Čt 3.5.18 17:45 MIKU3 Emergency KáGéčko C   (HL8J)
Čt 3.5.18 19:00 MIKU3 CFG Suchdol 1.FP Praha   (HL7F)
Čt 3.5.18 20:15 MIKU3 F.C.K. Atomový veverky A   (HL5F)
St 6.6.18 17:00 HANSP Podobraz Alténa ST   (HL8F)
St 6.6.18 18:15 HANSP Gangbeng Viktoria Bítovská A   (HL8D)
St 6.6.18 19:30 HANSP !nBev Tigers Pendula Bona AC   (HL5E)

25. 6. 18 20:15 P2 Red Leads Fugas CF B 11. 2:3 (2:1)
Fugas dokázal ve druhém poločase srovnat krok a v závěru rozhodl zápas ve svůj prospěch. Čapla
Red Leads Fugas CF B
Kryštof Černovský – Filip Benedikt, Jakub Gottfried, Vojtěch Kadlec, Jáchym Kaplan, Martin Kettner, Vojtěch Martínek, Petr Pachovský, Jan Petrůj, Pavel Pilař, Filip Rambousek, Jonathan Ton vs Jan Klozar – Ján Bučko, Lukáš Burian, Ján Hlaváč, Miloš Moravec, Jan Stiborek
3., 12. Jan Petrůj 25. Ján Hlaváč
41. Ján Bučko
59. Miloš Moravec
11. 6. 18 19:00 P2 Dukla Praha FK Red Leads 10. 3:2 (2:2)
Leads vedli o dva góly, ale Dukla otočila a vyhrála.
Dukla Praha FK Red Leads
Tibor Szenczi – Jaroslav Dušek, Radek Dvořák, Miroslav Kopp, Martin Michálek, Jiří Němec, Filip Obermajer, Tomáš Plavec, Martin Rothe vs Kryštof Černovský – Filip Benedikt, Jakub Gottfried, Vojtěch Martínek, Petr Pachovský, Pavel Pilař, Jonathan Ton, Jiří Vorel
20., 45. Jiří Němec
30. Martin Rothe
4. Jakub Gottfried
5. Vojtěch Martínek
28. 5. 18 18:00 ZAK Red Leads Bohemia AFK 9. 2:1 (0:0)
Utkání s řadou nepřesností. Domácí rozhodli dvěma góly během minuty.
Red Leads Bohemia AFK
Kryštof Černovský – Filip Benedikt, Jakub Gottfried, Jáchym Kaplan, Vojtěch Martínek, Jan Petrůj, Pavel Pilař, Filip Rambousek, Jonathan Ton, Jiří Vorel vs Petr Vítek – Miloslav Adámek, Pavel Bělík, Michal Ekrt, Otakar Holubec, Jan Hudák, Aleš Krupička, Miloš Kysilka, Lukáš Ramík, Marek Stránský
54. Filip Rambousek
55. Jan Petrůj
57. Jan Hudák
21. 5. 18 20:15 METE2 Traktor Praha A Red Leads 8. 4:6 (3:3)
I přesto, že domácí čtyřikrát vedli, tak hosté na konci zápasu se štěstím otočili utkání a radovali se z vítězství. Vukovič
Traktor Praha A Red Leads
Vojtěch Bulíček – Jan Brož, Petr Hošek, Pavel Rybář, Marek Seidel, Vanda Seidelová, Petr Stiblík, Michal Veverka, Jan Zajíček vs Kryštof Černovský – Filip Benedikt, Jakub Gottfried, Vojtěch Kadlec, Jáchym Kaplan, Petr Pachovský, Jan Petrůj, Pavel Pilař, Jonathan Ton, Jiří Vorel
60. OG
14. 5. 18 19:30 KBELY Red Leads Slovan Amatéři 7. 0:0 (0:0)
Velmi slušná a vyrovnaná hra. Lubomír Nešpor, Jiří Veselý
Red Leads Slovan Amatéři
Kryštof Černovský – Filip Benedikt, Jakub Gottfried, Petr Pachovský, Jan Petrůj, Jonathan Ton, Jiří Vorel vs Leoš Navrátil – Dušan Fojtík, Jiří Fousek, Jan Hořejší, Jan Kmeť, Tomáš Konečný, Jiří Navrátil
8. 5. 18 20:15 MIKU4 Suchá dáseň AC Red Leads 6. 1:1 (0:0)
Zápas, ve kterém se zdálo, že domácí náskok ubrání, ale nakonec rozhodl o dělbě bodů Kettner. Petr
Suchá dáseň AC Red Leads
Tomáš PytlTomáš Filous, Daniel Kulich, Tomáš Kunz, Filip Miškovský, Martin Šašek, Jan Schonpflug, Jiří Trop, Milan Velhuda vs Kryštof Černovský – Jakub Gottfried, Vojtěch Kadlec, Martin Kettner, Vojtěch Martínek, Petr Pachovský, Jan Petrůj, David Stránský, Jonathan Ton, Jiří Vorel
31. Tomáš Pytl 54. Martin Kettner
30. 4. 18 20:30 KORAB New Jersey Devils B Red Leads 5. 0:1 (0:0)
Zápas byl vyrovnaný, ale měl slabý náboj.
New Jersey Devils B Red Leads
Petr Mecera – Jan Bleha, Ladislav Korn, Tomáš Korn, Jan Kovářík, Jan Lukeš, Jaroslav Mareček, Michal Pelich, Václav Perlík vs Kryštof Černovský – Filip Benedikt, Jáchym Kaplan, Petr Pachovský, Jan Petrůj, David Stránský, Jonathan Ton, Jiří Vorel
38. Jan Petrůj 48. Jonathan Ton
16. 4. 18 20:15 MOTO2 Red Leads Limita 4. 9:2 (3:2)
Jednoznačné utkání zejména v druhém poločase, vítězství patří zaslouženě týmu Red leads. Trnka
Red Leads Limita
Kryštof Černovský – Filip Benedikt, Jakub Gottfried, Vojtěch Kadlec, Jáchym Kaplan, Vojtěch Martínek, Filip Rambousek, David Stránský, Jonathan Ton vs Radek Matoušek – Adam Kirschner, Filip Matoušek, Martin Prokop, Richard Rosenkranz, Michal Šťastný, Tomáš Zderadička
14. Filip Matoušek
9. 4. 18 18:15 HOSTI Legends are back Red Leads 3. 6:2 (2:1)
Legendám patřil první poločas, kdy vedly od 18. minuty už 2:0, ale před půli Red snížili a dostali se opět do hry. Druhý poločas začaly opět lépe Legendy, které navýšily náskok na 3:1. Nakonec zvítězily zaslouženě. Husák
Legends are back Red Leads
Karel Suchan – Marek Černý, Tomáš Drahovzal, Dan Ellschlöger, Petr Hozman, Tomáš Hradecký, David Pecha, Lukáš Pecha vs Kryštof Černovský – Filip Benedikt, Jakub Gottfried, Martin Kettner, Vojtěch Martínek, David Stránský, Jonathan Ton, Jiří Vorel
9. David Pecha
18., 56. Marek Černý
32., 59. Dan Ellschlöger
51. Tomáš Drahovzal
27. Jakub Gottfried
57. Jonathan Ton
27. 3. 18 18:00 SCBEC Red Leads Kulva PVC 2. 5:1 (2:1)
Utkání plné nepřesností, zvítězil tým, který měl více sil z důvodu hráčů na střídačce.
Red Leads Kulva PVC
Kryštof Černovský – Filip Benedikt, Vojtěch Kadlec, Jáchym Kaplan, Martin Kettner, Vojtěch Martínek, William Pilík, Jonathan Ton, Jiří Vorel vs Richard Reiniš – Miloš Jerman, Jan Procházka, Lukáš Velebil, Michal Víšek, Martin Zajíc
5. Jáchym Kaplan
8. Vojtěch Martínek
39. Martin Kettner
47. Jonathan Ton
60. Filip Benedikt
21. Lukáš Velebil
19. 3. 18 18:15 BECH Guláš FC Red Leads 1. 6:1 (4:0)
Domácí zápasu dominovali, hosté na jejich přesnou hru nenalezli odpověď, a proto odjeli se šesti brankami v batohu. Šťástka, Šaróka