Pá 6.4.18 19:15 SCBEC Omlékované Sojky Nebeský bastardi   (HL7H)
Pá 6.4.18 20:30 SCBEC Ducksicks Hulla hulla FC   (HL7H)
Po 4.6.18 18:00 ZAK Alkohol Vršovice FC Continental FC   (HL6B)
Po 4.6.18 19:15 ZAK Starci na chmelu A Zlatý krysy FC   (VL3A)
Po 4.6.18 20:30 ZAK Black bridge elite Erectico TBC   (HL6C)

21. 6. 18 18:15 HOSTI Napoleoni Šejk Peterka 11. 3:5 (2:1)
Domácí měli výborný vstup do utkání a zaslouženě vedli 2:0. Postupem času se hra vyrovnala. Závěrečná čtvrthodina ovšem patřila hostům, kteří čtyřmi góly otočili výsledek.
Napoleoni Šejk Peterka
Milan Vojtěch – Michal Černý, Jiří Fuciman, Tomáš Juritka, Jiří Kohout, Denis Maizner, David Schleif vs Michal Srnec – David Čermák, Petr Chmelař, Karel Ejem, Petr Hach, Ondřej Kopal, Jan Michálek, Lukáš Šalamoun, Michal Urbančík, Michal Žůrek
7. Tomáš Juritka
12. Milan Vojtěch
33. Jiří Fuciman
24. David Čermák
45., 48. Lukáš Šalamoun
50., 52. Petr Chmelař
7. 6. 18 20:45 BECH Šejk Peterka Ravens FC 10. 7:3 (4:0)
Od začátku rozhodnutý zápas, jelikož se hostující tým dostavil v malém počtu, ale i přesto se nevzdal a se ctí bojoval až do konce.
Šejk Peterka Ravens FC
Michal Srnec – David Čermák, David Chmelař, Petr Chmelař, Karel Ejem, Petr Hach, Lukáš Šalamoun, Michal Urbančík, Michal Žůrek vs Michal Vacek – Vojtěch Chalupa, Martin Doubek, Jiří Futera, Martin Holzknecht
60. Martin Holzknecht
31. 5. 18 20:45 BECH Lazareth Šejk Peterka 9. 1:1 (0:0)
Bojovné utkání a zasloužená remíza. Zdeněk Holakovský, Josef Viktorin
Lazareth Šejk Peterka
Marian Holub – Zdeněk Douda, Martin Fiala, Lukáš Halfar, Michal Hošek, Ondřej Matějka, Martin Ořešník, Petr Strnad, Juraj Vrla, Daniel Žalman vs Michal Srnec – David Čermák, David Chmelař, Petr Chmelař, Ondřej Kopal, Lukáš Šalamoun, Michal Urbančík, Michal Žůrek
43. Michal Hošek 35. Lukáš Šalamoun
24. 5. 18 20:45 BECH Šejk Peterka Pivní pohoda AC 8. 0:2 (0:1)
Velice vyrovnané utkání z obou stran. Zvítězit se však povedlo týmu Pivní pohoda.
Šejk Peterka Pivní pohoda AC
Michal Srnec – David Chmelař, Petr Chmelař, Petr Hach, Ondřej Kopal, Jan Michálek, Michal Urbančík, Michal Žůrek vs Daniel Šebela – Ondřej Duben, Radek Dvořáček, Václav Krch, Josef Kučinský, Jan Říha
12. Radek Dvořáček
57. Josef Kučinský
10. 5. 18 19:15 MALES Slamník I.USP Šejk Peterka 7. 3:0 (1:0)
Slamník rozhodl zkraje druhého poločasu o svém vítězství, které bylo zasloužené. Petr
Slamník I.USP Šejk Peterka
Petr Linhart – Petr Andreas, Petr Casanova, Richard Chlistovský, Tomáš Mleziva, Zbyněk Mleziva, Michael Tereba vs Michal Srnec – David Čermák, Petr Chmelař, Petr Hach, Ondřej Kopal, Lukáš Šalamoun, Michal Urbančík, Michal Žůrek
21., 32. Tomáš Mleziva
38. Petr Casanova
3. Michal Urbančík
3. 5. 18 20:45 BECH Šejk Peterka Pigs FC 6. 3:1 (1:0)
Velmi vyrovnané utkání s krásnými góly. Domácí uplatnili mírnou převahu. Martin Jedlička, Otakar Duben
Šejk Peterka Pigs FC
Michal Srnec – David Čermák, Petr Chmelař, Karel Ejem, Petr Hach, Ondřej Kopal, Jan Michálek, Lukáš Šalamoun, Michal Urbančík, Michal Žůrek vs Theodor Šamalík – Marián Bačinský, Ondřej Marek, Miroslav Slivenecký, Michael Štěpánek, Václav Svatoch, Jiří Záhora
5., 58. Ondřej Kopal
42. Michal Urbančík
21 Petr Hach 35. Ondřej Marek
26. 4. 18 20:45 BECH Klika CFA Šejk Peterka 5. 1:5 (0:3)
Díky lepšímu vstupu do utkání a prvnímu poločasu zvítězili hosté zaslouženě.
Klika CFA Šejk Peterka
Josef Kubr – Libor Formánek, Jan Ježek, Lukáš Kůrka, Pavel Kůrka, Michal Miksa, Radek Špaček vs Michal Srnec – David Čermák, David Chmelař, Petr Chmelař, Karel Ejem, Ondřej Kopal, Jan Michálek, Lukáš Šalamoun, Michal Urbančík
46. Josef Kubr 14. Petr Chmelař
18., 40. David Čermák
29. Lukáš Šalamoun
19. 4. 18 20:45 BECH Šejk Peterka Orange Predators B 4. 4:2 (1:1)
Slušně hrané utkání, ve kterém zvítězilo produktivnější mužstvo.
Šejk Peterka Orange Predators B
Michal Srnec – David Čermák, David Chmelař, Karel Ejem, Petr Hach, Jan Michálek, Lukáš Šalamoun, Michal Urbančík vs Štefan Huďagi – Radek Nebeský, Jakub Perník, Jiří Ritschel, Michael Trnka, Vladimír Zika
15., 48. Lukáš Šalamoun
36., 55. David Chmelař
21. Jiří Ritschel
32. Michael Trnka
12. 4. 18 20:45 BECH ZAK Praha Šejk Peterka 3. 0:4 (0:0)
V prvním poločase vyrovnané rychlé utkání, oba tymy neproměňovali šance, tudíž bez branek, jen tým ZAK Praha nastřelil tyč. Ve druhém poločase ve 47. minutě konečně padl gól po hezké akci a Šejk Peterka šel do vedení 1:0, vzápětí po chybě brankaře to bylo 2:0. Tým ZAK soupeře přitlačil na jeho polovinu, ale brankář Šejku svůj tým podržel. Hošek
ZAK Praha Šejk Peterka
Ondřej Šíp – Adam Karásek, Jan Králíček, Richard Mezera, Petr Šimek, David Urban, Jakub Všetečka, Jakub Zavázal, Matěj Zavázal vs Michal Srnec – David Čermák, David Chmelař, Petr Chmelař, Karel Ejem, Petr Hach, Ondřej Kopal, Lukáš Šalamoun, Michal Urbančík
47., 50. David Chmelař
55. David Čermák
59. Lukáš Šalamoun
5. 4. 18 20:45 BECH Šejk Peterka Nova LFC B 2. 7:4 (1:3)
Nadstandardně kvalitní utkání na 7. ligu. V prvním poločase lepší Nova, ale v druhé půlce odpadla a Šejk trestal z brejků po excelentních přihrávkách Šalamouna. Jan Doskočil, Michal Škoty
Šejk Peterka Nova LFC B
Michal Žůrek – David Chmelař, Petr Chmelař, Petr Hach, Ondřej Kopal, Jan Michálek, Lukáš Šalamoun, Michal Urbančík vs Jan Kroj – René Černý, Adam Jablonský, Vratislav Jadrný, Tomáš Jandečka, Petr Janeš, Martin Svárovský, Jan Uhlíř ml.