Po 28.5.18 19:30 HANSP Orgasmico L.S.D. A.Č.A.B. FC   (HL6A)
Po 28.5.18 20:45 HANSP Tajfun AC Weekend Warriors FC   (HL6B)

21. 6. 18 17:45 MIKU4 Nova LFC B Lazareth 11. 0:8 (0:1)
Jednoznačné vítězství v podání Lazarethu. Vostatek
Jan Kroj – René Černý, Vratislav Jadrný, Tomáš Jandečka, Petr Janeš, Petr Mikula, Patrik Musil vs Marian Holub – Zdeněk Douda, Martin Fiala, Jiří Hobza, Tomáš Hobza, Vít Jankovský, Filip Lukeš, Ondřej Matějka, Martin Ořešník, Juraj Vrla, Daniel Žalman
40., 51. Ondřej Matějka
44., 52. Filip Lukeš
55. Martin Fiala
7. 6. 18 19:15 MALES Slamník I.USP Nova LFC B 10. 2:1 (1:0)
Slamník vyhrál, ale musel se strachovat o výsledek, protože hosté měli na víc. Petr
Slamník I.USP Nova LFC B
Petr Linhart – Petr Andreas, Petr Casanova, Radek Dolejší, Tomáš Linhart, Tomáš Mleziva, Zbyněk Mleziva, Martin Petráček vs Jan Kroj – René Černý, Adam Jablonský, Tomáš Jandečka, Petr Janeš, Patrik Musil, Martin Svárovský
9. Tomáš Mleziva
39. Radek Dolejší
21 Zbyněk Mleziva
59 Petr Casanova
34. Adam Jablonský
29. 5. 18 20:30 STER3 Nova LFC B Klika CFA 9. 5:1 (2:0)
Pohledné utkání, ve kterém domácí zúročili svou lepší fyzickou připravenost a v poslední čtvrthodině poklidně navyšovali skóre. Šťástka
Nova LFC B Klika CFA
Jan Kroj – René Černý, Adam Jablonský, Tomáš Jandečka, Petr Janeš, Petr Mikula, Patrik Musil, Martin Svárovský vs Miloslav Špaček – Libor Formánek, Josef Kubr, Lukáš Kůrka, Pavel Kůrka, Michal Miksa, Radek Špaček
22. Tomáš Jandečka
30. Petr Mikula
45., 53. René Černý
59. Adam Jablonský
37. Josef Kubr
24. 5. 18 18:15 KBELY ZAK Praha Nova LFC B 8. 11:1 (5:0)
Na začátku zápasu se Nově zranil hráč a celý zápas odehrála se čtyřmi hráči v poli. ZAK toho plně využil a po zásluze zvítězili. Novotný
ZAK Praha Nova LFC B
Ondřej Šíp – Jan Králíček, Václav Medřický, Petr Šimek, David Urban, Matěj Zavázal vs Jan KrojRené Černý, Adam Jablonský, Tomáš Jandečka, Patrik Musil, Martin Svárovský, Jan Uhlíř ml.
8., 10., 16., 18., 60. Petr Šimek
25., 51. David Urban
37., 45., 49. Matěj Zavázal
58. Václav Medřický
53. Tomáš Jandečka
17. 5. 18 17:45 MIKU3 Nova LFC B Jacobs 7. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
3. 5. 18 19:30 HANSP Ravens FC Nova LFC B 6. 12:3 (5:2)
Rychlý kombinační fotbálek, který se musel líbit. Když byl stav v 16. minutě 2:2, zdálo se, že zápas bude vyrovnaný. Domácí však do poločasu stihli dát tři branky a bylo o vítězi prakticky rozhodnuto. Hosté stihli ještě v 53. minutě korigovat na 7:3, ale brankostroj domácích pokračoval a zastavil se na konečném skore 12:3. Martin Lukšík
Ravens FC Nova LFC B
Michal Vacek – Vojtěch Chalupa, Martin Doubek, Jiří Futera, Martin Holzknecht, Jakub Horáček, Zdeněk Kočka, Tomáš Machů vs Vratislav Jadrný – René Černý, Adam Jablonský, Tomáš Jandečka, Petr Janeš, Jan Kroj, Petr Mikula, Jan Uhlíř ml.
53. René Černý
23. 4. 18 20:45 ARIT Nova LFC B Pivní pohoda AC 5. 1:4 (1:2)
První polovina začala lépe pro Pivní pohodu, která dala dva goly, potom Nova snížila na 2:1 a dokázala ještě nastřelit dvakrát tyč. Druhý poločas se hrál svižný, ale vzájemně férový zápas. Husák
Nova LFC B Pivní pohoda AC
Jan Kroj – René Černý, Adam Jablonský, Tomáš Jandečka, Petr Janeš, Petr Mikula, Patrik Musil, Martin Svárovský, Jan Uhlíř ml. vs Daniel Šebela – Ondřej Duben, Radek Dvořáček, Jan Hrabec, Václav Krch, Josef Kučinský, Michal Pastorek, Jan Rejšek, Jan Říha, Adrián Vlačuha
17. René Černý 7., 45. Radek Dvořáček
15. Ondřej Duben
43. Václav Krch
19. 4. 18 20:15 MOTO3 Pigs FC Nova LFC B 4. 4:3 (1:1)
Vyrovnané utkání se štastnějším koncem pro Pigs.
Pigs FC Nova LFC B
Theodor Šamalík – Marián Bačinský, Jakub Marek, Ondřej Marek, Jan Reitermann, Jiří Romanovský, Miroslav Slivenecký, Michael Štěpánek, Václav Svatoch, Jiří Veškrna, Jiří Záhora vs Jan Kroj – René Černý, Adam Jablonský, Tomáš Jandečka, Petr Janeš, Patrik Musil, Jan Uhlíř ml.
28., 40. Ondřej Marek
43., 55. Jakub Marek
59 Jiří Veškrna 13. Adam Jablonský
39. René Černý
42. Petr Janeš
12. 4. 18 20:45 CESMI Nova LFC B Orange Predators B 3. 0:3 (0:0)
V zápase zvítězilo šťastnější družstvo. Plucar
Nova LFC B Orange Predators B
Jan Kroj – René Černý, Adam Jablonský, Tomáš Jandečka, Petr Janeš, Patrik Musil, Martin Svárovský vs Jakub Perník – Ondřej Bařina, Radek Nebeský, Jakub Trefný, Michael Trnka, Antonín Zajíček, Jiří Zika, Vladimír Zika
33. Jakub Trefný
55. Ondřej Bařina
60. Jiří Zika
5. 4. 18 20:45 BECH Šejk Peterka Nova LFC B 2. 7:4 (1:3)
Nadstandardně kvalitní utkání na 7. ligu. V prvním poločase lepší Nova, ale v druhé půlce odpadla a Šejk trestal z brejků po excelentních přihrávkách Šalamouna. Jan Doskočil, Michal Škoty
Šejk Peterka Nova LFC B
Michal Žůrek – David Chmelař, Petr Chmelař, Petr Hach, Ondřej Kopal, Jan Michálek, Lukáš Šalamoun, Michal Urbančík vs Jan Kroj – René Černý, Adam Jablonský, Vratislav Jadrný, Tomáš Jandečka, Petr Janeš, Martin Svárovský, Jan Uhlíř ml.