Seznam týmů, 7. liga, skupina H

Tým Barvy dresů
Yugo FC červená, bílá
Squadra Azzurra modrá
Real Prd světle modrá, bílá
Pyjavíce FK červeno-černá
Omlékované Sojky bílo-modrá
Ol´school Fellas BK vínová
Nebeský bastardi bílá, černá
Klucy PFS růžovo-černá, modro-bílá
Primitives Prague FC modro-bílá
Integrita Jinonice oranžová, bílá
Hulla hulla FC žlutá, červená
Ducksicks bílá

Rozpis zápasů, 7. liga, skupina H

Utkání Datum Čas Hřiště
Hulla hulla FCSquadra Azzurra Po 19.3. 19:00 MOTO2
Klucy PFSOmlékované Sojky Pa 23.3. 18:00 MALES
Nebeský bastardiOl´school Fellas BK Pa 23.3. 18:15 BECH
DucksicksYugo FC Pa 23.3. 19:15 P2
Primitives Prague FCPyjavíce FK Pa 23.3. 19:30 HOSTI
Integrita JinoniceReal Prd Pa 23.3. 19:30 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Squadra AzzurraIntegrita Jinonice Pa 6.4. 18:00 P3
Real PrdPrimitives Prague FC Pa 6.4. 18:00 MALES
Pyjavíce FKKlucy PFS Pa 6.4. 18:00 P2
Yugo FCOl´school Fellas BK Pa 6.4. 18:00 P1
Omlékované SojkyNebeský bastardi Pa 6.4. 19:15 SCBEC
DucksicksHulla hulla FC Pa 6.4. 20:30 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Hulla hulla FCYugo FC Po 9.4. 20:15 MOTO2
Klucy PFSReal Prd Pa 13.4. 18:15 NOVOB
Ol´school Fellas BKOmlékované Sojky Pa 13.4. 19:15 P3
Nebeský bastardiPyjavíce FK Pa 13.4. 19:15 P2
Integrita JinoniceDucksicks Pa 13.4. 19:15 MALES
Primitives Prague FCSquadra Azzurra Pa 13.4. 19:30 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Yugo FCOmlékované Sojky Po 23.4. 19:30 HANSP
Squadra AzzurraKlucy PFS Pa 27.4. 18:00 P2
Pyjavíce FKOl´school Fellas BK Pa 27.4. 18:00 P1
Hulla hulla FCIntegrita Jinonice Pa 27.4. 19:30 STOD
DucksicksPrimitives Prague FC Pa 27.4. 19:30 HOSTI
Real PrdNebeský bastardi Pa 27.4. 19:30 LITVI
Utkání Datum Čas Hřiště
Primitives Prague FCHulla hulla FC Pa 20.4. 19:30 HOSTI
Integrita JinoniceYugo FC Po 30.4. 17:45 MIKU3
Klucy PFSDucksicks Pa 4.5. 17:45 ZABEH
Nebeský bastardiSquadra Azzurra Pa 4.5. 18:00 P1
Omlékované SojkyPyjavíce FK Pa 4.5. 19:30 DEKAN
Ol´school Fellas BKReal Prd Pa 4.5. 19:30 LITVI
Utkání Datum Čas Hřiště
Squadra AzzurraOl´school Fellas BK Čt 10.5. 20:45 ARIT
Real PrdOmlékované Sojky Pa 11.5. 17:30 KBELY
DucksicksNebeský bastardi Pa 11.5. 19:15 P2
Yugo FCPyjavíce FK Pa 11.5. 19:15 P1
Integrita JinonicePrimitives Prague FC Pa 11.5. 19:30 HOSTI
Hulla hulla FCKlucy PFS Pa 11.5. 19:30 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Omlékované SojkySquadra Azzurra Po 14.5. 17:45 MIKU4
Ol´school Fellas BKDucksicks Pa 18.5. 18:00 P1
Pyjavíce FKReal Prd Pa 18.5. 18:15 LITVI
Klucy PFSIntegrita Jinonice Pa 18.5. 18:15 HANSP
Nebeský bastardiHulla hulla FC Pa 18.5. 19:00 ZABEH
Primitives Prague FCYugo FC Pa 18.5. 19:30 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Squadra AzzurraPyjavíce FK Čt 24.5. 20:15 P2
DucksicksOmlékované Sojky Pa 25.5. 18:00 P3
Integrita JinoniceNebeský bastardi Pa 25.5. 18:15 HANSP
Hulla hulla FCOl´school Fellas BK Pa 25.5. 18:15 PRKOP
Yugo FCReal Prd Pa 25.5. 18:15 NOVOB
Primitives Prague FCKlucy PFS Pa 25.5. 19:30 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Omlékované SojkyHulla hulla FC Po 28.5. 20:30 STER2
Pyjavíce FKDucksicks Pa 1.6. 18:00 P1
Real PrdSquadra Azzurra Pa 1.6. 18:15 KBELY
Ol´school Fellas BKIntegrita Jinonice Pa 1.6. 19:30 STOD
Nebeský bastardiPrimitives Prague FC Pa 1.6. 19:30 HOSTI
Klucy PFSYugo FC Pa 1.6. 19:30 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Integrita JinoniceOmlékované Sojky Po 4.6. 19:15 STER2
Yugo FCSquadra Azzurra Po 4.6. 19:30 HOSTI
DucksicksReal Prd Pa 8.6. 18:15 KBELY
Klucy PFSNebeský bastardi Pa 8.6. 19:00 ZABEH
Primitives Prague FCOl´school Fellas BK Pa 8.6. 19:30 HOSTI
Hulla hulla FCPyjavíce FK Pa 8.6. 20:00 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Ol´school Fellas BKKlucy PFS Pa 22.6. 17:45 ZABEH
Pyjavíce FKIntegrita Jinonice Pa 22.6. 18:00 ZAK
Real PrdHulla hulla FC Pa 22.6. 18:15 HANSP
Omlékované SojkyPrimitives Prague FC Pa 22.6. 18:15 HOSTI
Nebeský bastardiYugo FC Pa 22.6. 18:15 PRKOP
Squadra AzzurraDucksicks Pa 22.6. 18:45 TEMPO