Po 16.4.18 18:00 STER1 Ústavan 01 KK Lemplíci FC   (HL8B)
Po 16.4.18 19:15 STER1 Yellow Dildos A Purple Team AFK   (HL5A)
Po 16.4.18 20:30 STER1 Bronx KKK A Koloušci AK   (HL4A)
Pá 22.6.18 18:15 BECH Hajduk Hůrka A Světlušky   (HL4E)
Pá 22.6.18 19:30 BECH STG Milovice Morová rána 1.FC VET   (VL3D)
Pá 22.6.18 20:45 BECH Vocasuna CA Elita národa TJ   (HL8J)

21. 6. 18 20:15 MIKU1 Houbařův Ráj CFG Suchdol 11. 3:1 (2:1)
Domácí ač bez střídání, tak statečně bojovali a vydrželi běhat celý zápas. Hosté tlačili, ale dobře řešené brejky domácích je srážely. Nakonec zasloužená výhra domácích.
Houbařův Ráj CFG Suchdol
Jan Charvát – Aleš Čornanič, Václav Hoďák, Tomáš Kapusta, Tomáš Komárek, Radek Nejedlo, Jakub Zais vs Vojtěch Doležal – Libor Bican, Petr Coka, Jiří Fejfar, Lukáš Hofman, Luděk Markvart, David Murár, Bohumír Nepožítek, Michal Novák, Jaroslav Novotný, Jiří Pavlíček, Josef Rožnovský, Jaroslav Švestka, Lukáš Tůma
2., 15. Jakub Zais
55. Tomáš Kapusta
25. David Murár
7. 6. 18 20:15 MIKU3 Brosway team Houbařův Ráj 10. 1:0 (1:0)
Průměrné utkání skončilo vítězstvím Brosway teamu. Trnka
Brosway team Houbařův Ráj
Jaroslav Vávra – Pavel Háječek, Petr Matuščák, Ladislav Rameš, Vladimír Řezníček, Tomáš Trachta, Petr Zeman vs Jan Charvát – Václav Hoďák, Tomáš Kapusta, Tomáš Komárek, Radek Nejedlo, Aleš Paldus, Patrik Trnovský, Matěj Urban, Jakub Zais
5. Vladimír Řezníček
31. 5. 18 20:15 MOTO3 Houbařův Ráj Blok D 9. 2:2 (0:2)
Místo aby si hosté pojistili vedení, dostali v posledních sedmi minutách dva góly a nepříliš fotbalové utkání tak skončilo remízou. Čapla
Houbařův Ráj Blok D
Vladimír Olšovský – Jan Charvát, Aleš Čornanič, Václav Hoďák, Tomáš Komárek, Radek Nejedlo, Aleš Paldus, Matěj Urban, Jakub Zais vs Jakub Lejnar – Martin Dušek, Petr Girard, Václav Hlavatý, Václav Hnízdil, Gabriel Jačman ml., Martin Kubát
53. Radek Nejedlo
59. Václav Hoďák
51 Jan Charvát 23. Martin Kubát
29. Václav Hnízdil
24. 5. 18 17:45 MIKU3 Bandidoz Houbařův Ráj 8. 3:3 (1:2)
Zápas, ve kterém střídala akce akci, nakonec spravedlivá remíza. Petr
Bandidoz Houbařův Ráj
František Vógl – Jaroslav Jakubec, David Příhoda, Michal Šedivý, Jan Voříšek vs Jan Charvát – Aleš Čornanič, Lukáš Snopek, Matěj Urban, Jakub Zais
9. Jan Voříšek
32. David Příhoda
45. Jaroslav Jakubec
5. Matěj Urban
15. Aleš Čornanič
50. Lukáš Snopek
17. 5. 18 19:15 TEMPO Houbařův Ráj 1.FP Praha 7. 3:8 (1:4)
Jednoznačné utkání bylo jen otázkou výše skóre. Šaróka
Houbařův Ráj 1.FP Praha
Vladimír Olšovský – Jan Charvát, Aleš Čornanič, Tomáš Kapusta, Radek Nejedlo, Aleš Paldus, Lukáš Snopek, Patrik Trnovský, Matěj Urban, Jakub Zais vs Miroslav Korbel – Dinh Hieu Duong, Vladimír Fojt, Petr Konečný, Ondřej Kuděj, Lukáš Lejnar, Filip Novotný, Michal Petr
58. Lukáš Lejnar
10. 5. 18 20:15 MIKU3 Vlci Praha Houbařův Ráj 6. 2:1 (1:1)
Solidní utkání se šťastnějším koncem pro Vlky. Voldán
Vlci Praha Houbařův Ráj
Alexandre Mendes de Barros – Ilya Fedorov, Paolo Galbani, Robin Gondaeax, Mohamed Hassan, Amin Islamly, Antero Eerik Joly, Darkhan Majanov, Gabor Gergő Reitinger, François Scohier vs Vladimír Olšovský – Jan Charvát, Aleš Čornanič, Václav Hoďák, Tomáš Komárek, Radek Nejedlo, Aleš Paldus, Matěj Urban, Jakub Zais
14., 40. Antero Eerik Joly 3. Aleš Paldus
3. 5. 18 20:30 MALES Houbařův Ráj Viktorčin smích 5. 2:0 (1:0)
Kvalitní utkání. Houbaři i Viktorka si šance vytvářeli zhruba stejně, dvě branky na začátku poločasů nakonec rozhodly. Jiří Javůrek
Houbařův Ráj Viktorčin smích
Vladimír Olšovský – Jan Charvát, Aleš Čornanič, Václav Hoďák, Radek Nejedlo, Aleš Paldus, Matěj Urban, Jakub Zais vs Jan Ujka – Jiří Březina, Martin Kratochvíl, Zdeněk Prokop, David Rozsíval, Michal Šmíd, Vladimír Soulek
4. Aleš Paldus
34. Matěj Urban
26. 4. 18 17:45 MIKU4 RAF Jinonice Houbařův Ráj 4. 2:4 (0:3)
Domácí začali pouze ve čtyřech v poli, čehož Houbaři využili k získání náskoku. Potom se hra vyrovnala, ale Jinonice dokázaly v druhém poločase jen snížit a při snaze o vyrovnání v závěru inkasovaly z brejku. Filip Donát, Václav Adolf
RAF Jinonice Houbařův Ráj
Petr Chudoba – Petr Brož, Stanislav Holman, Matěj Hora, Michael Melena, Jan Olbert vs Vladimír Olšovský – Václav Hoďák, Tomáš Kapusta, Tomáš Komárek, Radek Nejedlo, Aleš Paldus, Matěj Urban, Jakub Zais
42. Petr Brož
46. Jan Olbert
3. Tomáš Kapusta
4. Matěj Urban
14. Radek Nejedlo
56. Václav Hoďák
19. 4. 18 20:15 P1 Houbařův Ráj PRKA 3. 4:3 (4:3)
Góly padaly jenom v první půli, kdy si domácí vytvořili tříbrankový náskok, který hosté dokázali snížit na rozdíl jedné branky. Ve druhé půli svůj náskok Ráj ubránil a vyhrál.