Rozpis pískání, 7. liga, skupina C

JUDr. Brouk Pytlík

Čt 13.9. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 13.9. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 13.9. 20:45 Hostivař SK HOSTI
St 3.10. 18:15 Běchovice 2 BECH
St 3.10. 19:30 Běchovice 2 BECH
St 3.10. 20:45 Běchovice 2 BECH

Gambrinus VH

Út 18.9. 18:15 Běchovice 2 BECH
Út 18.9. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 18.9. 20:45 Běchovice 2 BECH
St 10.10. 18:15 Hostivař SK HOSTI
St 10.10. 19:30 Hostivař SK HOSTI
St 10.10. 20:45 Hostivař SK HOSTI

Sebranka FC B

St 31.10. 17:45 Mikulova MIKU4
St 31.10. 19:00 Mikulova MIKU4
St 31.10. 20:15 Mikulova MIKU4
Po 5.11. 18:15 Děkanka DEKAN
Po 5.11. 19:30 Děkanka DEKAN
Po 5.11. 20:45 Děkanka DEKAN

Merck stars

Po 22.10. 17:45 Mikulova MIKU4
Po 22.10. 19:00 Mikulova MIKU4
Po 22.10. 20:15 Mikulova MIKU4
Po 12.11. 17:45 Mikulova MIKU3
Po 12.11. 19:00 Mikulova MIKU3
Po 12.11. 20:15 Mikulova MIKU3

Rarach FC

Pa 9.11. 18:00 Zákostelní ZAK
Pa 9.11. 19:15 Zákostelní ZAK
Pa 9.11. 20:30 Zákostelní ZAK
Po 26.11. 18:00 Koráb SC KORAB
Po 26.11. 19:15 Koráb SC KORAB
Po 26.11. 20:30 Koráb SC KORAB

OrangeBoom

Pa 9.11. 18:15 Běchovice 2 BECH
Pa 9.11. 19:30 Běchovice 2 BECH
Pa 9.11. 20:45 Běchovice 2 BECH
Po 26.11. 18:00 Malešice AFK MALES
Po 26.11. 19:15 Malešice AFK MALES
Po 26.11. 20:30 Malešice AFK MALES

El Barto

Ne 16.9. 10:00 Zákostelní ZAK
Ne 16.9. 11:15 Zákostelní ZAK
St 17.10. 18:00 Hrabákova HRAB3
St 17.10. 19:15 Hrabákova HRAB3
Út 20.11. 18:15 Běchovice 2 BECH
Út 20.11. 19:30 Běchovice 2 BECH

One Team, One Dream

Út 25.9. 18:15 Hanspaulka HANSP
Út 25.9. 19:30 Hanspaulka HANSP
Pa 26.10. 18:15 Hanspaulka HANSP
Pa 26.10. 19:30 Hanspaulka HANSP
Po 12.11. 19:00 Meteor 8 METE2
Po 12.11. 20:15 Meteor 8 METE2

JZD Slivenec

Po 17.9. 19:00 Pražačka P3
Po 17.9. 20:15 Pražačka P3
Po 8.10. 19:00 Pražačka P2
Po 8.10. 20:15 Pražačka P2
Po 29.10. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Po 29.10. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB

The Hamptons

Po 22.10. 19:15 Štěrboholy STER2
Po 22.10. 20:30 Štěrboholy STER2
Po 12.11. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Po 12.11. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB

Hustý FC

Út 2.10. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Út 2.10. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
Út 23.10. 19:15 Motorlet MOTO2
Út 23.10. 20:30 Motorlet MOTO2

Rebel Circus

Pa 9.11. 18:00 Pražačka P3
Pa 9.11. 19:15 Pražačka P3
St 28.11. 19:00 Meteor 8 METE2
St 28.11. 20:15 Meteor 8 METE2