Út 22.5.18 18:15 ARIT Klapzubova jedenáctka Galantní jeleni   (HL8C)
Út 22.5.18 19:30 ARIT Masokombinát Sanitka AS   (HL8C)
Út 22.5.18 20:45 ARIT Tycho de Brahe FC A Stars beer   (HL5B)
Po 11.6.18 19:15 TEMPO Zelení študáci Vysmátí zajíci B   (HL8A)
Po 11.6.18 20:30 TEMPO Guláš FC Limita   (HL7A)

27. 6. 18 18:00 HRAB1 Klamovská skvadra Virtus Praha FK 11. 4:3 (2:3)
Poměrně vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. Domácí byli o gól přesnější.
Klamovská skvadra Virtus Praha FK
Jaromír Blín – Mikhail Akimov, Miroslav Černý, Michal Regal, Petr Regal, Serhiy Stoyan, Jakub Vodička vs Václav Lancinger – Jakub Hillebrand, Daniel Jurda, Štěpán Kvapil, Vítězslav Mach, Jakub Navrátil, Tomáš Ryska
4., 43. Petr Regal
10. Mikhail Akimov
39. Miroslav Černý
5., 23. Jakub Hillebrand
30. Jakub Navrátil
13. 6. 18 19:00 MIKU1 Demínka B Klamovská skvadra 10. 10:6 (4:1)
Utkání s mnoha šancemi na obou stranách. Lukáš Krajči, Michal Petráš
Demínka B Klamovská skvadra
Michal Kubánek – Jakub Kotula, Jiří Richter, Martin Ryšánek, Krištof Šatný, Lukáš Stříteský, Štěpán Švarc, Matěj Táborský vs Jaromír Blín – Miroslav Černý, Michal Regal, Petr Regal, Serhiy Stoyan, Martin Svitáček, Jakub Vodička, David Vyleta
58. David Vyleta
30. 5. 18 19:30 KBELY Klamovská skvadra Czech line 9. 1:4 (1:2)
Dobrá úroveň a slušné vystupování obou týmů. Czech line od začátku v převaze a po zásluze zvítězili. Novotný
Klamovská skvadra Czech line
Jaromír Blín – Miroslav Černý, Michal Regal, Petr Regal, Serhiy Stoyan, Martin Svitáček, Jakub Vodička, David Vyleta vs Stanislav Smeták – Martin Ejem, Jan Kettner, Erik Klemš, Zdeněk Máslo, Václav Přeučil, Roman Sahula, Milan Salavec, Radek Skořepa, Tomáš Smeták, Silvestr Svoboda
18. Michal Regal 5., 44. Milan Salavec
14. Zdeněk Máslo
32. Martin Ejem
23. 5. 18 18:45 ARIT Buchmeister team Klamovská skvadra 8. 3:1 (3:0)
Domácím se více povedl první poločas, ve kterém si udělali třígólový náskok. Hosté ale po poločase vlítli na svého soupeře a čtyři minuty po pauze snížili. Jejich tlak trval prakticky celý druhý poločas, měli spoustu gólových šancí, ale domácí už si výhru ubránili. Vostatek
Buchmeister team Klamovská skvadra
Martin Klouček – Ondřej Beneš, Jan Buchar, Jindřich Dvořák, Matěj Kratochvíl, Tomáš Marvan, Michael Vambera, Václav Volek vs Jaromír Blín – Miroslav Černý, Tomáš Kříva, Petr Regal, Serhiy Stoyan, Martin Svitáček, Jakub Vodička, David Vyleta
14. Jindřich Dvořák
18. OG
20. Matěj Kratochvíl
34. Serhiy Stoyan
16. 5. 18 19:15 STER2 Klamovská skvadra Athletico KMF 7. 1:1 (1:1)
Zápas spíš bojovný, než fotbalový, vyrovnaný až do samého závěru. Dufek
Klamovská skvadra Athletico KMF
Jaromír Blín – Miroslav Černý, Petr Regal, Serhiy Stoyan, Martin Svitáček, Jakub Vodička vs Ondřej Šíp – Robin Fingerhútt, Jakub Fousek, Michel Issa, Ladislav Kříž, Václav Kysela, Michael Rutar, Petr Šrutka
3. Petr Regal 21. Václav Kysela
9. 5. 18 19:30 LITVI 64! FC Kobylisy A Klamovská skvadra 6. 11:1 (5:0)
Jednoznačná záležitost v podání a režii domácích. Na hřišti byli celé utkání lepším týmem i přesto, že hosté statečně bojovali až do konce. Také se jim podařilo zaznamenat čestný úspěch. Bočan
64! FC Kobylisy A Klamovská skvadra
Michal Knapp – Tomáš Belohlávek, Mikuláš Michalík, Dušan Pokorný, Vojtěch Rozehnal, Tomáš Tumpach, Filip Uhlíř, Jiří Vaněk, Michal Zbořil vs Jaromír Blín – Miroslav Černý, Michal Regal, Petr Regal, Serhiy Stoyan, Jakub Vodička
6., 12., 38., 40., 43., 50. Tomáš Belohlávek
9., 31. Dušan Pokorný
17., 45. Michal Zbořil
22. Mikuláš Michalík
51. Miroslav Černý
2. 5. 18 19:00 MIKU2 Klamovská skvadra Kontis 1.FC 1. 0:5 (0:2)
Největší hrozbou pro domácího golmana byli vlastní hráči. Jednoznačné utkání. Kovařík
Klamovská skvadra Kontis 1.FC
Jaromír Blín – Mikhail Akimov, Miroslav Černý, Tomáš Kříva, Michal Regal, Petr Regal, Serhiy Stoyan, Martin Svitáček, Jakub Vodička, David Vyleta vs Ondřej Kubelka – Lukáš Karásek, Lubomír Konečný, Jan Malý, Otto Pípla, Jan Řechtáček, Jan Soukup, Jan Vršecký
4 Michal Regal 8., 34. Jan Malý
22. OG
38., 60. Jan Soukup
25. 4. 18 20:45 CESMI Klamovská skvadra Planners Prague FC A 5. 2:2 (2:2)
Hosté byli celý zápas jasně lepší, ale neproměňování tutovek je stálo bod.
Klamovská skvadra Planners Prague FC A
Jaromír Blín – Mikhail Akimov, Michal Regal, Serhiy Stoyan, Martin Svitáček, Jakub Vodička, David Vyleta vs Jakub Peška – Miroslav Baloun, Jakub Čermák, Tomáš Chlum, Jiří Klement, Jakub Roudnický, Tomáš Rýdl, Miloslav Sekera
6. OG
18. David Vyleta
3. Tomáš Rýdl
20. Jakub Roudnický
18. 4. 18 20:45 DEKAN Uličníci FC Klamovská skvadra 4. 3:3 (2:1)
Tým Klamovské skvadry vedl ještě deset minut před koncem, ale Uličníci zvýšeným důrazem v závěru vybojovali bod za remízu. Slušně hrané a vyrovnané utkání.
Uličníci FC Klamovská skvadra
Tomáš Kresl – Antonín Ambrož, Jan Grafnetter, Jiří Mašek, Petr Nipl, Petr Pecivál, David Schneider vs Jaromír Blín – Mikhail Akimov, Miroslav Černý, Michal Regal, Petr Regal, Serhiy Stoyan, Martin Svitáček, Jakub Vodička, David Vyleta
20. Antonín Ambrož
30., 57. Petr Nipl
15. Serhiy Stoyan
31. Petr Regal
36. David Vyleta
11. 4. 18 20:45 STOD Klamovská skvadra Notorlet Stodůlky 3. 1:3 (1:1)
Zápas probíhal v dobrém tempu za územní převahy hráčů Stodůlek, kteří svou převahu po změně stran vyjádřili i střelecky.
Klamovská skvadra Notorlet Stodůlky
Jaromír Blín – Miroslav Černý, Michal Regal, Petr Regal, Martin Svitáček, Jakub Vodička, David Vyleta vs Marek Ždánský – Otto Chrastil, Štěpán Hampl, Pavel Kyndl, Michal Pokorný, Jakub Poláček, Petr Šandera, Jakub Urban, Vladimír Valášek
19. Michal Regal 18. Vladimír Valášek
32. Pavel Kyndl
38. Michal Pokorný
4. 4. 18 19:30 BECH Kovárna PC Klamovská skvadra 2. 4:4 (3:2)
Kovárna si v prvním poločase získala náskok, ale Skvadra během deseti minut výsledek obrátila. Slavomír Voženílek, Tomáš Jakl
Kovárna PC Klamovská skvadra
Tomáš Procházka – Jan Doubek, Zdeněk Grunt, Michael Košata, Patrik Pleštil, Michal Veselý vs Jaromír Blín – Mikhail Akimov, Miroslav Černý, Michal Regal, Petr Regal, Serhiy Stoyan, Martin Svitáček, Jakub Vodička, David Vyleta