Út 27.3.18 19:00 METE2 Garáže Klíčov Kapr tým SUP   (SVL3A)
Út 27.3.18 20:15 METE2 Prosím, nesmějte se Polnohospodár Praha   (HL7B)
Ne 20.5.18 18:45 SCBEC Alvarez D.C. Rumové pralinky FC   (HL8N)
Ne 20.5.18 20:00 SCBEC Dropa FC A Apači   (HL5H)
Út 5.6.18 19:00 METE2 Líheň talentů 2015 Footside   (HL5C)
Út 5.6.18 20:15 METE2 Slawoj Břevnov Dřeváci   (VL3A)

26. 6. 18 20:15 MIKU1 One Team, One Dream JUDr. Brouk Pytlík 11. 1:3 (0:2)
Bojovné utkání hrané v deštivém počasí, ve kterém zvítězilo produktivnější mužstvo.
One Team, One Dream JUDr. Brouk Pytlík
Jan Hauzr – Ladislav Cafourek, Jakub Haken, Jan Hála, Jakub Kovář, Martin Lakatoš, Dušan Linhart, Karel Matoušek, Jiří Moos vs Miroslav Šetka – Jan Duben, Jaromír Frič, Jan Mehner, Vladimír Oliberius, Radek Oravský, Luděk Rýdlo, Jiří Sedlák, Aleš Vaněk
32. Karel Matoušek 4., 48. Radek Oravský
16. Jiří Sedlák
13. 6. 18 18:15 HANSP The Hamptons One Team, One Dream 10. 2:4 (1:2)
Lepší hosté mohli utkání rozhodnout mnohem dříve, neproměnili však množství šancí a závěr se tak zdramatizoval. Čapla
The Hamptons One Team, One Dream
Ondřej Sejk – Filip Jelen, Dan Lapáček, Jakub Stejskal, Jan Stejskal, Jiří Svoboda, Martin Tesař vs Ondřej Slíž – Ladislav Cafourek, Jan Hála, Jakub Kovář, Martin Lakatoš, Dušan Linhart, Karel Matoušek, Ondřej Rájecký, Martin Žárský
8., 54. Filip Jelen 11., 34. Martin Lakatoš
22. Ondřej Rájecký
59. Karel Matoušek
30. 5. 18 19:15 STER2 One Team, One Dream Merck stars 9. 1:1 (0:1)
Bojovné utkání se zaslouženou remízou. Sedláček
One Team, One Dream Merck stars
Jan Hauzr – Ladislav Cafourek, Jan Hála, Jakub Kovář, Martin Lakatoš, Dušan Linhart, Karel Matoušek, Jiří Moos, Martin Žárský vs Ivan Kašpar – Miloslav Gaube, Jiří Hošek, Michal Janků, Jan Klinger, Petr Klusák, Zdeněk Krejčí, Petr Sršeň, Jaroslav Štolfa
52. Ladislav Cafourek 29. Jan Klinger
22. 5. 18 19:30 SLIVE JZD Slivenec One Team, One Dream 8. 5:4 (3:2)
Hosté nastoupili s pěti hráči na střídačce! A předváděli rychlý kombinační fotbal, ale domácí taktéž. Byli v prvním poločase v útoku o něco lepší a vedli 3:2. Hosté se nevzdali ani za stavu 2:5, v druhé půli snížili na 4:5 a sahali po vyrovnání, ale netrefili bránu z jasných šancí. Rataj
JZD Slivenec One Team, One Dream
Jan Slavík – Jiří Dobeš, Michal Hájek, Milan Janda, Miroslav Kučera, Ondřej Leština, Tomáš Majtner, Khalil Omari, Jiří Růžička, Ivan Zbořil vs Ondřej Slíž – Camilo Jose Arenas Avila, Dominik Babor, Jan Hála, Jan Hauzr, Jakub Kovář, Martin Lakatoš, Dušan Linhart, Karel Matoušek, Jiří Moos, Martin Žárský
7. Milan Janda
16., 26., 33., 40. Jiří Dobeš
12 Jiří Dobeš 20. Karel Matoušek
28. Dominik Babor
50. Camilo Jose Arenas Avila
53. Jakub Kovář
16. 5. 18 20:30 STER2 One Team, One Dream Gambrinus VH 7. 2:3 (2:0)
Na sedmou ligu velmi pohledné utkání z obou stran. Gambrinus měl v prvním poločase opticky navrch, ale své šance nedokázal využít a proto se do vedení dostali domácí. Gambrinus ve druhém poločase ještě více zapnul a zápas během pěti minut otočil ve svůj prospěch. Jedlička
One Team, One Dream Gambrinus VH
Ondřej Slíž – Dominik Babor, Jan Hála, Jan Hauzr, Jakub Kovář, Dušan Linhart, Martin Žárský vs František Franěk – Jan Hořejš, Jakub Musil, Filip Nekola, Jan Novák, Jiří Novák, František Novák ml.
21. Martin Žárský
23. Jan Hauzr
46. Filip Nekola
48. František Novák ml.
50. Jiří Novák
45. Filip Nekola
1. 5. 18 20:30 MOTO2 El Barto One Team, One Dream 6. 1:1 (1:1)
Hosté byli sice běhavější a rychlejší, ale remíza je spravedlivá.
El Barto One Team, One Dream
Patrik Janda – Matouš Černý, Jan Chytil, Ondřej Lebl, Marek Pelán, Hynek Petřík, Matyáš Petřík, Josef Piškula, Petr Špaček, Ondřej Vokáč vs Ondřej Slíž – Camilo Jose Arenas Avila, Dominik Babor, Jakub Haken, Jan Hála, Jakub Kovář, Dušan Linhart, Jiří Moos, Ondřej Rájecký, Martin Žárský
28. Hynek Petřík 11. Dominik Babor
24. 4. 18 18:15 HOSTI One Team, One Dream Sebranka FC B 5. 9:0 (3:0)
Domácí měli výrazně mladší tým a navíc točili dvě pětky, zatímco Sebranka neměla na střídání. Domácí tak hlavně v druhém poločase diktovali tempo a zaslouženě vysoko vyhráli. Husák
One Team, One Dream Sebranka FC B
Ondřej Slíž – Camilo Jose Arenas Avila, Jakub Haken, Jan Hála, Jan Hauzr, Jakub Kovář, Martin Lakatoš, Karel Matoušek, Jiří Moos, Ondřej Rájecký, Martin Žárský vs Ondřej Laun – Petr Haidinger, Michal Hlavatý, Petr Karban, Tomáš Kopal, Tomáš Matoušek
35. Tomáš Kopal
11. 4. 18 18:15 PRKOP Rebel Circus One Team, One Dream 4. 4:3 (2:3)
Vyrovnané utkání rozhodl ve svůj prospěch Rebel Circus. Husák
Rebel Circus One Team, One Dream
Jakub Liška – Marek Bačík, Erik Čech, Stanislav Cifrinec, Martin Eisman, Jan Rohlík, Jakub Štolba, Petr Veselý vs Ondřej Slíž – Jan Hála, Jan Hauzr, Martin Lakatoš, Dušan Linhart, David Lundák, Jiří Moos, Ondřej Rájecký
11. Martin Eisman
21. Jakub Štolba
38. Marek Bačík
51. Stanislav Cifrinec
11., 17. David Lundák
26. Ondřej Rájecký
4. 4. 18 20:30 STER2 One Team, One Dream Hustý FC 3. 4:1 (0:0)
Vyhrál jednoznačně fotbalovější tým. Václav Černý, Pavel Nebeský
One Team, One Dream Hustý FC
Ondřej Slíž – Jan Hála, Jan Hauzr, Martin Lakatoš, Dušan Linhart, Jiří Moos, Ondřej Rájecký, Martin Žárský vs Josef Klenot – Jaroslav Bartoš, Jan Bušek, Petr Daněk, Jakub Krištof, Jaroslav Meisner, Marek Škába, Jakub Vilim
37. Jiří Moos
51. Ondřej Rájecký
53., 60. Jan Hauzr
42. Marek Škába
28. 3. 18 20:30 STER1 OrangeBoom One Team, One Dream 2. 1:0 (1:0)
Hosté byli zprvu lepší, avšak jakmile dorazil domácím další hráč, převzali otěže zápasu a dovedli ho k vítězství.
OrangeBoom One Team, One Dream
Ondřej Dušek – Filip Kadlec, Lukáš Mach, Daniel Nouzák, Martin Plíhal, Alex Repik, Ondřej Samohýl vs Ondřej Slíž – Dominik Babor, Jan Hauzr, Jakub Kovář, Dušan Linhart, Karel Matoušek, Martin Žárský
16. Filip Kadlec
20. 3. 18 18:15 zzNOVOB One Team, One Dream Rarach FC 1. 1:3 (0:1)
Domácí hráči byli více na míči, vytvářeli si i více střeleckých příležitostí, ale více než jednu branku se jim vstřelit nepodařilo. A tak hosté vyráželi do ojedinělých útoků. Povedlo se jim třikrát vstřelit gól, čímž rozhodli o svém vítězství.
One Team, One Dream Rarach FC
Ondřej Slíž – Dominik Babor, Jakub Kovář, Martin Lakatoš, Dušan Linhart, Karel Matoušek, Martin Žárský vs Josef Novotný – Karel Heřman, Petr Hořínek, František Kovářík, Ondřej Štěpánek, Pavel Vízdal, Jan Vnouček, Jakub Žďárský