Seznam týmů, 7. liga, skupina C

Tým Barvy dresů
JUDr. Brouk Pytlík černo-bílá, červená
Sebranka FC B červená, modrá
Rebel Circus bílá, modrá
Hustý FC oranžová
OrangeBoom oranžová
Rarach FC žlutá, černá
One Team, One Dream bílá
The Hamptons světle modrá
Merck stars modro-černá, bílá
JZD Slivenec oranžová, červená
Gambrinus VH tyrkysová, zelená
El Barto černá, zelená

Rozpis zápasů, 7. liga, skupina C

Utkání Datum Čas Hřiště
One Team, One DreamRarach FC Út 20.3. 18:15 NOVOB
Gambrinus VHSebranka FC B Út 20.3. 19:00 METE1
The HamptonsOrangeBoom St 21.3. 20:30 STER3
Merck starsHustý FC St 21.3. 20:30 STER2
JZD SlivenecRebel Circus St 21.3. 20:45 STOD
El BartoJUDr. Brouk Pytlík Út 17.4. 19:30 PRKOP
Utkání Datum Čas Hřiště
El BartoGambrinus VH Út 27.3. 19:30 PRKOP
JUDr. Brouk PytlíkRarach FC Út 27.3. 20:15 MIKU3
Sebranka FC BJZD Slivenec St 28.3. 17:45 MIKU2
Rebel CircusMerck stars St 28.3. 19:15 HRAB3
Hustý FCThe Hamptons St 28.3. 20:30 STER2
OrangeBoomOne Team, One Dream St 28.3. 20:30 STER1
Utkání Datum Čas Hřiště
JZD SlivenecEl Barto Út 3.4. 19:30 SLIVE
Merck starsSebranka FC B Út 3.4. 20:15 METE2
Gambrinus VHJUDr. Brouk Pytlík Út 3.4. 20:15 MIKU2
Rarach FCOrangeBoom St 4.4. 19:15 SCBEC
One Team, One DreamHustý FC St 4.4. 20:30 STER2
The HamptonsRebel Circus Út 17.4. 18:00 HRAB3
Utkání Datum Čas Hřiště
Sebranka FC BThe Hamptons Út 10.4. 17:45 MIKU1
Gambrinus VHJZD Slivenec Út 10.4. 19:30 SLIVE
El BartoMerck stars Út 10.4. 19:30 PRKOP
JUDr. Brouk PytlíkOrangeBoom Út 10.4. 20:15 MIKU2
Rebel CircusOne Team, One Dream St 11.4. 18:15 PRKOP
Hustý FCRarach FC Čt 12.4. 17:00 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
One Team, One DreamSebranka FC B Út 24.4. 18:15 HOSTI
JZD SlivenecJUDr. Brouk Pytlík Út 24.4. 19:30 SLIVE
The HamptonsEl Barto Út 24.4. 20:30 MOTO3
Rarach FCRebel Circus St 25.4. 18:15 HANSP
OrangeBoomHustý FC St 25.4. 20:30 STER3
Merck starsGambrinus VH St 25.4. 20:30 STER2
Utkání Datum Čas Hřiště
JZD SlivenecMerck stars Út 1.5. 19:30 DEKAN
JUDr. Brouk PytlíkHustý FC Út 1.5. 20:15 MIKU2
El BartoOne Team, One Dream Út 1.5. 20:30 MOTO2
Gambrinus VHThe Hamptons St 2.5. 17:45 MIKU4
Rebel CircusOrangeBoom St 2.5. 17:45 MIKU3
Sebranka FC BRarach FC Čt 3.5. 19:15 KORAB
Utkání Datum Čas Hřiště
Rarach FCEl Barto Út 15.5. 19:30 PRKOP
The HamptonsJZD Slivenec Út 15.5. 19:30 SLIVE
Merck starsJUDr. Brouk Pytlík Út 15.5. 20:15 MIKU3
OrangeBoomSebranka FC B Út 15.5. 20:30 STER2
Hustý FCRebel Circus St 16.5. 20:30 STER3
One Team, One DreamGambrinus VH St 16.5. 20:30 STER2
Utkání Datum Čas Hřiště
Sebranka FC BHustý FC Út 22.5. 19:00 METE2
JZD SlivenecOne Team, One Dream Út 22.5. 19:30 SLIVE
JUDr. Brouk PytlíkRebel Circus Út 22.5. 20:15 MIKU4
El BartoOrangeBoom Út 22.5. 20:30 MOTO3
Gambrinus VHRarach FC St 23.5. 19:30 KBELY
Merck starsThe Hamptons St 23.5. 20:30 STER1
Utkání Datum Čas Hřiště
Rebel CircusSebranka FC B Út 29.5. 18:15 HOSTI
Hustý FCEl Barto Út 29.5. 19:30 PRKOP
Rarach FCJZD Slivenec Út 29.5. 19:30 SLIVE
The HamptonsJUDr. Brouk Pytlík Út 29.5. 20:15 MIKU3
OrangeBoomGambrinus VH St 30.5. 19:15 STER3
One Team, One DreamMerck stars St 30.5. 19:15 STER2
Utkání Datum Čas Hřiště
JZD SlivenecOrangeBoom Út 12.6. 19:30 SLIVE
JUDr. Brouk PytlíkSebranka FC B Út 12.6. 20:15 MIKU2
The HamptonsOne Team, One Dream St 13.6. 18:15 HANSP
Gambrinus VHHustý FC St 13.6. 19:00 METE2
El BartoRebel Circus St 13.6. 19:30 PRKOP
Merck starsRarach FC St 13.6. 20:15 METE2
Utkání Datum Čas Hřiště
Sebranka FC BEl Barto Út 26.6. 19:30 PRKOP
Rebel CircusGambrinus VH Út 26.6. 19:30 LITVI
Hustý FCJZD Slivenec Út 26.6. 19:30 SLIVE
OrangeBoomMerck stars Út 26.6. 20:15 MIKU4
Rarach FCThe Hamptons Út 26.6. 20:15 MIKU3
One Team, One DreamJUDr. Brouk Pytlík Út 26.6. 20:15 MIKU1