Rozpis pískání, 7. liga, skupina A

Fugas CF B

St 19.9. 19:00 Pražačka P3
St 19.9. 19:00 Pražačka P1
St 19.9. 19:00 Pražačka P2
St 19.9. 20:15 Pražačka P3
St 19.9. 20:15 Pražačka P1
St 19.9. 20:15 Pražačka P2

Bohemia AFK

St 17.10. 18:00 Běchovice SC SCBEC
St 17.10. 19:15 Běchovice SC SCBEC
St 17.10. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Čt 8.11. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Čt 8.11. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Čt 8.11. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Kulva PVC

St 17.10. 17:45 Mikulova MIKU2
St 17.10. 19:00 Mikulova MIKU2
St 17.10. 20:15 Mikulova MIKU2
Čt 8.11. 18:00 Malešice AFK MALES
Čt 8.11. 19:15 Malešice AFK MALES
Čt 8.11. 20:30 Malešice AFK MALES

Limita

Út 16.10. 17:45 Mikulova MIKU4
Út 16.10. 19:00 Mikulova MIKU4
Út 16.10. 20:15 Mikulova MIKU4
St 14.11. 17:45 Mikulova MIKU3
St 14.11. 19:00 Mikulova MIKU3
St 14.11. 20:15 Mikulova MIKU3

Slovan Amatéři

St 12.9. 17:00 Hanspaulka HANSP
St 12.9. 18:15 Hanspaulka HANSP
St 12.9. 19:30 Hanspaulka HANSP
Pa 5.10. 18:15 Děkanka DEKAN
Pa 5.10. 19:30 Děkanka DEKAN
Pa 5.10. 20:45 Děkanka DEKAN

Suchá dáseň AC

St 12.9. 17:45 Mikulova MIKU2
St 12.9. 19:00 Mikulova MIKU2
St 12.9. 20:15 Mikulova MIKU2
Po 8.10. 18:15 Běchovice 2 BECH
Po 8.10. 19:30 Běchovice 2 BECH
Po 8.10. 20:45 Běchovice 2 BECH

Traktor Praha A

St 12.9. 18:00 Běchovice SC SCBEC
St 12.9. 19:15 Běchovice SC SCBEC
St 12.9. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Út 9.10. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Út 9.10. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Út 9.10. 20:45 Hostivař SK HOSTI

New Jersey Devils B

St 26.9. 18:15 Běchovice 2 BECH
St 26.9. 19:30 Běchovice 2 BECH
St 26.9. 20:45 Běchovice 2 BECH
Út 30.10. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Út 30.10. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Út 30.10. 20:45 Hostivař SK HOSTI

Guláš FC

St 26.9. 18:15 Hostivař SK HOSTI
St 26.9. 19:30 Hostivař SK HOSTI
St 26.9. 20:45 Hostivař SK HOSTI
St 31.10. 17:30 Aritma ARIT
St 31.10. 18:45 Aritma ARIT
St 31.10. 20:00 Aritma ARIT

Dukla Praha FK

Čt 6.9. 17:45 Mikulova MIKU3
Čt 6.9. 19:00 Mikulova MIKU3
Čt 6.9. 20:15 Mikulova MIKU3
Čt 15.11. 18:15 Štěrboholy STER2
Čt 15.11. 19:30 Štěrboholy STER2
Čt 15.11. 20:45 Štěrboholy STER2

Red Leads

St 26.9. 17:30 Aritma ARIT
St 26.9. 18:45 Aritma ARIT
St 26.9. 20:00 Aritma ARIT
Čt 1.11. 18:15 Štěrboholy STER3
Čt 1.11. 19:30 Štěrboholy STER3
Čt 1.11. 20:45 Štěrboholy STER3

Legends are back

St 19.9. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
St 19.9. 20:45 Stodůlky Sokol STOD
Ne 21.10. 16:15 Litvínovská LITVI
Ne 21.10. 17:30 Litvínovská LITVI
St 14.11. 17:00 Děkanka DEKAN
St 14.11. 18:15 Děkanka DEKAN