Seznam týmů, 7. liga, skupina A

Tým Barvy dresů
Suchá dáseň AC oranžová
Traktor Praha A oranžová, modrá
Slovan Amatéři modrá, bílá
Red Leads rudo-černá, bílá
New Jersey Devils B rudá
Limita modro-bílá, bílá
Legends are back modro-bílá, žlutá
Kulva PVC žluto-zelená, zeleno-žlutá
Guláš FC modro-bílá, bílá
Fugas CF B červeno-bílá, modrá
Dukla Praha FK červeno-žlutá, fialová
Bohemia AFK modro-bílá

Rozpis zápasů, 7. liga, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
Dukla Praha FKTraktor Praha A Po 19.3. 17:45 MIKU4
Bohemia AFKSuchá dáseň AC Po 19.3. 17:45 MIKU2
Legends are backLimita Po 19.3. 18:15 HOSTI
Guláš FCRed Leads Po 19.3. 18:15 BECH
Kulva PVCNew Jersey Devils B Po 19.3. 19:30 NOVOB
Fugas CF BSlovan Amatéři Po 19.3. 20:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Bohemia AFKDukla Praha FK Po 26.3. 17:45 MIKU4
Suchá dáseň ACLimita Po 26.3. 17:45 MIKU3
New Jersey Devils BLegends are back Po 26.3. 19:30 NOVOB
Traktor Praha AFugas CF B Po 26.3. 20:15 P3
Slovan AmatéřiGuláš FC Po 26.3. 20:15 ZABEH
Red LeadsKulva PVC Út 27.3. 18:00 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Dukla Praha FKSuchá dáseň AC Po 9.4. 17:00 HANSP
Legends are backRed Leads Po 9.4. 18:15 HOSTI
Kulva PVCSlovan Amatéři Po 9.4. 19:15 STER3
Guláš FCTraktor Praha A Po 9.4. 19:15 STER2
LimitaNew Jersey Devils B Po 9.4. 19:30 NOVOB
Fugas CF BBohemia AFK Po 9.4. 20:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Slovan AmatéřiLegends are back Po 16.4. 18:15 HOSTI
Bohemia AFKGuláš FC Po 16.4. 19:15 STER2
Suchá dáseň ACNew Jersey Devils B Po 16.4. 19:30 NOVOB
Dukla Praha FKFugas CF B Po 16.4. 20:15 P3
Red LeadsLimita Po 16.4. 20:15 MOTO2
Traktor Praha AKulva PVC Po 16.4. 20:45 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Fugas CF BSuchá dáseň AC Po 23.4. 20:15 P2
LimitaSlovan Amatéři Po 30.4. 17:45 MIKU2
Legends are backTraktor Praha A Po 30.4. 18:15 HOSTI
Kulva PVCBohemia AFK Po 30.4. 19:00 METE1
Guláš FCDukla Praha FK Po 30.4. 19:00 MIKU4
New Jersey Devils BRed Leads Po 30.4. 20:30 KORAB
Utkání Datum Čas Hřiště
Dukla Praha FKKulva PVC Po 7.5. 18:15 HANSP
Bohemia AFKLegends are back Po 7.5. 18:15 HOSTI
Traktor Praha ALimita Po 7.5. 19:30 HANSP
Slovan AmatéřiNew Jersey Devils B Po 7.5. 19:30 NOVOB
Fugas CF BGuláš FC Po 7.5. 20:15 P2
Suchá dáseň ACRed Leads Út 8.5. 20:15 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Guláš FCSuchá dáseň AC Po 14.5. 17:45 MIKU3
Legends are backDukla Praha FK Po 14.5. 18:15 HOSTI
Red LeadsSlovan Amatéři Po 14.5. 19:30 KBELY
New Jersey Devils BTraktor Praha A Po 14.5. 19:30 NOVOB
LimitaBohemia AFK Po 14.5. 20:15 MIKU3
Kulva PVCFugas CF B Po 14.5. 20:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Fugas CF BLegends are back Po 21.5. 18:15 HOSTI
Suchá dáseň ACSlovan Amatéři Po 21.5. 19:15 STER3
Dukla Praha FKLimita Po 21.5. 19:30 HANSP
Bohemia AFKNew Jersey Devils B Po 21.5. 19:30 NOVOB
Traktor Praha ARed Leads Po 21.5. 20:15 METE2
Guláš FCKulva PVC Po 21.5. 20:30 STER3
Utkání Datum Čas Hřiště
Slovan AmatéřiTraktor Praha A Po 28.5. 18:00 HRAB3
Red LeadsBohemia AFK Po 28.5. 18:00 ZAK
Legends are backGuláš FC Po 28.5. 18:15 HOSTI
New Jersey Devils BDukla Praha FK Po 28.5. 19:30 NOVOB
LimitaFugas CF B Po 28.5. 20:15 P2
Kulva PVCSuchá dáseň AC Út 29.5. 19:15 STER1
Utkání Datum Čas Hřiště
Kulva PVCLegends are back Po 11.6. 18:15 HOSTI
Dukla Praha FKRed Leads Po 11.6. 19:00 P2
Suchá dáseň ACTraktor Praha A Po 11.6. 19:00 MIKU4
Bohemia AFKSlovan Amatéři Po 11.6. 19:30 DEKAN
Fugas CF BNew Jersey Devils B Po 11.6. 20:15 P2
Guláš FCLimita Po 11.6. 20:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Slovan AmatéřiDukla Praha FK Po 25.6. 20:15 P3
Red LeadsFugas CF B Po 25.6. 20:15 P2
Legends are backSuchá dáseň AC Po 25.6. 20:15 HOSTI
LimitaKulva PVC Po 25.6. 20:30 KORAB
Traktor Praha ABohemia AFK Po 25.6. 20:45 HANSP
New Jersey Devils BGuláš FC Po 25.6. 20:45 LITVI