Seznam týmů, 7. liga, skupina F

Tým Barvy dresů
WRP modrá, černá
Vlci Praha červená
Viktorčin smích modro-červená, černá
RAF Jinonice šedá, zelená
PRKA červeno-bílá
Houbařův Ráj oranžová, černá
DHL Brohemians černá, modrá
CFG Suchdol žluto-černá, bílá
Brosway team bílá, tmavě modrá
Blok D oranžová
Bandidoz oranžová
1.FP Praha bílá, modrá

Rozpis zápasů, 7. liga, skupina F

Utkání Datum Čas Hřiště
DHL BrohemiansHoubařův Ráj St 4.4. 18:00 STER1
Blok DViktorčin smích St 4.4. 20:30 STER3
CFG SuchdolPRKA Čt 5.4. 19:00 MIKU4
1.FP PrahaWRP Čt 5.4. 19:00 MOTO2
Brosway teamRAF Jinonice Čt 5.4. 20:15 MIKU2
BandidozVlci Praha Čt 5.4. 20:15 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
RAF JinoniceCFG Suchdol Čt 12.4. 19:00 MIKU3
WRPHoubařův Ráj Čt 12.4. 19:00 MOTO2
1.FP PrahaBandidoz Čt 12.4. 19:30 ARIT
Vlci PrahaBlok D Čt 12.4. 20:15 MIKU3
Viktorčin smíchBrosway team Čt 12.4. 20:15 MIKU2
PRKADHL Brohemians Čt 12.4. 20:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
DHL BrohemiansRAF Jinonice Čt 19.4. 19:00 MOTO3
CFG SuchdolViktorčin smích Čt 19.4. 19:00 MIKU4
Blok D1.FP Praha Čt 19.4. 19:00 MOTO2
BandidozWRP Čt 19.4. 19:00 MOTO1
Houbařův RájPRKA Čt 19.4. 20:15 P1
Brosway teamVlci Praha Čt 19.4. 20:15 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
RAF JinoniceHoubařův Ráj Čt 26.4. 17:45 MIKU4
Viktorčin smíchDHL Brohemians Čt 26.4. 18:15 HOSTI
WRPPRKA Čt 26.4. 19:00 MOTO2
BandidozBlok D Čt 26.4. 20:15 MOTO3
1.FP PrahaBrosway team Čt 26.4. 20:15 MIKU1
Vlci PrahaCFG Suchdol Čt 26.4. 20:15 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
CFG Suchdol1.FP Praha Čt 3.5. 19:00 MIKU3
Blok DWRP Čt 3.5. 19:00 MOTO1
PRKARAF Jinonice Čt 3.5. 20:15 P1
DHL BrohemiansVlci Praha Čt 3.5. 20:15 MIKU2
Brosway teamBandidoz Čt 3.5. 20:15 MIKU1
Houbařův RájViktorčin smích Čt 3.5. 20:30 MALES
Utkání Datum Čas Hřiště
BandidozCFG Suchdol Čt 10.5. 19:00 MIKU4
WRPRAF Jinonice Čt 10.5. 19:00 MOTO1
Blok DBrosway team Čt 10.5. 20:15 MIKU2
1.FP PrahaDHL Brohemians Čt 10.5. 20:15 MOTO2
Vlci PrahaHoubařův Ráj Čt 10.5. 20:15 MIKU3
Viktorčin smíchPRKA Čt 10.5. 20:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
CFG SuchdolBlok D Čt 17.5. 19:00 MIKU2
Houbařův Ráj1.FP Praha Čt 17.5. 19:15 TEMPO
PRKAVlci Praha Čt 17.5. 20:15 P3
DHL BrohemiansBandidoz Čt 17.5. 20:15 MIKU3
Brosway teamWRP Čt 17.5. 20:15 MIKU1
RAF JinoniceViktorčin smích Čt 17.5. 20:45 CESMI
Utkání Datum Čas Hřiště
Blok DDHL Brohemians Čt 24.5. 17:45 MIKU4
BandidozHoubařův Ráj Čt 24.5. 17:45 MIKU3
WRPViktorčin smích Čt 24.5. 19:00 MOTO1
Brosway teamCFG Suchdol Čt 24.5. 20:15 MIKU2
1.FP PrahaPRKA Čt 24.5. 20:15 P1
Vlci PrahaRAF Jinonice Čt 24.5. 20:15 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
RAF Jinonice1.FP Praha Čt 31.5. 18:15 ARIT
CFG SuchdolWRP Čt 31.5. 19:00 MIKU3
Viktorčin smíchVlci Praha Čt 31.5. 20:15 MIKU4
PRKABandidoz Čt 31.5. 20:15 P2
Houbařův RájBlok D Čt 31.5. 20:15 MOTO3
DHL BrohemiansBrosway team Čt 31.5. 20:15 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
BandidozRAF Jinonice Út 5.6. 20:30 MOTO1
1.FP PrahaViktorčin smích St 6.6. 20:30 STER1
WRPVlci Praha Čt 7.6. 19:00 MOTO1
CFG SuchdolDHL Brohemians Čt 7.6. 20:15 MIKU4
Brosway teamHoubařův Ráj Čt 7.6. 20:15 MIKU3
Blok DPRKA Čt 7.6. 20:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Vlci Praha1.FP Praha Čt 21.6. 20:15 MIKU2
PRKABrosway team Čt 21.6. 20:15 P1
Houbařův RájCFG Suchdol Čt 21.6. 20:15 MIKU1
RAF JinoniceBlok D Čt 21.6. 20:30 TEMPO
Viktorčin smíchBandidoz Čt 21.6. 20:45 HOSTI
DHL BrohemiansWRP Čt 21.6. 20:45 CESMI