Po 26.3.18 18:00, 19:15, 20:30 SCBEC Viktorčin smích
St 4.4.18 18:00, 19:15, 20:30 SCBEC RAF Jinonice
Ne 8.4.18 11:15, 12:30 P2 DHL Brohemians
Po 9.4.18 19:15, 20:30 STER1 Brosway team
Po 16.4.18 18:00, 19:15, 20:30 SCBEC Bandidoz
Po 16.4.18 18:00, 19:15, 20:30 STER1 Houbařův Ráj
St 18.4.18 18:15, 19:30, 20:45 BECH PRKA
St 18.4.18 19:00, 20:15 METE1 WRP
Pá 4.5.18 17:45, 19:00 ZABEH DHL Brohemians
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

WRP si pro titul došli bez práce, když se jim Brohemians z utkání omluvili a definitivně tak vzdali souboj o setrvání v sedmé lize. Druzí skončili Bandidoz, kteří se se soutěží rozloučili vítězstvím nad Viktorčiným smíchem. Třetí místo pro sebe nakonec ukořistili FP Praha, kterým stačila remíza s Vlky, jelikož Suchdol překvapivě prohrál s Houbařovým Rájem. Spolu s DHL mají již pár týdnů jistý sestup Jinonice, které na závěr alespoň vybojovaly bod proti Bloku, a Brosway, který v posledním týdnu dostal na rozloučenou naloženo od PRKA.

21. 6. 18 20:45 CESMI DHL Brohemians WRP 11. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
21. 6. 18 20:45 HOSTI Viktorčin smích Bandidoz 11. 2:5 (1:1)
Po vyrovnané první půli patřila ta druhá lepším hostům, kteří zaslouženě zvítězili.
Viktorčin smích Bandidoz
Jan Ujka – Jiří Březina, Daniel Híře, Petr Jakubíček, Martin Kratochvíl, Oldřich Křížek, Martin Moc, Robert Němeček, Zdeněk Prokop, David Rozsíval, Jan Šembera, Michal Šmíd, Vladimír Soulek, Jan Zrzavecký vs Jan Voříšek – Jan Dřízhal, Jaroslav Jakubec, David Příhoda, Jiří Roubínek, Michal Šedivý
15., 42. Jan Zrzavecký 29. Jan Dřízhal
33., 38., 44., 55. David Příhoda
21. 6. 18 20:30 TEMPO RAF Jinonice Blok D 11. 5:5 (5:0)
Utkání dvou rozdílných poločasů. Blok po poločase prohrával 0:5, ale nakonec vyrovnal a zaslouženě urval bod.
RAF Jinonice Blok D
Petr Brož – Viktor Berdan, Petr Chudoba, Stanislav Holman, Matěj Hora, Ondřej Hoša, David Krejdl, Michael Melena, Jan Olbert, Jan Zeman vs Petr Burian – Martin Dušek, Václav Hlavatý, Václav Hnízdil, Gabriel Jačman ml., Martin Kubát, Jakub Lejnar, Nikos Timiopulos
59. Martin Kubát
21. 6. 18 20:15 MIKU1 Houbařův Ráj CFG Suchdol 11. 3:1 (2:1)
Domácí ač bez střídání, tak statečně bojovali a vydrželi běhat celý zápas. Hosté tlačili, ale dobře řešené brejky domácích je srážely. Nakonec zasloužená výhra domácích.
Houbařův Ráj CFG Suchdol
Jan Charvát – Aleš Čornanič, Václav Hoďák, Tomáš Kapusta, Tomáš Komárek, Radek Nejedlo, Jakub Zais vs Vojtěch Doležal – Libor Bican, Petr Coka, Jiří Fejfar, Lukáš Hofman, Luděk Markvart, David Murár, Bohumír Nepožítek, Michal Novák, Jaroslav Novotný, Jiří Pavlíček, Josef Rožnovský, Jaroslav Švestka, Lukáš Tůma
2., 15. Jakub Zais
55. Tomáš Kapusta
25. David Murár
21. 6. 18 20:15 P1 PRKA Brosway team 11. 9:2 (5:0)
Domácí byli celý zápas jasně lepší a zaslouženě vyhráli.
PRKA Brosway team
Antonín Vrána – Maciej Jerzy Dec, Cristobal Diaz, Maxime Gardie, Richard Mareš, Martin Šantrůček, Jan Tábořík, Marek Viták vs Jaroslav Vávra – Pavel Háječek, Petr Matuščák, Ladislav Rameš, Vladimír Řezníček, Tomáš Trachta, Petr Zeman