Rozpis pískání, 7. liga, skupina B

A - klub 90

Po 9.4. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
Po 9.4. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Po 9.4. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
St 9.5. 17:00 Hanspaulka HANSP
St 9.5. 18:15 Hanspaulka HANSP
St 9.5. 19:30 Hanspaulka HANSP

Junior Motol

St 25.4. 17:45 Mikulova MIKU4
St 25.4. 19:00 Mikulova MIKU4
St 25.4. 20:15 Mikulova MIKU4
Po 14.5. 18:00 Koráb SC KORAB
Po 14.5. 19:15 Koráb SC KORAB
Po 14.5. 20:30 Koráb SC KORAB

Polnohospodár Praha

St 11.4. 18:00 Hrabákova HRAB1
St 11.4. 19:15 Hrabákova HRAB1
Čt 31.5. 17:00 Hanspaulka HANSP
Čt 31.5. 18:15 Hanspaulka HANSP
Čt 31.5. 19:30 Hanspaulka HANSP

Hells Bells 1.FC

Čt 3.5. 18:00 Malešice AFK MALES
Čt 3.5. 19:15 Malešice AFK MALES
Čt 3.5. 20:30 Malešice AFK MALES
St 23.5. 17:45 Záběhlice ZABEH
St 23.5. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 23.5. 20:15 Záběhlice ZABEH

Prosím, nesmějte se

Po 7.5. 17:45 Mikulova MIKU4
Po 7.5. 19:00 Mikulova MIKU4
Po 7.5. 20:15 Mikulova MIKU4
Út 26.6. 19:00 Pražačka P1
Út 26.6. 20:15 Pražačka P1

Black mamba IBD

St 4.4. 17:45 Mikulova MIKU3
St 4.4. 19:00 Mikulova MIKU3
St 4.4. 20:15 Mikulova MIKU3
St 6.6. 17:45 Mikulova MIKU3
St 6.6. 19:00 Mikulova MIKU3
St 6.6. 20:15 Mikulova MIKU3

Petřiny 09 FC

Po 19.3. 19:15 Štěrboholy STER3
Po 19.3. 20:30 Štěrboholy STER3
Po 16.4. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Po 16.4. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Po 16.4. 20:45 Hostivař SK HOSTI

Real Spořilov

Po 26.3. 19:15 Štěrboholy STER3
Po 26.3. 20:30 Štěrboholy STER3
St 18.4. 18:45 Bílá Hora BIHOR
St 18.4. 20:00 Bílá Hora BIHOR
St 16.5. 19:00 Pražačka P3
St 16.5. 20:15 Pražačka P3

Tralalalala

St 21.3. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
St 21.3. 20:45 Stodůlky Sokol STOD
Po 21.5. 18:15 Kbely Spartak KBELY
Po 21.5. 19:30 Kbely Spartak KBELY
Po 11.6. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Po 11.6. 19:30 Hostivař SK HOSTI

Určitě team Vršovice

Po 16.4. 19:00 Motorlet MOTO1
Po 16.4. 20:15 Motorlet MOTO1
Čt 31.5. 19:00 Motorlet MOTO1
Čt 31.5. 20:15 Motorlet MOTO1
Po 4.6. 18:15 Aritma ARIT
Po 4.6. 19:30 Aritma ARIT

Zmaštěný stroje SC

St 28.3. 18:00 Hrabákova HRAB2
St 28.3. 19:15 Hrabákova HRAB2
Pa 27.4. 18:00 Pražačka P1
Pa 27.4. 19:15 Pražačka P1
Po 21.5. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Po 21.5. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB

Strašnická SK

Po 23.4. 19:30 Hanspaulka HANSP
Po 23.4. 20:45 Hanspaulka HANSP
Po 14.5. 18:00 Hrabákova HRAB2
Po 14.5. 19:15 Hrabákova HRAB2