Po 23.4.18 18:15 HOSTI Havri Havri Berlusconi SV   (HL5A)
Po 23.4.18 19:30 HOSTI Jardovi Hřebíci 4 TD Ala Bundy A   (HL5A)
Po 23.4.18 20:45 HOSTI Partizan Praha VET Bílý lev CF VET   (VL3A)
Po 14.5.18 17:45 MIKU3 Guláš FC Suchá dáseň AC   (HL7A)
Po 14.5.18 19:00 MIKU3 Restaurace U Pecků B Trops 1.SK   (HL3A)
Po 14.5.18 20:15 MIKU3 Limita Bohemia AFK   (HL7A)

19. 6. 18 19:00 METE2 Real Praha A FC 1869 11. 7:4 (4:3)
Domácí byli fotbalovější a lépe kombinovali, proto ovládli pohledné utkání. Kohout
Real Praha A FC 1869
Jakub Třešňák – Petr Bělohoubek, Martin Čech, Miloš Čížkovský, Marek Gerschon, Petr Kellner, Lukáš Rottenberg vs Tadeáš Novák – Jan Krátký, Adam Levák, Vladimír Malý, Lukáš Novák, Tomáš Prudký
2., 9., 45. Petr Kellner
6., 41. Petr Bělohoubek
17. Marek Gerschon
32. Lukáš Rottenberg
10., 15. Lukáš Novák
30., 60. Vladimír Malý
7. 6. 18 17:00 HANSP FC 1869 Prtzalona C.F. 10. 5:3 (4:2)
První poločas ve strašném vedru padly góly na obou stranách, FC 1989 si vytvořilo dvougólový náskok, ale Prtzalona měla dost šancí ke srovnání. Husák
FC 1869 Prtzalona C.F.
Tadeáš Novák – Alexandr Jakobe, Jan Krátký, Jiří Ladman, Adam Levák, Lukáš Novák, Tomáš Prudký, Jakub Vrtiška vs Tomáš Stejskal – Michal Hochsteiger, Vojtěch Horký, Pavel Hrabec, Martin Schönfeld, Patrik Sedliský
1., 15. Lukáš Novák
17. Adam Levák
18., 36. Jakub Vrtiška
16. Tomáš Stejskal
20. Martin Schönfeld
49. Pavel Hrabec
31. 5. 18 17:45 ZABEH Proradost FK FC 1869 9. 3:5 (2:2)
Vyrovnaný zápas, domácí dokázali vyrovnat, ale v závěru jim došly síly a nejlepší hráč hostů zápas definitivně rozhodl.
Proradost FK FC 1869
Jan Svoboda – Radovan Dostál, Štěpán Ježek, Tomáš Macháček, Miloslav Onderka, Radek Sauer, Vladislav Slabý, Jan Strnad, Vladimír Trpišovský vs Tadeáš Novák – Luboš Kitzberger, Jiří Ladman, Adam Levák, Vladimír Malý, Lukáš Novák, Jakub Vrtiška
9. Radek Sauer
13. Štěpán Ježek
45. Jan Strnad
5., 50., 60. Luboš Kitzberger
6., 40. Lukáš Novák
22. 5. 18 19:00 P3 FC 1869 Modrá vopice TJ 8. 1:0 (1:0)
Vyrovnaný zápas v duchu fair-play. Spíš šťastná než zasloužená výhra domácích. Michal Bočan, Martin Jedlička
FC 1869 Modrá vopice TJ
Vladimír Malý – Jiří Ladman, Adam Levák, Lukáš Novák, Tadeáš Novák, Tomáš Prudký, Josef Šafařík, Jakub Vrtiška vs Jakub Skála – Albert Cheikh, Jan Hanzlík, Roman Jakubec, Marek Jaroš, Petr Karel, Martin Kmoch, Lukáš Radil, Petr Šilhánek
7. Lukáš Novák
15. 5. 18 20:45 ARIT Prokaryota FZ FC 1869 7. 3:1 (0:1)
Díky větší vůli po vítězství a dvěma akcím zakončeným brankami na začátku druhého poločasu vyhráli domácí.
Prokaryota FZ FC 1869
Dávid Kuczik – Lukáš Bláha, Alexander Golubov, Tomáš Kuča, Ondřej Mach, Jan Němec, Ondřej Pokorný, Jakub Šindelář, Marek Švec, Bohumil Vašíček vs Vladimír Malý – Alexandr Jakobe, Jiří Ladman, Adam Levák, Lukáš Novák, Tadeáš Novák, Josef Šafařík, Jakub Vrtiška
35. Lukáš Bláha
38. Marek Švec
51. Ondřej Pokorný
28. Lukáš Novák
8. 5. 18 20:15 P1 FC 1869 GFC Regent B 6. 13:1 (4:0)
Hosté hrající pouze ve čtyřech statečně odolávali početní převaze, ovšem postupně jim docházely síly, a to ještě jejich brankář čaroval. Kohout
FC 1869 GFC Regent B
Vladimír Malý – Luboš Kitzberger, Jiří Ladman, Adam Levák, Lukáš Novák, Tadeáš Novák, Tomáš Prudký, Josef Šafařík, Jakub Vrtiška vs Martin Janyš – Van Vuong Chu, Josef Holas, Pavel Lipenský, Jan Mašl
32. Van Vuong Chu
26. 4. 18 20:15 MOTO2 FC 1869 Ya Basta! A 5. 4:3 (1:2)
Po vyrovnaném průběhu vyhrál tým FC 1869. Zápasu by slušela dělba bodů. Vostatek
FC 1869 Ya Basta! A
Vladimír Malý – Alexandr Jakobe, Jan Krátký, Jiří Ladman, Lukáš Novák, Tadeáš Novák, Tomáš Prudký, Josef Šafařík vs Ondřej Lhotský – Jiří Andrs, Štěpán Ciprýn, Štěpán Jahoda, Daniel Mališ, Petr Michálek, Jaroslav Srp, Kryštof Vancl, Tomáš Žůrek
13. Josef Šafařík
35., 51. Lukáš Novák
41. Tomáš Prudký
15. Kryštof Vancl
27. Tomáš Žůrek
47. Petr Michálek
19. 4. 18 20:45 ARIT AG team FC 1869 4. 3:1 (3:0)
První poločas jasně vyhrál lepší AG Team. Druhý poločas hosté bojovali, ale stačilo to jen na úpravu výsledku.
AG team FC 1869
Jan Kubr – Libor Brůna, Lukáš Ceé, Ondřej Krejčík, Bohumil Lukáč, Jakub Milner, Martin Mitro, Adam Narwa, Dominik Šír vs Vladimír Malý – Alexandr Jakobe, Luboš Kitzberger, Jiří Ladman, Adam Levák, Lukáš Novák, Tadeáš Novák, Tomáš Prudký, Josef Šafařík
6. Libor Brůna
9. Adam Narwa
15. Lukáš Ceé
45. Lukáš Novák
3. 4. 18 19:30 zzNOVOB FC 1869 4 TD Ala Bundy B 3. 6:5 (3:0)
Svižné útočné utkání, v němž se převaha přelévala ze strany na stranu, což ostatně prokazuje i skóre. Zápasu by spíše slušela remíza, ale FC 1869 bylo šťastnější. Novotný