Rozpis pískání, 7. liga, skupina E

Athletico KMF

Čt 12.4. 17:45 Mikulova MIKU4
Čt 12.4. 19:00 Mikulova MIKU4
Čt 12.4. 20:15 Mikulova MIKU4
Po 7.5. 19:00 Pražačka P2
Po 7.5. 20:15 Pražačka P2

Kontis 1.FC

Út 24.4. 18:00 Koráb SC KORAB
Út 24.4. 19:15 Koráb SC KORAB
Út 24.4. 20:30 Koráb SC KORAB
Po 14.5. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
Po 14.5. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Po 14.5. 20:45 Čechie Smíchov CESMI

Kovárna PC

Čt 26.4. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 26.4. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 26.4. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Po 21.5. 19:30 Hanspaulka HANSP
Po 21.5. 20:45 Hanspaulka HANSP

Uličníci FC

Pa 23.3. 18:00 Zákostelní ZAK
Pa 23.3. 19:15 Zákostelní ZAK
Pa 23.3. 20:30 Zákostelní ZAK
Čt 31.5. 19:00 Motorlet MOTO3
Čt 31.5. 20:15 Motorlet MOTO3

Notorlet Stodůlky

Út 27.3. 18:15 Aritma ARIT
Út 27.3. 19:30 Aritma ARIT
Út 27.3. 20:45 Aritma ARIT
Po 30.4. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Po 30.4. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Po 30.4. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Czech line

Po 9.4. 18:00 Zákostelní ZAK
Po 9.4. 19:15 Zákostelní ZAK
Po 9.4. 20:30 Zákostelní ZAK
Po 16.4. 18:00 Zákostelní ZAK
Po 16.4. 19:15 Zákostelní ZAK
Po 16.4. 20:30 Zákostelní ZAK

64! FC Kobylisy A

Út 3.4. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Út 3.4. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Út 3.4. 20:30 Běchovice SC SCBEC
St 6.6. 17:45 Záběhlice ZABEH
St 6.6. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 6.6. 20:15 Záběhlice ZABEH

Demínka B

Čt 10.5. 18:15 Běchovice 2 BECH
Čt 10.5. 19:30 Běchovice 2 BECH
Čt 10.5. 20:45 Běchovice 2 BECH
Čt 31.5. 17:45 Mikulova MIKU3
Čt 31.5. 19:00 Mikulova MIKU3
Čt 31.5. 20:15 Mikulova MIKU3

Klamovská skvadra

Út 22.5. 18:15 Aritma ARIT
Út 22.5. 19:30 Aritma ARIT
Út 22.5. 20:45 Aritma ARIT
Po 11.6. 19:15 Tempo FC TEMPO
Po 11.6. 20:30 Tempo FC TEMPO

Planners Prague FC A

Pa 6.4. 18:15 Stodůlky Sokol STOD
Pa 6.4. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
Pa 27.4. 17:30 Kbely Spartak KBELY
Pa 27.4. 18:45 Kbely Spartak KBELY
Pa 18.5. 18:15 Litvínovská LITVI
Pa 18.5. 19:30 Litvínovská LITVI

Buchmeister team

Pa 6.4. 18:45 Tempo FC TEMPO
Pa 6.4. 20:00 Tempo FC TEMPO
Pa 27.4. 18:45 Tempo FC TEMPO
Pa 27.4. 20:00 Tempo FC TEMPO
Pa 18.5. 18:45 Tempo FC TEMPO
Pa 18.5. 20:00 Tempo FC TEMPO

Virtus Praha FK

Pa 13.4. 18:45 Tempo FC TEMPO
Pa 13.4. 20:00 Tempo FC TEMPO
Út 1.5. 18:15 Běchovice 2 BECH
Út 1.5. 19:30 Běchovice 2 BECH
Ne 27.5. 17:30 Hanspaulka HANSP
Ne 27.5. 18:45 Hanspaulka HANSP