Po 26.3.18 18:00 SCBEC Přezletice SK RSC Borussia Bubeneč   (HL3A)
Po 26.3.18 19:15 SCBEC Serval KPKS Útlum   (HL5B)
Po 26.3.18 20:30 SCBEC Běchovičtí sršni B Blesk VK VET A   (VL4A)
Pá 1.6.18 18:00 P1 Pyjavíce FK Ducksicks   (HL7H)
Pá 1.6.18 19:15 P1 Lužinýýý Boys Gólostroje FC   (HL6I)

21. 6. 18 20:45 HOSTI Viktorčin smích Bandidoz 11. 2:5 (1:1)
Po vyrovnané první půli patřila ta druhá lepším hostům, kteří zaslouženě zvítězili.
Viktorčin smích Bandidoz
Jan Ujka – Jiří Březina, Daniel Híře, Petr Jakubíček, Martin Kratochvíl, Oldřich Křížek, Martin Moc, Robert Němeček, Zdeněk Prokop, David Rozsíval, Jan Šembera, Michal Šmíd, Vladimír Soulek, Jan Zrzavecký vs Jan Voříšek – Jan Dřízhal, Jaroslav Jakubec, David Příhoda, Jiří Roubínek, Michal Šedivý
15., 42. Jan Zrzavecký 29. Jan Dřízhal
33., 38., 44., 55. David Příhoda
6. 6. 18 20:30 STER1 1.FP Praha Viktorčin smích 10. 4:1 (1:0)
Domácí byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Dufek
1.FP Praha Viktorčin smích
Miroslav Korbel – Dinh Hieu Duong, Tomáš Dvonč, Vladimír Fojt, Ondřej Kuděj, Filip Novotný, Michal Petr vs Michal Šmíd – Jiří Březina, Daniel Híře, Oldřich Křížek, David Rozsíval, Jan Šembera, Jan Ujka, Jan Zrzavecký
17., 44. Michal Petr
55. Dinh Hieu Duong
58. Filip Novotný
36. Jan Zrzavecký
31. 5. 18 20:15 MIKU4 Viktorčin smích Vlci Praha 9. 3:3 (2:1)
Utkání hrané ve vysokém tempu. Remíza je zasloužená.
Viktorčin smích Vlci Praha
Jan Ujka – Jiří Březina, Daniel Híře, Petr Jakubíček, Martin Kratochvíl, Oldřich Křížek, Martin Moc, Robert Němeček, Zdeněk Prokop, David Rozsíval, Jan Šembera, Michal Šmíd, Vladimír Soulek vs Antero Eerik Joly – Paolo Galbani, Mohamed Hassan, Amin Islamly, Darkhan Majanov, Gabor Gergő Reitinger, François Scohier, Vitor Villar
12., 22., 42. Jan Šembera 5., 39., 55. Antero Eerik Joly
24. 5. 18 19:00 MOTO1 WRP Viktorčin smích 8. 2:1 (0:1)
Pěkné utkání, hosté dlouho vedli a vzdorovali silnému WRP, které ale zápas stejně otočilo. Hošek
WRP Viktorčin smích
Daniel Schafferhans – Dominik Dvořák, Jaroslav Hartman, David Helma, Daniel Hemer, Lukáš Hubina, Ondřej Mikolášik, Adam Nápravník, Petr Novosad, Dominik Scharf, Josef Vinklář vs Jan Ujka – Jiří Březina, Daniel Híře, Zdeněk Prokop, David Rozsíval, Jan Šembera, Michal Šmíd, Jan Zrzavecký
44. David Helma
56. Dominik Dvořák
58 Lukáš Hubina 30. Jiří Březina
17. 5. 18 20:45 CESMI RAF Jinonice Viktorčin smích 7. 1:4 (0:1)
Hosté hráli pouze 5+1, a tak se celé utkání soustředili na pevnou obranu a rychlé brejky. Tato taktika podpořená dobrým výkonem brankáře přinesla úspěch.
RAF Jinonice Viktorčin smích
Petr Brož – Viktor Berdan, Petr Chudoba, Stanislav Holman, Matěj Hora, Ondřej Hoša, David Krejdl, Michael Melena, Jan Zeman vs Jan Ujka – Jiří Březina, Daniel Híře, Petr Jakubíček, Martin Kratochvíl, Oldřich Křížek, Martin Moc, Robert Němeček, Zdeněk Prokop, David Rozsíval, Jan Šembera, Michal Šmíd, Vladimír Soulek, Jan Zrzavecký
50. Jan Zeman 2., 60. Jan Zrzavecký
32. Michal Šmíd
38. David Rozsíval
10. 5. 18 20:15 P3 Viktorčin smích PRKA 6. 0:6 (0:4)
Nejlepší fotbal, krásné akce, šikovní hráči a férová hra. Hezky se na to koukalo a snadno pískalo.
Viktorčin smích PRKA
Jan Ujka – Jiří Březina, Daniel Híře, Petr Jakubíček, Martin Kratochvíl, Oldřich Křížek, Martin Moc, Robert Němeček, Zdeněk Prokop, David Rozsíval, Jan Šembera, Michal Šmíd, Vladimír Soulek vs Antonín Vrána – Maciej Jerzy Dec, Ondřej Erban, Maxime Gardie, Richard Mareš, Martin Šantrůček, Jan Tábořík, Lukáš Venclík
6., 10., 38., 48. Richard Mareš
20. Lukáš Venclík
22. Maciej Jerzy Dec
3. 5. 18 20:30 MALES Houbařův Ráj Viktorčin smích 5. 2:0 (1:0)
Kvalitní utkání. Houbaři i Viktorka si šance vytvářeli zhruba stejně, dvě branky na začátku poločasů nakonec rozhodly. Jiří Javůrek
Houbařův Ráj Viktorčin smích
Vladimír Olšovský – Jan Charvát, Aleš Čornanič, Václav Hoďák, Radek Nejedlo, Aleš Paldus, Matěj Urban, Jakub Zais vs Jan Ujka – Jiří Březina, Martin Kratochvíl, Zdeněk Prokop, David Rozsíval, Michal Šmíd, Vladimír Soulek
4. Aleš Paldus
34. Matěj Urban
26. 4. 18 18:15 HOSTI Viktorčin smích DHL Brohemians 4. 2:1 (1:0)
Šťastnější tým se raduje z výhry. Klail
Viktorčin smích DHL Brohemians
Jan Ujka – Jiří Březina, Oldřich Křížek, Zdeněk Prokop, David Rozsíval, Jan Šembera, Michal Šmíd vs Ilya Paul Kreys – Oluwatosin Adeogun, Rupert Baltrock, Jonathan Kenyon, Robert Millan, Benjamin Mitchell, Jeremie Touret
4. Oldřich Křížek
54. Zdeněk Prokop
43. Jeremie Touret
19. 4. 18 19:00 MIKU4 CFG Suchdol Viktorčin smích 3. 3:0 (0:0)
Ve druhém poločase se gólově zadařilo CFG. Celý zápas hostům vázla útoční fáze, takže Suchdol zaslouženě vyhrál. Hošek
CFG Suchdol Viktorčin smích
Vojtěch Doležal – Libor Bican, Petr Coka, Jiří Fejfar, Lukáš Hofman, David Murár, Bohumír Nepožítek, Michal Novák, Jaroslav Novotný, Josef Rožnovský, Jaroslav Švestka vs Jan Ujka – Jiří Březina, Oldřich Křížek, Martin Moc, David Rozsíval, Jan Šembera, Michal Šmíd, Jan Zrzavecký
36. Michal Novák
44. Jaroslav Novotný
54. OG
12. 4. 18 20:15 MIKU2 Viktorčin smích Brosway team 2. 4:0 (1:0)
Domácí nastoupili pouze v pěti hráčích, ale byli fotbalovější a zaslouženě vyhráli.
Viktorčin smích Brosway team
Jan Ujka – Jiří Březina, Michael Nádvorník, David Rozsíval, Vladimír Soulek, Jan Zrzavecký vs Jaroslav Vávra – Tomáš Čurda, Pavel Háječek, Adam Janoušek, Petr Matuščák, Vladimír Řezníček, Tomáš Trachta, Petr Zeman
25., 35. Jan Zrzavecký
40. Jiří Březina
54. Michael Nádvorník
4. 4. 18 20:30 STER3 Blok D Viktorčin smích 1. 6:3 (2:1)
Pěkné utkání plné hezkých gólů, které rozhodly nástupy do obou poločasů, kdy byli hosté ještě v nedbalkách.
Blok D Viktorčin smích
Jakub Lejnar – Petr Burian, Martin Dušek, Petr Girard, Václav Hlavatý, Václav Hnízdil, Gabriel Jačman ml., Martin Kubát, Nikos Timiopulos vs Jan Ujka – Jiří Březina, Oldřich Křížek, David Rozsíval, Jan Šembera, Michal Šmíd, Jan Zrzavecký