Čt 26.4.18 19:30 HOSTI Hertha ZMZ VET X-team   (VL3C)
Čt 26.4.18 20:45 HOSTI Dromedarians Praha Švárni šuhaji   (HL6H)
Po 21.5.18 19:30 HANSP Dukla Praha FK Limita   (HL7A)
Po 21.5.18 20:45 HANSP Weekend Warriors FC Continental FC   (HL6B)

27. 6. 18 18:15 HOSTI Kovárna PC Czech line 11. 0:3 (0:1)
Hosté vstřelili se štěstím první gól a v závěru z brejků vítězství potvrdili.
Patrik Doubek – Petr Bažata, Jan Doubek, Michal Ernest, Michael Košata, Pavel Plachý vs Stanislav Smeták – Martin Ejem, Jan Kettner, Zdeněk Máslo, Václav Přeučil, Roman Sahula, Milan Salavec, Radek Skořepa, Tomáš Smeták, Silvestr Svoboda
5. Zdeněk Máslo
50. Václav Přeučil
57. Milan Salavec
13. 6. 18 18:45 ARIT Buchmeister team Kovárna PC 10. 6:2 (2:0)
V zápase, kde šlo o postup a sestup, se hrálo v klidu a technicky. Více ze hry měli domácí.
Buchmeister team Kovárna PC
Michael Vambera – Ondřej Beneš, Martin Klouček, Matěj Kratochvíl, Tomáš Marvan, Václav Volek vs Patrik Doubek – Petr Bažata, Jan Doubek, Michal Ernest, Zdeněk Grunt, Michael Košata, Pavel Plachý, Patrik Pleštil, Petr Rešl, Michal Veselý, Josef Zmeškal
12., 50. Tomáš Marvan
21. Michael Vambera
42. Ondřej Beneš
55., 58. Matěj Kratochvíl
38. Petr Bažata
56. Patrik Doubek
30. 5. 18 19:15 STER1 Kovárna PC Athletico KMF 9. 3:0 (1:0)
Favorizovaný tým domácích si v klidu dokráčel pro zasloužené vítězství. Hosté nekladli téměř žádný odpor a bez branek se prostě bodovat nedá. Mlynařík
Kovárna PC Athletico KMF
Patrik Doubek – Petr Bažata, Jan Doubek, Michal Ernest, Zdeněk Grunt, Michael Košata, Pavel Plachý, Patrik Pleštil, Petr Rešl, Michal Veselý, Josef Zmeškal vs Michael Rutar – Robin Fingerhútt, Miloš Frýbert, Ladislav Kříž, Václav Kysela
17. Michal Veselý
36. Petr Bažata
51. Jan Doubek
23. 5. 18 18:15 KBELY 64! FC Kobylisy A Kovárna PC 8. 1:1 (0:1)
Vyrovnané utkání hrané na těžkém terénu, oba týmy hrály vzhledem k podmínkám velmi korektně. Novotný
64! FC Kobylisy A Kovárna PC
Jan Binder – Tomáš Belohlávek, Mikuláš Michalík, Dušan Pokorný, Tomáš Tumpach, Jiří Vaněk, Michal Zbořil vs Patrik Doubek – Petr Bažata, Michal Ernest, Zdeněk Grunt, Michael Košata, Pavel Plachý, Patrik Pleštil, Petr Rešl, Michal Veselý
49. Jiří Vaněk 14. Petr Bažata
16. 5. 18 20:45 STOD Kovárna PC Planners Prague FC A 7. 7:1 (2:1)
Utkání jednoznačného průběhu skončilo vítězstvím týmu Kovárna.
Kovárna PC Planners Prague FC A
Tomáš Procházka – Petr Bažata, Jan Doubek, Patrik Doubek, Michal Ernest, Michael Košata, Pavel Plachý, Patrik Pleštil vs Jakub Peška – Miroslav Baloun, Jakub Čermák, Jiří Klement, Filip Ksandr, Miloslav Sekera, Michal Sklenářik
1., 46., 48., 57. Patrik Doubek
20. Michal Ernest
33. Petr Bažata
49. Jan Doubek
16. Jiří Klement
2. 5. 18 20:45 DEKAN Uličníci FC Kovárna PC 6. 1:3 (1:2)
Poklidné utkání s minimem šancí. Mužstva hrála bez střídání, což se projevilo na pomalém tempu utkání. Zaslouženě zvítězilo o něco lepší mužstvo. Hráno slušně, téměř bez faulu. Michal Janoška, Tomáš Němec
Uličníci FC Kovárna PC
Tomáš Kresl – Jan Grafnetter, Jiří Mašek, Petr Nipl, Petr Pecivál, David Schneider vs Tomáš Procházka – Petr Bažata, Jan Doubek, Patrik Doubek, Zdeněk Grunt, Michael Košata
30. Jan Grafnetter 6. Petr Bažata
29. Zdeněk Grunt
38. Jan Doubek
25. 4. 18 19:30 STOD Kovárna PC Notorlet Stodůlky 5. 3:1 (0:1)
Poklidné utkání s hladkým průběhem pro domácí.
Kovárna PC Notorlet Stodůlky
Tomáš Procházka – Petr Bažata, Jan Doubek, Patrik Doubek, Michal Ernest, Zdeněk Grunt, Michael Košata, Michal Veselý vs Marek Ždánský – Otto Chrastil, Pavel Kyndl, Michal Pokorný, Jakub Poláček, Petr Šandera, Jakub Urban, Vladimír Valášek
35. Michael Košata
44. Jan Doubek
45. Michal Veselý
14. Vladimír Valášek
18. 4. 18 19:15 STER3 Virtus Praha FK Kovárna PC 4. 1:3 (1:0)
Domácí vyhráli první poločas, ale hosté dokázali otočit nepříznivý výsledek a vyhráli. Domácí neměli síly to zvrátit.
Virtus Praha FK Kovárna PC
Lukáš Klaus – Martin Hamrle ml., Martin Hamrle st., Daniel Jurda, Štěpán Kvapil, Václav Lancinger, Patrik Mališ, Tomáš Ryska, Tomáš Tojnar vs Tomáš Procházka – Petr Bažata, Jan Doubek, Patrik Doubek, Michal Ernest, Zdeněk Grunt, Michal Veselý
27. Daniel Jurda 38. Jan Doubek
39., 56. Michal Veselý
11. 4. 18 17:00 DEKAN Kontis 1.FC Kovárna PC 3. 3:7 (0:3)
Zápas na svojí stranu strhnul tým Kovárna v prvním poločase, od té doby měli navrch i díky výbornému hráči Veselému.
Kontis 1.FC Kovárna PC
David Pokorný – Lubomír Konečný, Václav Kovařík, Milan Pastvinský, Jan Řechtáček, Jan Soukup, Jan Vršecký vs Tomáš Procházka – Petr Bažata, Jan Doubek, Patrik Doubek, Michal Ernest, Michael Košata, Radek Pospíchal, Michal Veselý