Pá 6.4.18 18:45 TEMPO Palouček AC Hodkovičky United FC   (HL3C)
Pá 6.4.18 20:00 TEMPO Šnek FC B Na zdraví p.Macháčka   (HL6I)
Pá 27.4.18 18:45 TEMPO Hodkovičky United FC Scarface AC   (HL3C)
Pá 27.4.18 20:00 TEMPO Los Bimbananos Alkmar   (HL6I)
Pá 18.5.18 18:45 TEMPO Los Bimbananos Bruchos HFC   (HL6I)
Pá 18.5.18 20:00 TEMPO Deportivo bez Coruna A Hodkovičky United FC   (HL3C)

27. 6. 18 18:15 HANSP Notorlet Stodůlky Buchmeister team 11. 3:3 (0:3)
Zápas rozdílných poločasů, který po dramatickém závěru skončil zaslouženou remízou.
Notorlet Stodůlky Buchmeister team
Marek Ždánský – Štěpán Hampl, Pavel Kyndl, Michal Pokorný, Jakub Poláček, Petr Šandera, Jakub Urban, Vladimír Valášek vs Martin Klouček – Ondřej Beneš, Jan Buchar, Jindřich Dvořák, Matěj Kratochvíl, Václav Volek
34. Petr Šandera
40., 50. Pavel Kyndl
5., 12. Matěj Kratochvíl
20. Jindřich Dvořák
13. 6. 18 18:45 ARIT Buchmeister team Kovárna PC 10. 6:2 (2:0)
V zápase, kde šlo o postup a sestup, se hrálo v klidu a technicky. Více ze hry měli domácí.
Buchmeister team Kovárna PC
Michael Vambera – Ondřej Beneš, Martin Klouček, Matěj Kratochvíl, Tomáš Marvan, Václav Volek vs Patrik Doubek – Petr Bažata, Jan Doubek, Michal Ernest, Zdeněk Grunt, Michael Košata, Pavel Plachý, Patrik Pleštil, Petr Rešl, Michal Veselý, Josef Zmeškal
12., 50. Tomáš Marvan
21. Michael Vambera
42. Ondřej Beneš
55., 58. Matěj Kratochvíl
38. Petr Bažata
56. Patrik Doubek
30. 5. 18 18:45 ARIT Kontis 1.FC Buchmeister team 9. 2:1 (1:1)
Vyrovnané utkání, plné osobních soubojů, nadávek a vyhrocených situací. Tomáš Fuchs
Kontis 1.FC Buchmeister team
Ondřej Kubelka – Lukáš Karásek, Lubomír Konečný, Václav Kovařík, Jan Malý, Jan Řechtáček vs Martin Klouček – Ondřej Beneš, Jan Buchar, Jindřich Dvořák, Jakub Hylmar, Matěj Kratochvíl, Tomáš Marvan, Michael Vambera, Václav Volek
15. Lubomír Konečný
46. Jan Malý
58 Jan Malý 25. Matěj Kratochvíl 40. Matěj Kratochvíl
23. 5. 18 18:45 ARIT Buchmeister team Klamovská skvadra 8. 3:1 (3:0)
Domácím se více povedl první poločas, ve kterém si udělali třígólový náskok. Hosté ale po poločase vlítli na svého soupeře a čtyři minuty po pauze snížili. Jejich tlak trval prakticky celý druhý poločas, měli spoustu gólových šancí, ale domácí už si výhru ubránili. Vostatek
Buchmeister team Klamovská skvadra
Martin Klouček – Ondřej Beneš, Jan Buchar, Jindřich Dvořák, Matěj Kratochvíl, Tomáš Marvan, Michael Vambera, Václav Volek vs Jaromír Blín – Miroslav Černý, Tomáš Kříva, Petr Regal, Serhiy Stoyan, Martin Svitáček, Jakub Vodička, David Vyleta
14. Jindřich Dvořák
18. OG
20. Matěj Kratochvíl
34. Serhiy Stoyan
16. 5. 18 19:00 MIKU2 Demínka B Buchmeister team 7. 5:2 (1:0)
Demínka na míči kralovala, ovládala zápas, ale srážel ji slabý gólman.
Demínka B Buchmeister team
Matěj Táborský – Martin Dráb, Jakub Kotula, Jiří Richter, Jakub Říha, Martin Ryšánek, Krištof Šatný, Lukáš Stříteský, Štěpán Švarc, Jan Zalabák vs Martin Klouček – Jan Buchar, Jindřich Dvořák, Matěj Kratochvíl, Tomáš Marvan, Michael Vambera
7. Jiří Richter
31., 36. Jakub Kotula
40. Martin Ryšánek
51. Štěpán Švarc
33. Martin Klouček
52. Jan Buchar
9. 5. 18 18:45 ARIT Buchmeister team Czech line 6. 2:4 (1:2)
Pp vyrovnaném prvním poločase se prosadil tým Czech line a po zásluze zvítězil. Trnka
Buchmeister team Czech line
Martin Klouček – Jan Buchar, Jindřich Dvořák, Tomáš Marvan, Michael Vambera, Václav Volek vs Tomáš Smeták – Martin Ejem, Jan Kettner, Zdeněk Máslo, Václav Přeučil, Roman Sahula, Radek Skořepa, Silvestr Svoboda
5. OG
58. Jan Buchar
20. Jan Kettner
24. Roman Sahula
36. Martin Ejem
48. Václav Přeučil
25. 4. 18 18:45 ARIT Buchmeister team Virtus Praha FK 5. 3:0 (1:0)
Zasloužené vítězství domácích. Čapla
Buchmeister team Virtus Praha FK
Martin Klouček – Ondřej Beneš, Jan Buchar, Marek Chlup, Tomáš Marvan, Michael Vambera, Václav Volek vs Lukáš Klaus – Christian Choděra, Josef Halama, Martin Hamrle st., Daniel Jurda, Štěpán Kvapil, Václav Lancinger, Jakub Navrátil, Tomáš Ryska
20. Jan Buchar
34. Ondřej Beneš
45. Tomáš Marvan
18. 4. 18 19:15 STER2 Athletico KMF Buchmeister team 4. 3:2 (1:1)
V oslabení hrající domácí zdatně odolávali. Pokud by proměnili dva samostatné nájezdy, neprohráli by. Čapla
Athletico KMF Buchmeister team
Václav Kysela – Robin Fingerhútt, Jakub Fousek, Milan Fudali, Michel Issa, Ladislav Kříž, Michael Rutar, Ondřej Šíp, Petr Šrutka vs Martin Klouček – Ondřej Beneš, Jan Buchar, Tomáš Marvan, Václav Volek
7. OG
31. Petr Šrutka
37. Ladislav Kříž
8., 55. Ondřej Beneš
11. 4. 18 18:45 ARIT Buchmeister team 64! FC Kobylisy A 3. 4:2 (2:2)
Po trochu divoké dvouminutovce, kdy na vedení Buchmeisteru zareagovali hosté dvěma góly, převzali iniciativu domácí a výsledek dokázali otočit. Čapla
Buchmeister team 64! FC Kobylisy A
Martin Klouček – Ondřej Beneš, Jan Buchar, Marek Chlup, Jindřich Dvořák, Jakub Hylmar, Pavel Kupkár, Michael Vambera, Václav Volek vs Michal Knapp – Tomáš Belohlávek, Dominik David, Mikuláš Michalík, Jan Pěruška, Dušan Pokorný, Filip Uhlíř, Jiří Vaněk
15. Jindřich Dvořák
29. Marek Chlup
36. Václav Volek
56. Pavel Kupkár
16., 17. Jan Pěruška
4. 4. 18 18:45 ARIT Planners Prague FC A Buchmeister team 2. 5:1 (3:1)
Tým Planners Prague nastoupil sebejistě do zápasu a už v 7. minutě přinutil tlakem soupeře ke vstřelení vlastního gólu. Za velkého aplausu fanoušků za bránou a se skvělým brankářem nedali Buchmeisterům příležitost ke zvratu a vyhráli. Čapla
Planners Prague FC A Buchmeister team
Jakub Peška – Miroslav Baloun, Jakub Čermák, Jiří Klement, Tomáš Krábek, Filip Ksandr, Jakub Roudnický, Tomáš Rýdl, Michal Sklenářik, Jaroslav Štér vs Martin Klouček – Ondřej Beneš, Jan Buchar, Marek Chlup, Jindřich Dvořák, Pavel Kupkár, Michael Vambera, Václav Volek
7. OG
8. Michal Sklenářik
27., 42. Jakub Roudnický
38. Tomáš Rýdl
20. Václav Volek
28. 3. 18 18:45 ARIT Buchmeister team Uličníci FC 1. 1:4 (0:1)
Utkání příliš fotbalové parády nepřineslo. Hosté si v první půli vytvořili pohodlný náskok, který navzdory náporu domácích dokázali udržet. Čapla, Čapla
Buchmeister team Uličníci FC
Martin KloučekOndřej Beneš, Jan Buchar, Marek Chlup, Jindřich Dvořák, Michael Vambera, Václav Volek vs Tomáš Kresl – Antonín Ambrož, Jan Grafnetter, Petr Nipl, Petr Pecivál, Milan Smetana