Út 5.6.18 17:45 MIKU2 Deportivo Estudiantil FC B Prastará dáma   (HL6E)
Út 5.6.18 19:00 MIKU2 Absinth Notorkros FK   (HL5C)
Út 5.6.18 20:15 MIKU2 Městská policie Dvorce SK MPI   (HL3A)

25. 6. 18 20:30 KORAB Limita Kulva PVC 11. 4:2 (2:1)
Limita přehrála svého soupeře po všech stránkách a zaslouženě vyhrála. Boubín
Filip Matoušek – Adam Kirschner, Radek Matoušek, Martin Prokop, Richard Rosenkranz, Michal Šťastný, Tomáš Zderadička, Vojtěch Zderadička vs Richard Reiniš – Jaroslav Čižmodij Dušek, Miloš Jerman, Michal Novotný , František Papáček, Michal Víšek, Martin Zajíc
29., 39. Michal Šťastný
40. Vojtěch Zderadička
7., 54. Michal Víšek
11. 6. 18 20:30 TEMPO Guláš FC Limita 10. 4:4 (3:2)
Mourinho by měl z týmu Guláše radost. Neměl nikoho na střídání a celý zápas hrál s taktikou zaparkovaného autobusu se smrtícími brejky. Na sedmou ligu nadstandardní utkání se zaslouženou remízou. Procházka
Guláš FC Limita
Lukáš Paulů – Miroslav Korecký, Tomáš Korecký, David Petr, Tomáš Stráský, Mirko Vasič vs Michal Hanzlík – Adam Kirschner, Filip Matoušek, Martin Prokop, Richard Rosenkranz, Michal Šťastný, Tomáš Zderadička, Vojtěch Zderadička
7. Tomáš Korecký
18., 29., 56. Tomáš Stráský
5. Vojtěch Zderadička
11., 46., 59. Tomáš Zderadička
28. 5. 18 20:15 P2 Limita Fugas CF B 9. 4:2 (1:1)
Limita Fugas CF B
Filip Matoušek – Michal Hanzlík, Radek Matoušek, Martin Prokop, Richard Rosenkranz, Michal Šťastný, Tomáš Zderadička, Vojtěch Zderadička vs Štěpán Honzík – Ján Bučko, Lukáš Burian, Ján Hlaváč, Jan Klozar, Miloš Moravec, Petr Sova, Jan Stiborek
11., 49. Michal Hanzlík
39. Radek Matoušek
42. Michal Šťastný
22., 45. Miloš Moravec
21. 5. 18 19:30 HANSP Dukla Praha FK Limita 8. 3:0 (0:0)
Klidné utkání. Více ze hry i šancí v zápase měli domácí. Ve druhém poločase Dukla využila své šance a zaslouženě vyhrála. Klail
Dukla Praha FK Limita
Tibor Szenczi – Radek Dvořák, Miroslav Kopp, Martin Michálek, Jiří Němec, Matyáš Neuwirth, Filip Obermajer, Tomáš Plavec, Martin Rothe vs Radek Matoušek – Filip Matoušek, Martin Prokop, Michal Šťastný, Tomáš Zderadička, Vojtěch Zderadička
37., 45., 51. Martin Rothe
14. 5. 18 20:15 MIKU3 Limita Bohemia AFK 7. 2:4 (2:2)
Tým Bohemia měl od začátku převahu a vyjádřil ji i gólově. Do půlky ztratil tempo, ve druhé ho zase nabral, dal rychlé dva góly a dobře napadal rozehrávky. Janča
Limita Bohemia AFK
Radek Matoušek – Michal Hanzlík, Adam Kirschner, Filip Matoušek, Martin Prokop, Richard Rosenkranz, Michal Šťastný, Tomáš Zderadička, Vojtěch Zderadička vs Petr Vítek – Petr Bartoníček, Pavel Bělík, Michal Ekrt, Otakar Holubec, Jan Hudák, Aleš Krupička, Miloš Kysilka, Lukáš Ramík, Marek Stránský
28. Tomáš Zderadička
29. Filip Matoušek
1. Lukáš Ramík
5. Marek Stránský
34. Jan Hudák
38. Otakar Holubec
7. 5. 18 19:30 HANSP Traktor Praha A Limita 6. 10:4 (1:1)
Hráči Limity zaslouží velké uznání. Nastoupili ve čtyřech hráčích a zraněným gólmanem, utkání dohrávali ve třech, přesto se nevzdávali a i ve třech skórovali. Zdeněk Vondrát, Miloslav Hronek
Traktor Praha A Limita
Vojtěch Bulíček – Jan Brož, Petr Hošek, Marek Seidel, Vanda Seidelová, Petr Stiblík, Petr Táborský, Jan Zajíček vs Radek Matoušek – Michal Hanzlík, Adam Kirschner, Martin Prokop, Richard Rosenkranz
23., 35., 49., 57. Michal Hanzlík
30. 4. 18 17:45 MIKU2 Limita Slovan Amatéři 5. 3:7 (1:3)
Pohledné utkání rozhodly chyby domácích. Josef Kwolek, Milan Pristaš
Limita Slovan Amatéři
Radek Matoušek – Adam Kirschner, Filip Matoušek, Martin Prokop, Richard Rosenkranz, Michal Šťastný, Tomáš Zderadička, Vojtěch Zderadička vs Leoš Navrátil – Jiří Fousek, Vojtěch Haninger, Jan Hořejší, Jan Kmeť, Tomáš Konečný, Jiří Navrátil
44. Vojtěch Haninger
16. 4. 18 20:15 MOTO2 Red Leads Limita 4. 9:2 (3:2)
Jednoznačné utkání zejména v druhém poločase, vítězství patří zaslouženě týmu Red leads. Trnka
Red Leads Limita
Kryštof Černovský – Filip Benedikt, Jakub Gottfried, Vojtěch Kadlec, Jáchym Kaplan, Vojtěch Martínek, Filip Rambousek, David Stránský, Jonathan Ton vs Radek Matoušek – Adam Kirschner, Filip Matoušek, Martin Prokop, Richard Rosenkranz, Michal Šťastný, Tomáš Zderadička
14. Filip Matoušek
9. 4. 18 19:30 zzNOVOB Limita New Jersey Devils B 3. 2:3 (1:1)
Strhující utkání, které určitě patřilo do vyšší soutěže. V divokém závěru byli šťastnější hosté. Jakub Trcka, Matěj Trcka
Limita New Jersey Devils B
Filip Matoušek – Adam Kirschner, Martin Prokop, Richard Rosenkranz, Michal Šťastný, Tomáš Zderadička vs Petr Mecera – Ladislav Korn, Tomáš Korn, Jan Kovářík, Jan Lukeš, Jaroslav Mareček, Michal Pelich, Václav Perlík
21., 57. Richard Rosenkranz 6., 57. Ladislav Korn
58. Václav Perlík
26. 3. 18 17:45 MIKU3 Suchá dáseň AC Limita 2. 0:3 (0:0)
Techničtější hostující mužstvo ve druhém poločase rozhodlo třemi góly za 12 minut. Domácí měli dost šancí, ale ani jednu z nich nevyužili. Martin Wagner, Dominik Sagan
Suchá dáseň AC Limita
Tomáš Kunz – Tomáš Filous, Daniel Kulich, Martin Kunz, Filip Miškovský, Tomáš Pytl, Martin Šašek, Jan Schonpflug, Jiří Trop, Milan Velhuda vs Filip Matoušek – Adam Kirschner, Radek Matoušek, Martin Prokop, Michal Šťastný, Tomáš Zderadička, Vojtěch Zderadička
33. Tomáš Zderadička
34. Adam Kirschner
45. Michal Šťastný
19. 3. 18 18:15 HOSTI Legends are back Limita 1. 7:3 (2:2)
Domácí od začátku jasně dominovali, a tak po zásluze zvítězili.
Legends are back Limita
Juraj Jaborník – Marek Černý, Tomáš Drahovzal, Dan Ellschlöger, Petr Hozman, Tomáš Hradecký, Jan Krůta, David Pecha, Lukáš Pecha vs Martin Prokop – Adam Kirschner, Filip Matoušek, Michal Šťastný, Tomáš Zderadička, Vojtěch Zderadička