Rozpis pískání, 7. liga, skupina G

Klika CFA

Po 23.4. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
Po 23.4. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Po 23.4. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
Po 14.5. 18:00 Zákostelní ZAK
Po 14.5. 19:15 Zákostelní ZAK
Po 14.5. 20:30 Zákostelní ZAK

Nova LFC B

Po 19.3. 17:45 Mikulova MIKU2
Po 19.3. 19:00 Mikulova MIKU2
Po 19.3. 20:15 Mikulova MIKU2
Po 28.5. 18:15 Hanspaulka HANSP
Po 28.5. 19:30 Hanspaulka HANSP
Po 28.5. 20:45 Hanspaulka HANSP

Pigs FC

Po 19.3. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Po 19.3. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Po 19.3. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Čt 31.5. 17:45 Záběhlice ZABEH
Čt 31.5. 19:00 Záběhlice ZABEH
Čt 31.5. 20:15 Záběhlice ZABEH

Slamník I.USP

Út 20.3. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Út 20.3. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Út 20.3. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Po 16.4. 19:30 Hanspaulka HANSP
Po 16.4. 20:45 Hanspaulka HANSP

Šejk Peterka

Pa 6.4. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Pa 6.4. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Po 4.6. 18:00 Zákostelní ZAK
Po 4.6. 19:15 Zákostelní ZAK
Po 4.6. 20:30 Zákostelní ZAK

Lazareth

Po 9.4. 17:45 Mikulova MIKU3
Po 9.4. 19:00 Mikulova MIKU3
Po 9.4. 20:15 Mikulova MIKU3
Po 18.6. 17:45 Mikulova MIKU4
Po 18.6. 19:00 Mikulova MIKU4
Po 18.6. 20:15 Mikulova MIKU4

Pivní pohoda AC

St 23.5. 18:15 Kbely Spartak KBELY
St 23.5. 19:30 Kbely Spartak KBELY
Po 18.6. 18:15 Děkanka DEKAN
Po 18.6. 19:30 Děkanka DEKAN
Po 18.6. 20:45 Děkanka DEKAN

Orange Predators B

Út 10.4. 18:00 Štěrboholy STER2
Út 10.4. 19:15 Štěrboholy STER2
Út 10.4. 20:30 Štěrboholy STER2
St 13.6. 19:00 Meteor 8 METE2
St 13.6. 20:15 Meteor 8 METE2

ZAK Praha

St 18.4. 18:00 Štěrboholy STER3
St 18.4. 19:15 Štěrboholy STER3
St 18.4. 20:30 Štěrboholy STER3
Út 19.6. 19:00 Pražačka P3
Út 19.6. 20:15 Pražačka P3

Napoleoni

St 28.3. 18:45 Bílá Hora BIHOR
St 28.3. 20:00 Bílá Hora BIHOR
Pa 20.4. 18:45 Tempo FC TEMPO
Pa 20.4. 20:00 Tempo FC TEMPO
Pa 1.6. 17:45 Záběhlice ZABEH
Pa 1.6. 19:00 Záběhlice ZABEH

Ravens FC

Pa 13.4. 18:15 Hanspaulka HANSP
Pa 13.4. 19:30 Hanspaulka HANSP
Út 1.5. 18:00 Malešice AFK MALES
Út 1.5. 19:15 Malešice AFK MALES
St 23.5. 19:30 Litvínovská LITVI
St 23.5. 20:45 Litvínovská LITVI

Jacobs

Po 19.3. 18:00 Hrabákova HRAB1
Po 19.3. 19:15 Hrabákova HRAB1
Po 21.5. 18:00 Hrabákova HRAB2
Po 21.5. 19:15 Hrabákova HRAB2
Čt 14.6. 19:00 Mikulova MIKU2
Čt 14.6. 20:15 Mikulova MIKU2