10. Určitě team Vršovice 11 2 3 6 31:46 7

Po 9.4.18 18:15 CESMI Berger club SUP Bílý lev CF SUP   (SVL3A)
Po 9.4.18 19:30 CESMI Farkáň 92 1.FC Prague St. Gentlemen   (HL6B)
Po 9.4.18 20:45 CESMI Orange Predators A Přezletice SK RSC   (HL3A)
St 9.5.18 17:00 HANSP Víťazný február FK Yellow Dildos B   (HL6G)
St 9.5.18 18:15 HANSP La Famiglia Scarface AC   (HL3C)
St 9.5.18 19:30 HANSP Pendula Bona AC R.I.P. B   (HL5E)

19. 6. 18 20:15 METE2 A - klub 90 Junior Motol 11. 1:1 (0:0)
Domácí, hrající 15 minut jen ve čtyřech, zvolili taktiku pevní obrany. Po doplnění stavu jim vyšel brejk. A hosté přes drtivý tlak dali branku až v poslední minutě. Kohout
A - klub 90 Junior Motol
Milan Svoboda – Lukáš Bartoš, Bedřich Bílka, Jiří Kožela, Václav Křivák, Jaroslav Žabka vs Ludvík Marek – Hynek Černý, Petr Josef, Filip Kracík, Jiří Macháček, Tomáš Novák, Jiří Ponikelský, Radek Zuzák
56. Václav Křivák 60. Jiří Macháček
5. 6. 18 19:15 STER1 Strašnická SK A A - klub 90 10. 3:3 (3:3)
Vyrovnaný zápas s mnoha šancemi na obou stranách. Domácí v první polovině šli do dvoubrankového náskoku, který ale hosté dokázali do konce poločasu smazat. Ve druhé půli už góly nepadly a zápas skončil spravedlivou remízou.
Strašnická SK A A - klub 90
Michal ŠváraMartin Herold, Patrik Jizba, Jakub Linger, Martin Pavlíček, David Šutko vs Milan SvobodaLukáš Bartoš, Bedřich Bílka, Jiří Kožela, Václav Křivák, Vítek Tydlačka, Jaroslav Žabka
8. David Šutko
15. Michal Švára
22. Martin Pavlíček
19. Lukáš Bartoš
25. Bedřich Bílka
26. Václav Křivák
30. 5. 18 18:15 zzNOVOB A - klub 90 Hells Bells 1.FC 9. 12:0 (4:0)
Početní i fotbalová převaha byla po celý zápas na straně A-klubu. Tomáš Axler
A - klub 90 Hells Bells 1.FC
Milan Svoboda – Lukáš Bartoš, Bedřich Bílka, Martin Holenda, Jiří Kožela, Václav Křivák, Zdeněk Pavlík vs Marek Novotný – Zdeněk Michael Dressler, Jiří Javůrek, Martin Koula, Jan Matoušek, Miroslav Rosiar
15., 31., 59. Bedřich Bílka
19., 38. Zdeněk Pavlík
23., 26., 35., 37., 53. Lukáš Bartoš
49., 59. Jiří Kožela
22. 5. 18 19:30 HANSP Petřiny 09 FC A - klub 90 8. 1:6 (1:2)
Ráz utkání dalo už vyloučení v první minutě. Domácí se pak zatáhli do obranné ulity a téměř až do poločasu statečně odolávali. Druhá půle ale už patřila jasně hostům. Šťástka
Petřiny 09 FC A - klub 90
Pavel Tomášek – Milan Bradáč, Filip Dvořák, Miroslav Javorský, Oldřich Kopecký, Dalibor Mondek, Jakub Navrátil, Václav Rod, Lukáš Vaněček, Jan Vondra vs Radovan Švanyga – Lukáš Bartoš, Bedřich Bílka, Martin Holenda, Jiří Kožela, Václav Křivák, Vítek Tydlačka, Jaroslav Žabka
18. Dalibor Mondek 1 Václav Rod 22. Václav Křivák
30. Jiří Kožela
44. Martin Holenda
55. Jaroslav Žabka
59. Lukáš Bartoš
60. Bedřich Bílka
15. 5. 18 19:30 LITVI A - klub 90 Black mamba IBD 7. 5:5 (1:3)
Black Mamba musela hrát většinu utkání ve čtyřech, a tak s nepříliš fotbalovým A-klubem pouze remizovala. Čapla
A - klub 90 Black mamba IBD
Milan Svoboda – Lukáš Bartoš, Bedřich Bílka, Martin Holenda, Jiří Kožela, Zdeněk Pavlík, Radovan Švanyga, Jaroslav Žabka vs Michal Fryš – Ondřej Farkaš, Petr Havlíček, Milan Lukáš, Radek Lukáš, Jiří Nadrchal, Martin Vašátko
31., 39. Petr Havlíček
1. 5. 18 20:15 MIKU4 Zmaštěný stroje SC A - klub 90 6. 4:3 (1:2)
Vyhrál lepší tým. Zmaštěný stroje měly po většinu času míč a nakonec zaslouženě vyhrály. Trnka
Zmaštěný stroje SC A - klub 90
Ondřej Kovář – Jakub Adam, Josef Chalupa, Adam Daníček, Matěj Fausek, David Hlavinka, František Kosař, Jiří Krob, Petr Marat, Michal Nussbauer, Jiří Simpartl, Marek Starosta, František Štíbr vs Bedřich Bílka – Lukáš Bartoš, Miroslav Benda, Martin Holenda, Václav Křivák, Milan Svoboda
11., 58. Jiří Krob
37. Marek Starosta
42. František Kosař
5. Miroslav Benda
10. Martin Holenda
32. Václav Křivák
25. 4. 18 20:30 STER1 A - klub 90 Určitě team Vršovice 5. 0:4 (0:1)
Jednoznačný zápas v podání hostů.
A - klub 90 Určitě team Vršovice
Bedřich Bílka – Lukáš Bartoš, Miroslav Benda, Zdeněk Pavlík, Milan Svoboda, Jaroslav Žabka vs Tomáš Martinek – Přemysl Beneš, David Hlušička, Jiří Jadrníček, Jan Konšel, Tomáš Svoreň
20. Tomáš Svoreň
41., 53. David Hlušička
45. Jiří Jadrníček
18. 4. 18 18:00 HRAB3 Tralalalala A - klub 90 4. 5:0 (1:0)
Ševeček nedal A - Klubu šanci získat body. Jedlička
Tralalalala A - klub 90
Václav Jánský – Jan Gubiš, Tomáš Hambálek, Martin Ševeček, Marek Sommer, Marek Urban vs Milan Svoboda – Miroslav Benda, Bedřich Bílka, Martin Holenda, Václav Křivák, Radovan Švanyga, Vítek Tydlačka
29., 40., 45., 57. Martin Ševeček
35. Jan Gubiš
50. Bedřich Bílka
4. 4. 18 20:30 STER1 A - klub 90 Prosím, nesmějte se 3. 0:2 (0:1)
Utkání by spíše slušela remíza.
A - klub 90 Prosím, nesmějte se
Lukáš Bartoš – Miroslav Benda, Bedřich Bílka, Jiří Kožela, Václav Křivák, Radovan Švanyga, Vítek Tydlačka, Jaroslav Žabka vs Josef Smíšek – Jakub Bělohradský, Filip Friedman, Petr Friedman, Petr Jurák, Zdeněk Mach, Václav Pokorný, Pavel Rečný, Jan Rychlovský, Vladimír Staněk
8. Petr Jurák
43. Pavel Rečný
27. 3. 18 19:15 HRAB2 Real Spořilov A - klub 90 2. 0:2 (0:0)
Po většinu hrací doby bylo utkání velmi vyrovnané a hrané ve vysokém tempu. Po prvním gólu hostů následoval tlak domácích, který přerušil jediný střelec utkání druhým gólem.
Real Spořilov A - klub 90
Karel Ochman – Ivan Černík, Jan Černík, Jan Hladík, Jakub Hořák, Petr Jombík, Jan Slezák, Lukáš Vondráček, Miroslav Vondráček vs Milan Svoboda – Miroslav Benda, Bedřich Bílka, Martin Holenda, Jiří Kožela, Václav Křivák, Radovan Švanyga, Jaroslav Žabka
44., 57. Bedřich Bílka
20. 3. 18 20:15 METE2 Polnohospodár Praha A - klub 90 1. 5:2 (3:1)
Utkání dominovaly útoky nad obranami. Domácí se nakonec o výsledek museli strachovat až do 60. minuty, kdy definitivně rozhodli pátou brankou. Šťástka, Rajniš
Polnohospodár Praha A - klub 90
Vladislav Jiroušek – Jiří Havle, Jan Kanta, Tomáš Mikula, Tomáš Přecechtěl, Pavel Škába, Jan Sklenář, Jan Zahrádka vs Milan Svoboda – Lukáš Bartoš, Miroslav Benda, Bedřich Bílka, Martin Holenda, Jiří Kožela, Václav Křivák, Radovan Švanyga, Jaroslav Žabka