Ne 10.6.18 15:00 P2 Vzteklé Želvičky Vodka team FC   (HL7K)

17. 6. 18 16:15 MIKU4 Talent Praha FC Angmar A 11. 3:4 (1:3)
Mírně větší fotbalovost rozhodla o vítězství a dvou bodech pro Angmar.
Martin Holovský – Jiří Geisler, Petr Hejkal, Jaroslav Hojer, Jaromír Krejčí, Tomáš Kynčl, Jan Skalický, Štěpán Ungvari vs Jaroslav Frencl – Josef Brožek, Oleg Cojocari, Vít Jursa, Miroslav Macháček, Tomáš Rulíšek, Jan Tlusťák, Lukáš Turek
12., 20. Josef Brožek
30. Miroslav Macháček
55. Vít Jursa
3. 6. 18 18:45 SCBEC Xichties FC Talent Praha FC 10. 3:5 (1:3)
Zápas byl v první polovině velice vyrovnaný, ale v druhé půli se projevila početní převaha hostů, kteří bojovali o záchranu.
Xichties FC Talent Praha FC
Roman Pytlíček – Martin Bílek, Václav Heřmánek, Jakub Horáček, Tom Jankovec, Martin Klimt, Josef Kocourek, David Kremlík vs Martin Holovský – Jiří Geisler, Petr Hejkal, Jaroslav Hojer, Lukáš Holoubek, Dančo Jašev, Tomáš Kynčl, Štěpán Ungvari
45. Štěpán Ungvari
27. 5. 18 16:15 ZAK Taggart Talent Praha FC 9. 4:1 (2:1)
Zasloužená výhra fotbalovějších domácích. Čapla
Taggart Talent Praha FC
Alzhan Turlybekov – Pavel Belov, Vitaliy Dobryanskyy, Roman Iarema, Vasyl Iarema, Yuri Matrosau, Michel Matrossov, Ihor Osadchenko, András Ruszin vs Martin Holovský – Jiří Geisler, Petr Hejkal, Jaroslav Hojer, Lukáš Holoubek, Josef Holovský, Štěpán Ungvari
3. Ihor Osadchenko
11., 42. Michel Matrossov
45. András Ruszin
58 Michel Matrossov 9. Jaroslav Hojer
20. 5. 18 13:45 TEMPO Talent Praha FC Strážci Pomeranče 8. 3:5 (1:2)
V prvním poločase oba týmy hrály s vysokým nasazením kvalitní fotbal. Domácí byli v útočné fázi přeci jen lepší a zaslouženě vedli 2:1. Hned v úvodu druhého poločasu padly na obou stranách góly. Domácí stále v útoku tlačili, hosté hrozili z brejků. Ve 47.minutě domácí poprvé zvýšili na dvougólový náskok, hosté otevřeli obranu a v 55.minutě inkasovali na 2:5. Pak už jen snížili. Vítězství je zasloužené. Mlynařík
Talent Praha FC Strážci Pomeranče
Martin Holovský – Jiří Geisler, Petr Hejkal, Jaroslav Hojer, Lukáš Holoubek, Josef Holovský, Tomáš Kynčl, Adam Stuchel, Štěpán Ungvari vs Richard Zandt – Jan Novák, Tomáš Prokš, Petr Rokyta, Lukáš Stárek, Michal Stříbrský, Petr Tinka, Šimon Větrovský
13. Tomáš Kynčl
32., 56. Jaroslav Hojer
10., 55. Jan Novák
18. Lukáš Stárek
32. Petr Tinka
47. Tomáš Prokš
13. 5. 18 15:00 ZAK Sokol Vysočany C Talent Praha FC 7. 1:0 (1:0)
Zápas odehraný ve svižném tempu rozhodly dvě skutečnosti - vlastní gól týmu Talent Praha a neprůstřelný gólman týmu Sokol Vysočany, který dokázal zlikvidovat několik vyložených šancí soupeře.
Sokol Vysočany C Talent Praha FC
Roman Janda – Ladislav Brázda, Václav Garbaczewski, Filip Jambor, Petr Jambor, Ondřej Kracman, Tomáš Kreitl, Richard Tichý, Matěj Vorlíček, Daniel Vostřez vs Tomáš Kynčl – Petr Hejkal, Jaroslav Hojer, Dominik Holinka, Vladimír Hříbek, Adam Stuchel, Štěpán Ungvari
19. OG
6. 5. 18 18:45 ZABEH Talent Praha FC s.Oliver A 6. 5:5 (2:1)
S.Oliver dokázal v závěru srovnat dvougólové manko a obrat tak Talent o bod. Čapla
Talent Praha FC s.Oliver A
Martin Holovský – Jiří Geisler, Jaroslav Hojer, Dominik Holinka, Josef Holovský, Jaromír Krejčí, Tomáš Kynčl, Štěpán Ungvari vs Václav Venclík – Patrik Böhm, Jan Čmolík, Petr Horák, Josef Janota, Michal Paveza, Václav Paveza, Martin Valenta