Rozpis pískání, 7. liga, skupina H

Hulla hulla FC

Čt 19.4. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 19.4. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 19.4. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Čt 17.5. 19:00 Pražačka P3
Čt 17.5. 20:15 Pražačka P3

Pyjavíce FK

Út 20.3. 18:00 Malešice AFK MALES
Út 20.3. 19:15 Malešice AFK MALES
Út 20.3. 20:30 Malešice AFK MALES
Út 5.6. 18:15 Běchovice 2 BECH
Út 5.6. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 5.6. 20:45 Běchovice 2 BECH

Real Prd

St 11.4. 19:00 Meteor 8 METE1
St 11.4. 20:15 Meteor 8 METE1
Po 21.5. 17:45 Mikulova MIKU3
Po 21.5. 19:00 Mikulova MIKU3
Po 21.5. 20:15 Mikulova MIKU3

Integrita Jinonice

St 25.4. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
St 25.4. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
St 30.5. 17:45 Mikulova MIKU3
St 30.5. 19:00 Mikulova MIKU3
St 30.5. 20:15 Mikulova MIKU3

Klucy PFS

St 21.3. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
St 21.3. 19:30 Přední Kopanina PRKOP
Ne 13.5. 18:45 Běchovice SC SCBEC
Ne 13.5. 20:00 Běchovice SC SCBEC
Po 28.5. 19:00 Mikulova MIKU3
Po 28.5. 20:15 Mikulova MIKU3

Squadra Azzurra

St 28.3. 19:15 Štěrboholy STER3
St 28.3. 20:30 Štěrboholy STER3
Pa 20.4. 18:00 Malešice AFK MALES
Pa 20.4. 19:15 Malešice AFK MALES
Ne 27.5. 18:45 Běchovice SC SCBEC
Ne 27.5. 20:00 Běchovice SC SCBEC

Omlékované Sojky

St 28.3. 18:15 Děkanka DEKAN
St 28.3. 19:30 Děkanka DEKAN
Pa 20.4. 18:15 Děkanka DEKAN
Pa 20.4. 19:30 Děkanka DEKAN
St 9.5. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
St 9.5. 20:45 Čechie Smíchov CESMI

Ol´school Fellas BK

St 21.3. 19:15 Štěrboholy STER2
St 21.3. 20:30 Štěrboholy STER2
Čt 3.5. 19:00 Pražačka P1
Čt 3.5. 20:15 Pražačka P1
St 27.6. 18:15 Hostivař SK HOSTI
St 27.6. 19:30 Hostivař SK HOSTI

Primitives Prague FC

Ne 6.5. 17:30 Běchovice SC SCBEC
Ne 6.5. 18:45 Běchovice SC SCBEC
Po 21.5. 19:00 Meteor 8 METE1
Po 21.5. 20:15 Meteor 8 METE1
Po 11.6. 19:00 Pražačka P3
Po 11.6. 20:15 Pražačka P3

Yugo FC

Čt 22.3. 19:15 Tempo FC TEMPO
Čt 22.3. 20:30 Tempo FC TEMPO
Pa 20.4. 18:15 Běchovice 2 BECH
Pa 20.4. 19:30 Běchovice 2 BECH
Ne 20.5. 13:45 Pražačka P3
Ne 20.5. 15:00 Pražačka P3

Nebeský bastardi

Po 16.4. 19:30 Děkanka DEKAN
Po 16.4. 20:45 Děkanka DEKAN
St 9.5. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
St 9.5. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Ne 3.6. 16:15 Malešice AFK MALES
Ne 3.6. 17:30 Malešice AFK MALES

Ducksicks

Po 26.3. 18:00 Hrabákova HRAB1
Po 26.3. 19:15 Hrabákova HRAB1
St 2.5. 18:00 Hrabákova HRAB3
St 2.5. 19:15 Hrabákova HRAB3
St 30.5. 19:30 Tempo FC TEMPO
St 30.5. 20:45 Tempo FC TEMPO