Seznam týmů, 7. liga, skupina E

Tým Barvy dresů
Virtus Praha FK bílá, modrá
Planners Prague FC A modrá, černá
Uličníci FC černá, bílá
Notorlet Stodůlky fialovo-bílá
Kovárna PC žlutá
Kontis 1.FC modrá
Klamovská skvadra žlutá, zelená
Demínka B zelená, červená
Czech line žlutá, modrá
Buchmeister team červená
Athletico KMF oranžová, bílá
64! FC Kobylisy A modrá, zelená

Rozpis zápasů, 7. liga, skupina E

Utkání Datum Čas Hřiště
Buchmeister teamUličníci FC St 28.3. 18:45 ARIT
Demínka BKovárna PC St 28.3. 19:00 MIKU1
Athletico KMFPlanners Prague FC A St 28.3. 19:15 STER2
64! FC Kobylisy AVirtus Praha FK St 28.3. 19:15 STER3
Czech lineNotorlet Stodůlky St 28.3. 20:45 STOD
Klamovská skvadraKontis 1.FC St 2.5. 19:00 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Planners Prague FC ABuchmeister team St 4.4. 18:45 ARIT
Notorlet StodůlkyDemínka B St 4.4. 19:00 MIKU3
64! FC Kobylisy AAthletico KMF St 4.4. 19:15 STER2
Virtus Praha FKKontis 1.FC St 4.4. 19:15 STER3
Kovárna PCKlamovská skvadra St 4.4. 19:30 BECH
Uličníci FCCzech line St 4.4. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Kontis 1.FCKovárna PC St 11.4. 17:00 DEKAN
Buchmeister team64! FC Kobylisy A St 11.4. 18:45 ARIT
Demínka BUličníci FC St 11.4. 19:00 MIKU2
Athletico KMFVirtus Praha FK St 11.4. 19:15 STER1
Klamovská skvadraNotorlet Stodůlky St 11.4. 20:45 STOD
Czech linePlanners Prague FC A St 11.4. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Notorlet StodůlkyKontis 1.FC Út 17.4. 20:45 STOD
Planners Prague FC ADemínka B St 18.4. 19:00 MIKU3
Athletico KMFBuchmeister team St 18.4. 19:15 STER2
Virtus Praha FKKovárna PC St 18.4. 19:15 STER3
64! FC Kobylisy ACzech line St 18.4. 20:45 LITVI
Uličníci FCKlamovská skvadra St 18.4. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Buchmeister teamVirtus Praha FK St 25.4. 18:45 ARIT
Demínka B64! FC Kobylisy A St 25.4. 19:00 MIKU3
Czech lineAthletico KMF St 25.4. 19:15 STER2
Kovárna PCNotorlet Stodůlky St 25.4. 19:30 STOD
Kontis 1.FCUličníci FC St 25.4. 20:45 DEKAN
Klamovská skvadraPlanners Prague FC A St 25.4. 20:45 CESMI
Utkání Datum Čas Hřiště
Uličníci FCKovárna PC St 2.5. 20:45 DEKAN
Buchmeister teamCzech line St 9.5. 18:45 ARIT
Athletico KMFDemínka B St 9.5. 19:15 STER1
Virtus Praha FKNotorlet Stodůlky St 9.5. 19:15 STER2
64! FC Kobylisy AKlamovská skvadra St 9.5. 19:30 LITVI
Planners Prague FC AKontis 1.FC St 9.5. 20:45 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Demínka BBuchmeister team St 16.5. 19:00 MIKU2
Klamovská skvadraAthletico KMF St 16.5. 19:15 STER2
Czech lineVirtus Praha FK St 16.5. 19:15 STER3
Notorlet StodůlkyUličníci FC St 16.5. 19:30 STOD
Kontis 1.FC64! FC Kobylisy A St 16.5. 19:30 NOVOB
Kovárna PCPlanners Prague FC A St 16.5. 20:45 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
64! FC Kobylisy AKovárna PC St 23.5. 18:15 KBELY
Buchmeister teamKlamovská skvadra St 23.5. 18:45 ARIT
Czech lineDemínka B St 23.5. 19:00 MIKU2
Athletico KMFKontis 1.FC St 23.5. 19:15 STER1
Virtus Praha FKUličníci FC St 23.5. 19:15 STER2
Planners Prague FC ANotorlet Stodůlky St 23.5. 19:30 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Notorlet Stodůlky64! FC Kobylisy A Út 29.5. 20:45 STOD
Kontis 1.FCBuchmeister team St 30.5. 18:45 ARIT
Demínka BVirtus Praha FK St 30.5. 19:00 MIKU2
Kovárna PCAthletico KMF St 30.5. 19:15 STER1
Klamovská skvadraCzech line St 30.5. 19:30 KBELY
Uličníci FCPlanners Prague FC A St 30.5. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Buchmeister teamKovárna PC St 13.6. 18:45 ARIT
Demínka BKlamovská skvadra St 13.6. 19:00 MIKU1
Virtus Praha FKPlanners Prague FC A St 13.6. 19:00 MIKU3
Athletico KMFNotorlet Stodůlky St 13.6. 19:30 STOD
Czech lineKontis 1.FC St 13.6. 20:45 BECH
64! FC Kobylisy AUličníci FC St 13.6. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Planners Prague FC A64! FC Kobylisy A St 27.6. 18:00 HRAB3
Kontis 1.FCDemínka B St 27.6. 18:00 HRAB2
Klamovská skvadraVirtus Praha FK St 27.6. 18:00 HRAB1
Uličníci FCAthletico KMF St 27.6. 18:15 DEKAN
Notorlet StodůlkyBuchmeister team St 27.6. 18:15 HANSP
Kovárna PCCzech line St 27.6. 18:15 HOSTI