štěpán Ungvari
28. Jakub Kaifer 22. Adam Stuchel
52. Jaroslav Hojer
22. 4. 18 16:00 HOSTI Taggart NBND FC 4. 1:3 (1:1)
NBND dobře začalo, ujalo se vedení 1:0. Jenže Taggart se pomalu, ale jistě zvedal, z čehož pramenilo poločasové vyrovnání skóre na 1:1. Druhý poločas NBND zlepšilo důraz a šťastně rozhodlo o svém vítězství. Husák
Taggart NBND FC
Alzhan Turlybekov – Pavel Belov, Vitaliy Dobryanskyy, Roman Iarema, Michel Matrossov, András Ruszin, Jaroslav Šejko vs Jakub Slováček – Jakub Kaifer, Martin Loquens, Petr Loquens, Jan Mezera, Jan Rett, Ondřej Schmied, Petr Šebesta, Petr Stejskal, Petr Voldan
23. Roman Iarema 8. Martin Loquens
57. Jakub Kaifer
60. Jan Mezera
15. 4. 18 16:00 HOSTI NBND FC Strážci Pomeranče 3. 4:3 (2:0)
Vyrovnané utkání z obou stran, kde o vítězi rozhodla branka pět minut před koncem. Janča
NBND FC Strážci Pomeranče
Jakub Slováček – Jakub Kaifer, Martin Loquens, Ondřej Schmied, Petr Šebesta, Petr Stejskal vs Richard Zandt – Harry Löwit, Tomáš Prokš, Petr Rokyta, Lukáš Stárek, Slavomír Stárek, Michal Stříbrský, Petr Tinka, Šimon Větrovský