St 11.4.18 19:15 HRAB1 Dolní Kralovice FC Rumburaci A   (HL6G)
Čt 31.5.18 17:00 HANSP Sedm zbabělých SUP Podolka FC SUP   (SVL3C)
Čt 31.5.18 18:15 HANSP Inter Lotyšák VET A Trenhos VET   (VL3B)
Čt 31.5.18 19:30 HANSP Pivní pohoda AC Ravens FC   (HL7G)

19. 6. 18 20:15 METE1 Polnohospodár Praha Real Spořilov 11. 1:4 (0:1)
V poklidu odehrané utkání se zaslouženou výhrou Spořilova. Procházka
Vladislav JiroušekJiří Havle, Jan Kanta, David Nýdrle, Tomáš Přecechtěl, Pavel Škába, Jan Sklenář vs Karel Ochman – Ivan Černík, Jan Černík, Pavel Eder, Jan Hladík, Lukáš Vondráček
51. Jiří Havle 14. Ivan Černík
37. Jan Hladík
56., 59. Jan Černík
5. 6. 18 20:45 LITVI Junior Motol Polnohospodár Praha 10. 3:3 (2:0)
Na konci první půle se zdálo, že je utkání rozhodnuté. Polnohospodári se ale nevzdali a vstřelili tři góly potřebné pro uhrání jednoho bodu. Čapla
Junior Motol Polnohospodár Praha
Jiří Ponikelský – Hynek Černý, Petr Josef, Filip Kracík, Miloš Kracík, Jiří Macháček, Ludvík Marek, Tomáš Novák, Radek Zuzák vs Tomáš Přecechtěl – Jiří Havle, Tomáš Mikula, Karel Podrazký, Pavel Škába, Jan Sklenář, Jan Zahrádka
19. Filip Kracík
26. Tomáš Novák
41. Jiří Macháček
42. Jan Sklenář
53. Jan Zahrádka
54. Jiří Havle
29. 5. 18 20:45 LITVI Polnohospodár Praha Strašnická SK A 9. 3:5 (2:4)
Vyrovnané utkání, kde se na konci raduje šťastnější tým. Novotný
Polnohospodár Praha Strašnická SK A
Jan Sklenář – Jiří Havle, Vladislav Jiroušek, Tomáš Mikula, David Nýdrle, Tomáš Přecechtěl, Pavel Škába vs Pavel Janák – Martin Herold, Patrik Jizba, Jakub Linger, Martin Pavlíček, Petr Silovský, David Šutko, Michal Švára, Tomáš Vízek
6. Vladislav Jiroušek
19. Tomáš Přecechtěl
45. Jiří Havle
16., 29. Patrik Jizba
17., 60. Petr Silovský
29. Michal Švára
22. 5. 18 20:45 LITVI Hells Bells 1.FC Polnohospodár Praha 8. 2:2 (0:1)
Vyrovnané utkání se zaslouženou remízou. Boubín
Hells Bells 1.FC Polnohospodár Praha
Jiří Javůrek – Zdeněk Michael Dressler, Martin Koula, Jan Matoušek, Vladimír Mrlík, Daniel Nepevný, Marek Novotný, Miroslav Rosiar vs Karel Podrazký – Jiří Havle, Jan Kanta, David Nýdrle, Tomáš Přecechtěl, Pavel Škába, Jan Sklenář, Jan Zahrádka
31., 60. Jan Matoušek 24. Jiří Havle
50. OG
15. 5. 18 20:45 LITVI Polnohospodár Praha Petřiny 09 FC 7. 1:7 (0:4)
Polnohospodár utrpěl pořádný debakl, již v poločase bylo skóre 0:4. Pochvalu zaslouží gólman domácích, který prokázal charakter a udržel morálku svého rozhádaného týmu. Čapla
Polnohospodár Praha Petřiny 09 FC
Karel PodrazkýJiří Havle, Jan Kanta, Tomáš Mikula, David Nýdrle, Tomáš Přecechtěl, Pavel Škába, Jan Sklenář vs Pavel Tomášek – Milan Bradáč, Filip Dvořák, Oldřich Kopecký, Dalibor Mondek, Václav Rod
44. Jan Sklenář 2., 25., 35. Dalibor Mondek
27., 28., 52. Filip Dvořák
53. Oldřich Kopecký
1. 5. 18 18:15 LITVI Black mamba IBD Polnohospodár Praha 6. 11:3 (5:3)
Domácí tým přejel soupeře neskutečným způsobem, v druhém poločase to byla exhibice. Zasloužená výhra Mamby. Petr
Black mamba IBD Polnohospodár Praha
Tomáš Mašek – Jiří Bláha, Ondřej Farkaš, Michal Fryš, Petr Havlíček, Martin Lukáš, Radek Lukáš vs Karel Podrazký – Jiří Havle, Jan Kanta, Tomáš Mikula, Tomáš Přecechtěl, Pavel Škába, Jan Sklenář, Jan Zahrádka
26. Jiří Havle
24. 4. 18 20:45 LITVI Polnohospodár Praha Zmaštěný stroje SC 5. 4:1 (2:1)
Zkušenost přehrála dravé mládí.
Polnohospodár Praha Zmaštěný stroje SC
Jan Cerha – Jiří Havle, Jan Kanta, Tomáš Mikula, David Nýdrle, Tomáš Přecechtěl, Pavel Škába, Jan Zahrádka vs František Štíbr – Josef Chalupa, Adam Daníček, Matěj Fausek, David Hlavinka, František Kosař, Petr Marat, Jiří Simpartl, Marek Starosta
9. Jan Zahrádka
28. Jiří Havle
50., 52. Tomáš Přecechtěl
4. František Kosař
17. 4. 18 20:45 LITVI Určitě team Vršovice Polnohospodár Praha 4. 1:3 (1:2)
Utkání průměrné úrovně, ale bojovné, s nasazením. Vyrovnaný průběh, lepší koncovka vítězů.
Určitě team Vršovice Polnohospodár Praha
Přemysl Beneš – David Hlušička, Jiří Jadrníček, Jan Konšel, Tomáš Martinek, Tomáš Novotný, Ján Wolf vs Karel Podrazký – Jiří Havle, Jan Kanta, David Nýdrle, Tomáš Přecechtěl, Pavel Škába, Jan Sklenář, Jan Zahrádka
17. Jiří Jadrníček 20., 37. Jiří Havle
21. Jan Zahrádka
3. 4. 18 20:45 LITVI Polnohospodár Praha Tralalalala 3. 3:1 (1:1)
V bojovném utkání se jako první prosadili hosté. Polnohospodár však poté třemi góly vývoj utkání otočil. Voldán
Polnohospodár Praha Tralalalala
Jan Sklenář – Jiří Havle, Jan Kanta, Tomáš Mikula, David Nýdrle, Karel Podrazký, Tomáš Přecechtěl, Pavel Škába, Jan Zahrádka vs Václav Jánský – Michal Dvořáček, Jan Gubiš, Tomáš Hambálek, Tomáš Kouřim, Michal Krčmář, Martin Ševeček, Marek Sommer, František Straka
30., 54. Jan Zahrádka
31. Jan Kanta
10. Jan Gubiš
27. 3. 18 20:15 METE2 Prosím, nesmějte se Polnohospodár Praha 2. 2:2 (0:2)
Pohledné utkání plné nasazení a bojovnosti. Hosté byli kreativnějším týmem, avšak jalovějším v koncovce. Utkání tak dospělo k dělbě bodů. Šťástka, Procházka
Prosím, nesmějte se Polnohospodár Praha
Jiří Smíšek – Filip Friedman, Petr Friedman, Petr Jurák, Zdeněk Mach, Václav Pokorný, Jan Rychlovský, Vladimír Staněk vs Karel Podrazký – Jiří Havle, Jan Kanta, Tomáš Mikula, Tomáš Přecechtěl, Pavel Škába, Jan Sklenář, Jan Zahrádka
34., 41. Zdeněk Mach 28., 30. Jan Zahrádka
20. 3. 18 20:15 METE2 Polnohospodár Praha A - klub 90 1. 5:2 (3:1)
Utkání dominovaly útoky nad obranami. Domácí se nakonec o výsledek museli strachovat až do 60. minuty, kdy definitivně rozhodli pátou brankou. Šťástka, Rajniš