Rozpis pískání, 7. liga, skupina D

GFC Regent B

St 18.4. 18:00 Štěrboholy STER2
St 18.4. 19:15 Štěrboholy STER2
St 18.4. 20:30 Štěrboholy STER2
Čt 17.5. 18:15 Kbely Spartak KBELY
Čt 17.5. 19:30 Kbely Spartak KBELY

FC 1869

Po 23.4. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Po 23.4. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Po 23.4. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Po 14.5. 17:45 Mikulova MIKU3
Po 14.5. 19:00 Mikulova MIKU3
Po 14.5. 20:15 Mikulova MIKU3

Prokaryota FZ

St 21.3. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
St 21.3. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
St 21.3. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
Čt 7.6. 17:45 Mikulova MIKU4
Čt 7.6. 19:00 Mikulova MIKU4
Čt 7.6. 20:15 Mikulova MIKU4

Viktor 1.FC

Út 27.3. 17:45 Mikulova MIKU2
Út 27.3. 19:00 Mikulova MIKU2
Út 27.3. 20:15 Mikulova MIKU2
Pa 27.4. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Pa 27.4. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Pa 27.4. 20:45 Hostivař SK HOSTI

Modrá vopice TJ

St 28.3. 18:00 Běchovice SC SCBEC
St 28.3. 19:15 Běchovice SC SCBEC
St 28.3. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Út 12.6. 18:15 Slivenec AFK SLIVE
Út 12.6. 19:30 Slivenec AFK SLIVE

Válcovny plechu MS FC

Po 26.3. 19:00 Motorlet MOTO1
Po 26.3. 20:15 Motorlet MOTO1
Út 1.5. 19:15 Motorlet MOTO1
Út 1.5. 20:30 Motorlet MOTO1
Út 12.6. 18:15 Hanspaulka HANSP
Út 12.6. 19:30 Hanspaulka HANSP

AG team

St 28.3. 19:15 Štěrboholy STER2
St 28.3. 20:30 Štěrboholy STER2
Po 7.5. 18:15 Litvínovská LITVI
Po 7.5. 19:30 Litvínovská LITVI
Po 7.5. 20:45 Litvínovská LITVI

Ya Basta! A

Pa 27.4. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
Pa 27.4. 20:45 Stodůlky Sokol STOD
Po 18.6. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
Po 18.6. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Po 18.6. 20:45 Čechie Smíchov CESMI

Proradost FK

St 4.4. 17:45 Mikulova MIKU4
St 4.4. 19:00 Mikulova MIKU4
St 4.4. 20:15 Mikulova MIKU4
Pa 22.6. 18:00 Malešice AFK MALES
Pa 22.6. 19:15 Malešice AFK MALES
Pa 22.6. 20:30 Malešice AFK MALES

4 TD Ala Bundy B

St 11.4. 18:00 Štěrboholy STER2
St 11.4. 19:15 Štěrboholy STER2
St 11.4. 20:30 Štěrboholy STER2
Po 4.6. 17:45 Mikulova MIKU3
Po 4.6. 19:00 Mikulova MIKU3
Po 4.6. 20:15 Mikulova MIKU3

Prtzalona C.F.

Po 26.3. 18:00 Hrabákova HRAB2
Po 26.3. 19:15 Hrabákova HRAB2
Út 17.4. 18:15 Aritma ARIT
Út 17.4. 19:30 Aritma ARIT
St 30.5. 19:00 Meteor 8 METE2
St 30.5. 20:15 Meteor 8 METE2

Real Praha

St 28.3. 18:00 Hrabákova HRAB1
St 28.3. 19:15 Hrabákova HRAB1
St 23.5. 18:45 Aritma ARIT
St 23.5. 20:00 Aritma ARIT
St 13.6. 19:30 Tempo FC TEMPO
St 13.6. 20:45 Tempo FC TEMPO