Rozpis pískání, 7. liga, skupina H

Hulla hulla FC

St 19.9. 18:00 Běchovice SC SCBEC
St 19.9. 19:15 Běchovice SC SCBEC
St 19.9. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Út 16.10. 18:15 Běchovice 2 BECH
Út 16.10. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 16.10. 20:45 Běchovice 2 BECH

Pyjavíce FK

Po 3.9. 18:15 Litvínovská LITVI
Po 3.9. 19:30 Litvínovská LITVI
Po 3.9. 20:45 Litvínovská LITVI
St 14.11. 18:15 Hostivař SK HOSTI
St 14.11. 19:30 Hostivař SK HOSTI
St 14.11. 20:45 Hostivař SK HOSTI

Real Prd

St 17.10. 17:45 Mikulova MIKU4
St 17.10. 19:00 Mikulova MIKU4
St 17.10. 20:15 Mikulova MIKU4
Čt 15.11. 18:00 Koráb SC KORAB
Čt 15.11. 19:15 Koráb SC KORAB
Čt 15.11. 20:30 Koráb SC KORAB

Integrita Jinonice

Po 12.11. 18:15 Štěrboholy STER2
Po 12.11. 19:30 Štěrboholy STER2
Po 12.11. 20:45 Štěrboholy STER2
Po 3.12. 17:45 Mikulova MIKU4
Po 3.12. 19:00 Mikulova MIKU4
Po 3.12. 20:15 Mikulova MIKU4

Klucy PFS

Ne 9.9. 16:15 Pražačka P3
Ne 9.9. 17:30 Pražačka P3
St 17.10. 19:30 Tempo FC TEMPO
St 17.10. 20:45 Tempo FC TEMPO
Čt 22.11. 17:45 Záběhlice ZABEH
Čt 22.11. 19:00 Záběhlice ZABEH

Squadra Azzurra

Čt 20.9. 19:00 Motorlet MOTO1
Čt 20.9. 20:15 Motorlet MOTO1
Po 8.10. 19:00 Motorlet MOTO1
Po 8.10. 20:15 Motorlet MOTO1
Po 29.10. 19:00 Pražačka P1
Po 29.10. 20:15 Pražačka P1

Omlékované Sojky

Čt 18.10. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Čt 18.10. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Po 5.11. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Po 5.11. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB

Ol´school Fellas BK

Čt 1.11. 19:00 Pražačka P3
Čt 1.11. 20:15 Pražačka P3
Út 27.11. 19:00 Meteor 8 METE2
Út 27.11. 20:15 Meteor 8 METE2

Primitives Prague FC

Pa 9.11. 18:00 Pražačka P1
Pa 9.11. 19:15 Pražačka P1
Út 27.11. 18:45 Aritma ARIT
Út 27.11. 20:00 Aritma ARIT

Yugo FC

St 17.10. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
St 17.10. 19:30 Přední Kopanina PRKOP
St 21.11. 19:00 Mikulova MIKU3
St 21.11. 20:15 Mikulova MIKU3

Nebeský bastardi

Po 3.9. 18:00 Hrabákova HRAB3
Po 3.9. 19:15 Hrabákova HRAB3
Út 20.11. 18:15 Aritma ARIT
Út 20.11. 19:30 Aritma ARIT

Ducksicks

Po 10.9. 19:00 Motorlet MOTO3
Po 10.9. 20:15 Motorlet MOTO3
Po 1.10. 19:30 Děkanka DEKAN
Po 1.10. 20:45 Děkanka DEKAN