Seznam týmů, 7. liga, skupina G

Tým Barvy dresů
Šejk Peterka červeno-bílá, modrá
Ravens FC černá, žlutá
Pivní pohoda AC žlutá, černá
Pigs FC modrá
Orange Predators B oranžová, modrá
Nova LFC B červeno-modrá, žlutá
Napoleoni černá, bílá
Lazareth černá
Slamník I.USP modrá, červená
Klika CFA zelená, červená
ZAK Praha žlutá
Jacobs zlatá

Rozpis zápasů, 7. liga, skupina G

Utkání Datum Čas Hřiště
ZAK PrahaRavens FC Út 20.3. 20:45 CESMI
NapoleoniNova LFC B Čt 22.3. 17:45 MIKU4
Slamník I.USPPigs FC Čt 22.3. 19:15 MALES
Klika CFAPivní pohoda AC Čt 22.3. 19:30 BECH
LazarethOrange Predators B Čt 22.3. 20:45 CESMI
JacobsŠejk Peterka Čt 22.3. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Pigs FCLazareth St 4.4. 17:30 ARIT
JacobsZAK Praha Čt 5.4. 18:15 ARIT
Pivní pohoda ACSlamník I.USP Čt 5.4. 19:15 MALES
Ravens FCKlika CFA Čt 5.4. 19:30 HANSP
Orange Predators BNapoleoni Čt 5.4. 20:45 CESMI
Šejk PeterkaNova LFC B Čt 5.4. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Klika CFAJacobs Čt 12.4. 18:15 NOVOB
Slamník I.USPRavens FC Čt 12.4. 19:15 MALES
NapoleoniPigs FC Čt 12.4. 20:15 MOTO2
Nova LFC BOrange Predators B Čt 12.4. 20:45 CESMI
LazarethPivní pohoda AC Čt 12.4. 20:45 ARIT
ZAK PrahaŠejk Peterka Čt 12.4. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
JacobsSlamník I.USP Čt 19.4. 19:15 MALES
ZAK PrahaKlika CFA Čt 19.4. 19:30 NOVOB
Ravens FCLazareth Čt 19.4. 19:30 HANSP
Pigs FCNova LFC B Čt 19.4. 20:15 MOTO3
Pivní pohoda ACNapoleoni Čt 19.4. 20:45 CESMI
Šejk PeterkaOrange Predators B Čt 19.4. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Nova LFC BPivní pohoda AC Po 23.4. 20:45 ARIT
Slamník I.USPZAK Praha Čt 26.4. 19:15 MALES
NapoleoniRavens FC Čt 26.4. 19:30 HANSP
LazarethJacobs Čt 26.4. 19:30 ARIT
Orange Predators BPigs FC Čt 26.4. 20:45 CESMI
Klika CFAŠejk Peterka Čt 26.4. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
ZAK PrahaLazareth Čt 3.5. 17:45 MIKU4
Klika CFASlamník I.USP Čt 3.5. 19:15 MALES
JacobsNapoleoni Čt 3.5. 19:15 TEMPO
Ravens FCNova LFC B Čt 3.5. 19:30 HANSP
Pivní pohoda ACOrange Predators B Čt 3.5. 20:45 CESMI
Šejk PeterkaPigs FC Čt 3.5. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
NapoleoniZAK Praha Čt 10.5. 18:15 BECH
Slamník I.USPŠejk Peterka Čt 10.5. 19:15 MALES
Pigs FCPivní pohoda AC Čt 10.5. 20:15 MOTO3
Orange Predators BRavens FC Čt 10.5. 20:45 CESMI
LazarethKlika CFA Čt 10.5. 20:45 BECH
Nova LFC BJacobs Čt 17.5. 17:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
ZAK PrahaNova LFC B Čt 24.5. 18:15 KBELY
Slamník I.USPLazareth Čt 24.5. 19:15 MALES
Klika CFANapoleoni Čt 24.5. 19:30 BECH
Ravens FCPigs FC Čt 24.5. 19:30 HANSP
JacobsOrange Predators B Čt 24.5. 20:45 CESMI
Šejk PeterkaPivní pohoda AC Čt 24.5. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Nova LFC BKlika CFA Út 29.5. 20:30 STER3
Pigs FCJacobs St 30.5. 19:30 CESMI
NapoleoniSlamník I.USP Čt 31.5. 19:15 MALES
Pivní pohoda ACRavens FC Čt 31.5. 19:30 HANSP
Orange Predators BZAK Praha Čt 31.5. 20:45 CESMI
LazarethŠejk Peterka Čt 31.5. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
ZAK PrahaPigs FC Út 5.6. 17:45 MIKU3
JacobsPivní pohoda AC St 6.6. 18:15 CESMI
LazarethNapoleoni St 6.6. 20:00 ARIT
Slamník I.USPNova LFC B Čt 7.6. 19:15 MALES
Klika CFAOrange Predators B Čt 7.6. 20:45 CESMI
Šejk PeterkaRavens FC Čt 7.6. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Pivní pohoda ACZAK Praha Čt 21.6. 17:45 ZABEH
Nova LFC BLazareth Čt 21.6. 17:45 MIKU4
Pigs FCKlika CFA Čt 21.6. 18:00 KORAB
Orange Predators BSlamník I.USP Čt 21.6. 18:00 MALES
Ravens FCJacobs Čt 21.6. 18:15 ARIT
NapoleoniŠejk Peterka Čt 21.6. 18:15 HOSTI