Rozpis pískání, 7. liga, skupina A

Fugas CF B

St 18.4. 19:00 Pražačka P3
St 18.4. 19:00 Pražačka P2
St 18.4. 19:00 Pražačka P1
St 18.4. 20:15 Pražačka P2
St 18.4. 20:15 Pražačka P1
St 18.4. 20:15 Pražačka P3

Bohemia AFK

St 25.4. 18:00 Běchovice SC SCBEC
St 25.4. 19:15 Běchovice SC SCBEC
St 25.4. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Út 15.5. 18:00 Koráb SC KORAB
Út 15.5. 19:15 Koráb SC KORAB
Út 15.5. 20:30 Koráb SC KORAB

Kulva PVC

Čt 10.5. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 10.5. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 10.5. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Po 28.5. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Po 28.5. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Po 28.5. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Limita

Út 15.5. 18:15 Běchovice 2 BECH
Út 15.5. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 15.5. 20:45 Běchovice 2 BECH
Út 5.6. 17:45 Mikulova MIKU2
Út 5.6. 19:00 Mikulova MIKU2
Út 5.6. 20:15 Mikulova MIKU2

Slovan Amatéři

Út 20.3. 18:00 Koráb SC KORAB
Út 20.3. 19:15 Koráb SC KORAB
Út 20.3. 20:30 Koráb SC KORAB
Út 17.4. 19:15 Motorlet MOTO3
Út 17.4. 20:30 Motorlet MOTO3

Suchá dáseň AC

St 21.3. 18:00 Zákostelní ZAK
St 21.3. 19:15 Zákostelní ZAK
St 21.3. 20:30 Zákostelní ZAK
Pa 20.4. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
Pa 20.4. 19:30 Přední Kopanina PRKOP

Traktor Praha A

St 21.3. 18:00 Běchovice SC SCBEC
St 21.3. 19:15 Běchovice SC SCBEC
St 21.3. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Pa 13.4. 18:00 Zákostelní ZAK
Pa 13.4. 19:15 Zákostelní ZAK
Pa 13.4. 20:30 Zákostelní ZAK

New Jersey Devils B

Út 20.3. 18:00 Hrabákova HRAB2
Út 20.3. 19:15 Hrabákova HRAB2
Út 8.5. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Út 8.5. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Út 8.5. 20:45 Hostivař SK HOSTI

Guláš FC

Út 20.3. 19:00 Meteor 8 METE2
Út 20.3. 20:15 Meteor 8 METE2
St 23.5. 18:00 Běchovice SC SCBEC
St 23.5. 19:15 Běchovice SC SCBEC
St 23.5. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Dukla Praha FK

Út 5.6. 18:15 Litvínovská LITVI
Út 5.6. 19:30 Litvínovská LITVI
Út 5.6. 20:45 Litvínovská LITVI
St 27.6. 18:00 Hrabákova HRAB1
St 27.6. 19:15 Hrabákova HRAB1

Red Leads

Čt 3.5. 17:45 Mikulova MIKU3
Čt 3.5. 19:00 Mikulova MIKU3
Čt 3.5. 20:15 Mikulova MIKU3
St 6.6. 17:00 Hanspaulka HANSP
St 6.6. 18:15 Hanspaulka HANSP
St 6.6. 19:30 Hanspaulka HANSP

Legends are back

Čt 22.3. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Čt 22.3. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
St 13.6. 17:45 Mikulova MIKU3
St 13.6. 19:00 Mikulova MIKU3
St 13.6. 20:15 Mikulova MIKU3