27. 6. 18 18:00 HRAB2 Kontis 1.FC Demínka B 11. 7:5 (2:2)
Poklidné utkání, zasloužená výhra domácích.
Ondřej Kubelka – Lukáš Karásek, Lubomír Konečný, Milan Pastvinský, Otto Pípla, Jan Řechtáček, Jan Soukup, Jan Vršecký vs Štěpán Švarc – Martin Dráb, Jakub Kotula, Michal Kubánek, Jiří Richter, Jakub Říha, Martin Ryšánek, Krištof Šatný, Lukáš Stříteský, Matěj Táborský, Jan Zalabák
6. Michal Kubánek
16., 58. Krištof Šatný
44., 48. Lukáš Stříteský
13. 6. 18 20:45 BECH Czech line Kontis 1.FC 10. 2:1 (2:1)
Ve svižně hraném utkání se spoustou šancí na obou stranách rozhodly tři minuty v prvním poločase. Zbytek utkání se domácí poctivě vraceli a nevynechali žádnou příležitost k ohrožení branky soupeře, který se sice snažil alespoň srovnat, ale chybělo mu i trochu štěstí. Stanislav Petroušek
Czech line Kontis 1.FC
Stanislav Smeták – Jan Kettner, Zdeněk Máslo, Václav Přeučil, Roman Sahula, Milan Salavec, Radek Skořepa, Tomáš Smeták, Silvestr Svoboda vs Ondřej Kubelka – Lukáš Karásek, Lubomír Konečný, Václav Kovařík, Jan Malý, Milan Pastvinský, Otto Pípla, Jan Soukup, Jan Vršecký
20. Milan Salavec
21. Radek Skořepa
22. Václav Kovařík
30. 5. 18 18:45 ARIT Kontis 1.FC Buchmeister team 9. 2:1 (1:1)
Vyrovnané utkání, plné osobních soubojů, nadávek a vyhrocených situací. Tomáš Fuchs
Kontis 1.FC Buchmeister team
Ondřej Kubelka – Lukáš Karásek, Lubomír Konečný, Václav Kovařík, Jan Malý, Jan Řechtáček vs Martin Klouček – Ondřej Beneš, Jan Buchar, Jindřich Dvořák, Jakub Hylmar, Matěj Kratochvíl, Tomáš Marvan, Michael Vambera, Václav Volek
15. Lubomír Konečný
46. Jan Malý
58 Jan Malý 25. Matěj Kratochvíl 40. Matěj Kratochvíl
23. 5. 18 19:15 STER1 Athletico KMF Kontis 1.FC 8. 0:1 (0:0)
Zasloužené vítězství hostů.
Athletico KMF Kontis 1.FC
Miloš Frýbert – Robin Fingerhútt, Ladislav Kříž, Václav Kysela, Michael Rutar, Ondřej Šíp, Petr Šrutka vs Ondřej Kubelka – Lukáš Karásek, Lubomír Konečný, Václav Kovařík, Jan Malý, Milan Pastvinský, Otto Pípla, Jan Řechtáček
35. Václav Kovařík
16. 5. 18 19:30 zzNOVOB Kontis 1.FC 64! FC Kobylisy A 7. 3:1 (2:0)
V tomto zápase začali lépe domácí, kteří se v první půli dostali do dvoubrankového vedení. Poklidný zápas se bohužel na konci trochu zvrtnul, přesto po právu zvítězili domácí.
Kontis 1.FC 64! FC Kobylisy A
Ondřej Kubelka – Lubomír Konečný, Jan Malý, Milan Pastvinský, Otto Pípla, Jan Řechtáček, Jan Soukup, Jan Vršecký vs Jan Binder – Tomáš Belohlávek, Mikuláš Michalík, Dušan Pokorný, Vojtěch Rozehnal, Tomáš Tumpach, Jiří Vaněk, Michal Zbořil
15. Jan Soukup
21. Lubomír Konečný
36. Jan Malý
55 Otto Pípla 40. Michal Zbořil 55. Vojtěch Rozehnal
56. Tomáš Tumpach
9. 5. 18 20:45 TEMPO Planners Prague FC A Kontis 1.FC 6. 2:2 (1:0)
Vyrovnaný zápas skončil spravedlivou remízou.
Planners Prague FC A Kontis 1.FC
Jakub Peška – Miroslav Baloun, Jakub Čermák, Tomáš Chlum, Jiří Klement, Jakub Roudnický, Tomáš Rýdl, Miloslav Sekera vs Ondřej Kubelka – Lukáš Karásek, Lubomír Konečný, Jan Malý, Milan Pastvinský, David Pokorný, Jan Řechtáček, Jan Vršecký
7. Tomáš Rýdl
36. Jakub Roudnický
41. Lubomír Konečný
58. Milan Pastvinský
2. 5. 18 19:00 MIKU2 Klamovská skvadra Kontis 1.FC 1. 0:5 (0:2)
Největší hrozbou pro domácího golmana byli vlastní hráči. Jednoznačné utkání. Kovařík
Klamovská skvadra Kontis 1.FC
Jaromír Blín – Mikhail Akimov, Miroslav Černý, Tomáš Kříva, Michal Regal, Petr Regal, Serhiy Stoyan, Martin Svitáček, Jakub Vodička, David Vyleta vs Ondřej Kubelka – Lukáš Karásek, Lubomír Konečný, Jan Malý, Otto Pípla, Jan Řechtáček, Jan Soukup, Jan Vršecký
4 Michal Regal 8., 34. Jan Malý
22. OG
38., 60. Jan Soukup
25. 4. 18 20:45 DEKAN Kontis 1.FC Uličníci FC 5. 2:1 (1:0)
Hrálo se klidné utkání. Ani jedno mužstvo nemělo výraznější převahu.
Kontis 1.FC Uličníci FC
Ondřej Kubelka – Lukáš Karásek, Václav Kovařík, Jan Malý, Milan Pastvinský, David Pokorný, Jan Vršecký vs Tomáš Kresl – Antonín Ambrož, Jan Grafnetter, Jiří Mašek, Petr Nipl, Petr Pecivál
22. Lukáš Karásek
49. Václav Kovařík
40. Antonín Ambrož
17. 4. 18 20:45 STOD Notorlet Stodůlky Kontis 1.FC 4. 1:0 (1:0)
Nervozní utkání skončilo těsným výsledkem 1:0 pro Notorlet. Adam Kubišta, Oliver Hodbod
Notorlet Stodůlky Kontis 1.FC
Marek Ždánský – Otto Chrastil, Pavel Kyndl, Michal Pokorný, Jakub Poláček, Petr Šandera, Jakub Urban, Vladimír Valášek vs Ondřej Kubelka – Lukáš Karásek, Lubomír Konečný, Václav Kovařík, Jan Malý, Milan Pastvinský, David Pokorný, Jan Řechtáček, Jan Vršecký
4. Jakub Urban
11. 4. 18 17:00 DEKAN Kontis 1.FC Kovárna PC 3. 3:7 (0:3)
Zápas na svojí stranu strhnul tým Kovárna v prvním poločase, od té doby měli navrch i díky výbornému hráči Veselému.
Kontis 1.FC Kovárna PC
David Pokorný – Lubomír Konečný, Václav Kovařík, Milan Pastvinský, Jan Řechtáček, Jan Soukup, Jan Vršecký vs Tomáš Procházka – Petr Bažata, Jan Doubek, Patrik Doubek, Michal Ernest, Michael Košata, Radek Pospíchal, Michal Veselý