Rozpis pískání, 7. liga, skupina E

Athletico KMF

Po 10.9. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Po 10.9. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Po 10.9. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
Čt 4.10. 18:00 Štěrboholy STER2
Čt 4.10. 19:15 Štěrboholy STER2
Čt 4.10. 20:30 Štěrboholy STER2

Kontis 1.FC

Čt 11.10. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 11.10. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 11.10. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Út 6.11. 18:15 Běchovice 2 BECH
Út 6.11. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 6.11. 20:45 Běchovice 2 BECH

Kovárna PC

Út 23.10. 18:00 Koráb SC KORAB
Út 23.10. 19:15 Koráb SC KORAB
Út 23.10. 20:30 Koráb SC KORAB
Út 13.11. 17:45 Mikulova MIKU3
Út 13.11. 19:00 Mikulova MIKU3
Út 13.11. 20:15 Mikulova MIKU3

Uličníci FC

Pa 14.9. 18:15 Běchovice 2 BECH
Pa 14.9. 19:30 Běchovice 2 BECH
Pa 14.9. 20:45 Běchovice 2 BECH
Po 1.10. 17:45 Mikulova MIKU4
Po 1.10. 19:00 Mikulova MIKU4
Po 1.10. 20:15 Mikulova MIKU4

Notorlet Stodůlky

Po 24.9. 18:15 Litvínovská LITVI
Po 24.9. 19:30 Litvínovská LITVI
Po 24.9. 20:45 Litvínovská LITVI
Po 15.10. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
Po 15.10. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Po 15.10. 20:45 Čechie Smíchov CESMI

Czech line

Po 10.9. 18:00 Zákostelní ZAK
Po 10.9. 19:15 Zákostelní ZAK
Po 10.9. 20:30 Zákostelní ZAK
Po 17.9. 18:00 Zákostelní ZAK
Po 17.9. 19:15 Zákostelní ZAK
Po 17.9. 20:30 Zákostelní ZAK

64! FC Kobylisy A

Čt 1.11. 17:45 Mikulova MIKU2
Čt 1.11. 19:00 Mikulova MIKU2
Čt 1.11. 20:15 Mikulova MIKU2
Út 27.11. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Út 27.11. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Út 27.11. 20:45 Hostivař SK HOSTI

Demínka B

St 7.11. 17:45 Záběhlice ZABEH
St 7.11. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 7.11. 20:15 Záběhlice ZABEH
Čt 29.11. 17:45 Mikulova MIKU4
Čt 29.11. 19:00 Mikulova MIKU4
Čt 29.11. 20:15 Mikulova MIKU4

Klamovská skvadra

Čt 6.9. 18:00 Malešice AFK MALES
Čt 6.9. 19:15 Malešice AFK MALES
Čt 6.9. 20:30 Malešice AFK MALES
Čt 15.11. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 15.11. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 15.11. 20:45 Hostivař SK HOSTI

Planners Prague FC A

Po 15.10. 18:15 Litvínovská LITVI
Po 15.10. 19:30 Litvínovská LITVI
Po 15.10. 20:45 Litvínovská LITVI
Po 5.11. 18:00 Zákostelní ZAK
Po 5.11. 19:15 Zákostelní ZAK

Buchmeister team

Ne 21.10. 13:45 Pražačka P1
Ne 21.10. 15:00 Pražačka P1
Pa 9.11. 18:00 Malešice AFK MALES
Pa 9.11. 19:15 Malešice AFK MALES
Út 4.12. 19:00 Meteor 8 METE1
Út 4.12. 20:15 Meteor 8 METE1

Virtus Praha FK

Pa 14.9. 18:15 Děkanka DEKAN
Pa 14.9. 19:30 Děkanka DEKAN
Út 20.11. 19:30 Děkanka DEKAN
Út 20.11. 20:45 Děkanka DEKAN