Út 5.6.18 18:15 LITVI Demoliční četa Tohle není hokej?   (HL5C)
Út 5.6.18 19:30 LITVI Black mamba IBD Určitě team Vršovice   (HL7B)
Út 5.6.18 20:45 LITVI Junior Motol Polnohospodár Praha   (HL7B)
St 27.6.18 18:00 HRAB1 Klamovská skvadra Virtus Praha FK   (HL7E)
St 27.6.18 19:15 HRAB1 Žabí hlen Dream team Praha AC   (HL8H)

25. 6. 18 20:15 P3 Slovan Amatéři Dukla Praha FK 11. 1:3 (0:3)
Zápas dobré úrovně s mnoha šancemi na obou stranách rozhodla už v prvním poločase Dukla důraznější koncovkou.
Slovan Amatéři Dukla Praha FK
Leoš Navrátil – Dušan Fojtík, Jiří Fousek, Vojtěch Haninger, Jan Hořejší, Jiří Navrátil, Pavel Stejskal vs Tibor Szenczi – Radek Dvořák, Miroslav Kopp, Martin Michálek, Jiří Němec, Matyáš Neuwirth, Filip Obermajer, Tomáš Plavec, Martin Rothe, Petr Vácha
34. Jiří Fousek 6. Martin Michálek
8. Miroslav Kopp
20. Radek Dvořák
11. 6. 18 19:00 P2 Dukla Praha FK Red Leads 10. 3:2 (2:2)
Leads vedli o dva góly, ale Dukla otočila a vyhrála.
Dukla Praha FK Red Leads
Tibor Szenczi – Jaroslav Dušek, Radek Dvořák, Miroslav Kopp, Martin Michálek, Jiří Němec, Filip Obermajer, Tomáš Plavec, Martin Rothe vs Kryštof Černovský – Filip Benedikt, Jakub Gottfried, Vojtěch Martínek, Petr Pachovský, Pavel Pilař, Jonathan Ton, Jiří Vorel
20., 45. Jiří Němec
30. Martin Rothe
4. Jakub Gottfried
5. Vojtěch Martínek
28. 5. 18 19:30 zzNOVOB New Jersey Devils B Dukla Praha FK 9. 2:4 (0:2)
V utkání měli jasně navrch hosté, kterým vítězství třemi góly vystřílel Dvořák. Čapla
New Jersey Devils B Dukla Praha FK
Petr Mecera – Ladislav Korn, Tomáš Korn, Jan Kovářík, Jan Lukeš, Jaroslav Mareček, Michal Pelich, Václav Perlík vs Tibor Szenczi – Jaroslav Dušek, Radek Dvořák, Miroslav Kopp, Martin Michálek, Jiří Němec, Filip Obermajer, Tomáš Plavec, Martin Rothe
44. Michal Pelich
59. Jaroslav Mareček
20. Martin Rothe
21., 37., 41. Radek Dvořák
21. 5. 18 19:30 HANSP Dukla Praha FK Limita 8. 3:0 (0:0)
Klidné utkání. Více ze hry i šancí v zápase měli domácí. Ve druhém poločase Dukla využila své šance a zaslouženě vyhrála. Klail
Dukla Praha FK Limita
Tibor Szenczi – Radek Dvořák, Miroslav Kopp, Martin Michálek, Jiří Němec, Matyáš Neuwirth, Filip Obermajer, Tomáš Plavec, Martin Rothe vs Radek Matoušek – Filip Matoušek, Martin Prokop, Michal Šťastný, Tomáš Zderadička, Vojtěch Zderadička
37., 45., 51. Martin Rothe
14. 5. 18 18:15 HOSTI Legends are back Dukla Praha FK 7. 2:4 (2:0)
Hosté celý zápas lepší, byť se jim střelecky první poločas nepovedl, tak ve druhém jim to tam začalo padat a zaslouženě vyhráli. Svoboda
Legends are back Dukla Praha FK
Juraj Jaborník – Michal Adam, Tomáš Drahovzal, Dan Ellschlöger, Petr Hozman, David Pecha, Karel Suchan, Michail Tsvetanov vs Tibor Szenczi – Jaroslav Dušek, Radek Dvořák, Martin Michálek, Jiří Němec, Matyáš Neuwirth, Filip Obermajer, Tomáš Plavec, Martin Rothe
23., 26. Michal Adam 34., 52. Martin Rothe
54., 54. Radek Dvořák
7. 5. 18 18:15 HANSP Dukla Praha FK Kulva PVC 6. 8:1 (3:1)
Začátek Dukle nevyšel, ale poté, co inkasovala první gól, ovládla utkání s jednoznačným výsledkem. Zdeněk Vondrát, Miloslav Hronek
Dukla Praha FK Kulva PVC
Tibor Szenczi – Radek Dvořák, Miroslav Kopp, Martin Michálek, Jiří Němec, Matyáš Neuwirth, Filip Obermajer, Tomáš Plavec, Martin Rothe vs Richard Reiniš – Miloš Jerman, Michal Novotný , František Papáček, Jan Procházka, Michal Víšek, Martin Zajíc
4. Jan Procházka
30. 4. 18 19:00 MIKU4 Guláš FC Dukla Praha FK 5. 0:6 (0:3)
V prvním poločase se domácí snažili bránit, po přestávce ale odešli fyzicky. Petr
Guláš FC Dukla Praha FK
Lukáš Paulů – Petr Beneš, Jan Jiráň, Miroslav Korecký, Mirko Vasič vs Tibor Szenczi – Jaroslav Dušek, Radek Dvořák, Martin Michálek, Jiří Němec, Filip Obermajer, Tomáš Plavec, Martin Rothe, Adam Stoklasa
5., 20., 40. Martin Rothe
30., 35., 55. Radek Dvořák
16. 4. 18 20:15 P3 Dukla Praha FK Fugas CF B 4. 3:5 (2:2)
Hosté otočili zápas, který se pro ně nevyvíjel dobře. Roman Schich, Robert Benda
Dukla Praha FK Fugas CF B
Tibor Szenczi – Jaroslav Dušek, Radek Dvořák, Miroslav Kopp, Martin Michálek, Jiří Němec, Filip Obermajer, Tomáš Plavec, Martin Rothe vs Štěpán Honzík – Ján Bučko, Lukáš Burian, Boris Kaliský, Jan Klozar, Miloš Moravec
17., 48. Radek Dvořák
19. Martin Rothe
23., 43. Jan Klozar
26. Ján Bučko
33., 40. Lukáš Burian
9. 4. 18 17:00 HANSP Dukla Praha FK Suchá dáseň AC 3. 5:2 (2:1)
Nepříliš pohledné utkání s řadou nepřesností. Domácí byli produktivnější, a tak vyhráli.
Dukla Praha FK Suchá dáseň AC
Tibor Szenczi – Radek Dvořák, Martin Michálek, Jiří Němec, Filip Obermajer, Tomáš Plavec, Martin Rothe, Petr Vácha vs Milan VelhudaTomáš Filous, Daniel Kulich, Martin Kunz, Filip Miškovský, Tomáš Pytl, Martin Šašek, Jan Schonpflug, Jiří Trop
15., 39. Martin Rothe
28., 38. Radek Dvořák
56. Petr Vácha
24. Jan Schonpflug
59. Jiří Trop
26. 3. 18 17:45 MIKU4 Bohemia AFK Dukla Praha FK 2. 5:2 (1:1)
Poklidné a celkem vyrovnané utkání. Šťastnější byla nakonec Bohemka, která proměnila více příležitostí. Celkové skóre je pro Duklu trochu kruté, nebyla o tolik horším týmem. Jan Karlík, Lukáš Navrátil
Bohemia AFK Dukla Praha FK
Petr Bartoníček – Miloslav Adámek, Pavel Bělík, Michal Ekrt, Otakar Holubec, Jan Hudák, Aleš Krupička, Miloš Kysilka, Lukáš Ramík, Stanislav Starý vs Tibor Szenczi – Radek Dvořák, Miroslav Kopp, Martin Michálek, Jiří Němec, Filip Obermajer, Tomáš Plavec
14., 31., 60. Miloslav Adámek
52. Otakar Holubec
60. Jan Hudák
28. Jiří Němec
44. Filip Obermajer
19. 3. 18 17:45 MIKU4 Dukla Praha FK Traktor Praha A 1. 6:5 (4:3)
Pěkné gólové utkání, které nakonec vyšlo těsně pro Duklu. Hošek
Dukla Praha FK Traktor Praha A
Tibor Szenczi – Jaroslav Dušek, Radek Dvořák, Martin Michálek, Jiří Němec, Filip Obermajer, Tomáš Plavec, Martin Rothe vs Vojtěch Bulíček – Jan Brož, Petr Hošek, Tomáš Ridzák, Pavel Rybář, Marek Seidel, Michal Veverka, Jan Zajíček