Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Pá 22.6.18 | 18:15 | HOSTI | Omlékované Sojky Primitives Prague FC | 11. | 0:0 |
Pá 8.6.18 | 19:30 | HOSTI | Primitives Prague FC Ol´school Fellas BK | 10. | 3:5 |
Pá 1.6.18 | 19:30 | HOSTI | Nebeský bastardi Primitives Prague FC | 9. | 3:0 |
Pá 25.5.18 | 19:30 | HOSTI | Primitives Prague FC Klucy PFS | 8. | 0:4 |
Pá 18.5.18 | 19:30 | HOSTI | Primitives Prague FC Yugo FC | 7. | 2:6 |
Pá 11.5.18 | 19:30 | HOSTI | Integrita Jinonice Primitives Prague FC | 6. | 4:2 |
Pá 27.4.18 | 19:30 | HOSTI | Ducksicks Primitives Prague FC | 4. | 1:5 |
Pá 20.4.18 | 19:30 | HOSTI | Primitives Prague FC Hulla hulla FC | 5. | 2:3 |
Pá 13.4.18 | 19:30 | HOSTI | Primitives Prague FC Squadra Azzurra | 3. | 0:2 |
Pá 6.4.18 | 18:00 | MALES | Real Prd Primitives Prague FC | 2. | 1:5 |
Pá 23.3.18 | 19:30 | HOSTI | Primitives Prague FC Pyjavíce FK | 1. | 0:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Integrita Jinonice | 11 | 9 | 0 | 2 | 59:19 | 18 |
2. | Yugo FC | 11 | 8 | 0 | 3 | 46:23 | 16 |
3. | Pyjavíce FK | 11 | 7 | 2 | 2 | 30:20 | 16 |
4. | Nebeský bastardi | 11 | 6 | 2 | 3 | 50:36 | 14 |
5. | Omlékované Sojky | 11 | 4 | 5 | 2 | 28:21 | 13 |
6. | Ducksicks | 11 | 5 | 2 | 4 | 41:42 | 12 |
7. | Hulla hulla FC | 11 | 6 | 0 | 5 | 33:47 | 12 |
8. | Klucy PFS | 11 | 4 | 1 | 6 | 34:35 | 9 |
9. | Squadra Azzurra | 11 | 3 | 1 | 7 | 26:39 | 7 |
10. | Ol´school Fellas BK | 11 | 3 | 0 | 8 | 29:47 | 6 |
11. | Primitives Prague FC | 11 | 2 | 1 | 8 | 19:30 | 5 |
12. | Real Prd | 11 | 2 | 0 | 9 | 16:52 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 6.5.18 | 17:30 | SCBEC | Buzuluk Úvaly FC England Praha (HL8N) |
Ne 6.5.18 | 18:45 | SCBEC | Velký klády FC Rumové pralinky FC (HL8N) |
Po 21.5.18 | 19:00 | METE1 | Celtic THK Hoblina Jižák FC (HL4B) |
Po 21.5.18 | 20:15 | METE1 | Torpédo Hulín FC Prague St. Gentlemen (HL6B) |
Po 11.6.18 | 19:00 | P3 | Koloušci AK Šrot FC (HL4A) |
Po 11.6.18 | 20:15 | P3 | Holota FC Pěstební dělníci (HL6D) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bernat Jiří | 8 | 1 |
Bret Lukáš | 4 | 0 |
Janík Filip | 11 | 6 |
Janík Juraj | 10 | 0 |
Janík Vojtěch | 1 | 0 |
Jerečič Milan | 9 | 2 |
Klauz Petr | 8 | 2 |
Louša Jaroslav | 6 | 2 |
Magomedov Magomed | 6 | 1 |
Mucha Filip | 1 | 0 |
Pátek Vladimír | 11 | 4 |
Semela Filip | 10 | 0 |
Viktora Radek | 9 | 1 |