Rozpis pískání, 7. liga, skupina F

Bandidoz

Po 10.9. 18:15 Litvínovská LITVI
Po 10.9. 19:30 Litvínovská LITVI
Po 10.9. 20:45 Litvínovská LITVI
St 3.10. 18:00 Běchovice SC SCBEC
St 3.10. 19:15 Běchovice SC SCBEC
St 3.10. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Viktorčin smích

St 12.9. 18:15 Litvínovská LITVI
St 12.9. 19:30 Litvínovská LITVI
St 12.9. 20:45 Litvínovská LITVI
Út 9.10. 17:45 Mikulova MIKU4
Út 9.10. 19:00 Mikulova MIKU4
Út 9.10. 20:15 Mikulova MIKU4

CFG Suchdol

Po 22.10. 18:00 Zákostelní ZAK
Po 22.10. 19:15 Zákostelní ZAK
Po 22.10. 20:30 Zákostelní ZAK
Po 12.11. 17:45 Mikulova MIKU2
Po 12.11. 19:00 Mikulova MIKU2
Po 12.11. 20:15 Mikulova MIKU2

1.FP Praha

Čt 1.11. 17:00 Hanspaulka HANSP
Čt 1.11. 18:15 Hanspaulka HANSP
Čt 1.11. 19:30 Hanspaulka HANSP
Po 26.11. 18:00 Zákostelní ZAK
Po 26.11. 19:15 Zákostelní ZAK
Po 26.11. 20:30 Zákostelní ZAK

RAF Jinonice

Po 29.10. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Po 29.10. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Po 29.10. 20:45 Hostivař SK HOSTI
St 21.11. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
St 21.11. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
St 21.11. 20:45 Čechie Smíchov CESMI

Houbařův Ráj

Út 4.9. 18:15 Litvínovská LITVI
Út 4.9. 19:30 Litvínovská LITVI
Út 4.9. 20:45 Litvínovská LITVI
Pa 30.11. 18:00 Pražačka P2
Pa 30.11. 19:15 Pražačka P2
Pa 30.11. 20:30 Pražačka P2

PRKA

Po 3.9. 17:45 Mikulova MIKU3
Po 3.9. 19:00 Mikulova MIKU3
Po 3.9. 20:15 Mikulova MIKU3
Út 13.11. 18:00 Malešice AFK MALES
Út 13.11. 19:15 Malešice AFK MALES
Út 13.11. 20:30 Malešice AFK MALES

Blok D

Po 17.9. 19:00 Meteor 8 METE2
Po 17.9. 20:15 Meteor 8 METE2
Po 8.10. 18:00 Hrabákova HRAB3
Po 8.10. 19:15 Hrabákova HRAB3
Po 29.10. 19:00 Motorlet MOTO3
Po 29.10. 20:15 Motorlet MOTO3

DHL Brohemians

Pa 12.10. 18:00 Pražačka P2
Pa 12.10. 19:15 Pražačka P2
Po 29.10. 19:30 Aritma ARIT
Po 29.10. 20:45 Aritma ARIT
Po 19.11. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Po 19.11. 20:45 Hostivař SK HOSTI

Brosway team

Čt 20.9. 19:00 Motorlet MOTO3
Čt 20.9. 20:15 Motorlet MOTO3
Po 8.10. 19:00 Motorlet MOTO2
Po 8.10. 20:15 Motorlet MOTO2
Pa 2.11. 18:00 Pražačka P3
Pa 2.11. 19:15 Pražačka P3

WRP

Po 5.11. 18:00 Hrabákova HRAB3
Po 5.11. 19:15 Hrabákova HRAB3
St 5.12. 19:30 Tempo FC TEMPO
St 5.12. 20:45 Tempo FC TEMPO

Vlci Praha

Po 10.9. 18:00 Hrabákova HRAB3
Po 10.9. 19:15 Hrabákova HRAB3
Út 9.10. 18:00 Hrabákova HRAB2
Út 9.10. 19:15 Hrabákova HRAB2