10. Ol´school Fellas BK 11 3 0 8 29:47 6
11. Primitives Prague FC 11 2 1 8 19:30 5

St 28.3.18 19:15 STER3 64! FC Kobylisy A Virtus Praha FK   (HL7E)
St 28.3.18 20:30 STER3 Úderka Žižkov SUP Blesk VK SUP   (SVL3B)
Pá 20.4.18 18:00 MALES A.G.Č.V. Youngsters FC   (HL3C)
Pá 20.4.18 19:15 MALES Žlutá křídla Regio Team   (HL5G)
Ne 27.5.18 18:45 SCBEC Rumové pralinky FC Buzuluk Úvaly FC   (HL8N)
Ne 27.5.18 20:00 SCBEC Beton FC Dropa FC A   (HL5H)

22. 6. 18 18:45 TEMPO Squadra Azzurra Ducksicks 11. 3:8 (1:3)
Domácím se zápas vůbec nepovedl, jejich hra byla kostrbatá, balony jim odskakovaly, prostě neměli svůj den. Za to hosté hráli s velkou chutí a po zásluze vyhráli.
Squadra Azzurra Ducksicks
Martin Roman – Filip Cicala, Martin Cicala, Oliver Cuadra, Tomáš Dittrich, Tomáš Kratochvíl, Karel Vančura, Jiří Veleba vs Jakub Kratěna – Matyáš Fribert, Jan Kodytek, Filip Kratěna, Radek Palička, David Šrejma, František Štěpánek, Jakub Wágner
40., 60. David Šrejma
4. 6. 18 19:30 HOSTI Yugo FC Squadra Azzurra 10. 2:1 (1:0)
Hráči Yugo byli lepší na míči a se štěstím dokázali zvítězit.
Yugo FC Squadra Azzurra
Filip Radenović – Michal Brebis, Dominik Juriga, Njegoš Krajišnik, Filip Nakev, Stanko Paunic, Igor Tumbaš, Miloš Zrnić vs Martin Cicala – Filip Cicala, Martin Cicala, Oliver Cuadra, Tomáš Dittrich, Michal Jandl, Tomáš Kratochvíl, Martin Roman, Jiří Veleba
5. Stanko Paunic
40. Filip Nakev
49. Michal Jandl
1. 6. 18 18:15 KBELY Real Prd Squadra Azzurra 9. 2:0 (0:0)
Real v mírné defenzívě podržel brankář a dva gólové výpady stačily na vítězství.
Real Prd Squadra Azzurra
Pavel Reich – Jan Enökl, Pavel Matoušek, Petr Matoušek, Adam Nejezchleba, Robin Opěla, Petr Pleštil, Václav Tůma, Ivo Urban vs Oliver Cuadra – Filip Cicala, Martin Cicala, Michal Čížek, Tomáš Dittrich, Petr Klajl, Martin Roman, Jiří Veleba
32., 48. Ivo Urban
24. 5. 18 20:15 P2 Squadra Azzurra Pyjavíce FK 8. 1:4 (0:1)
Pyjavíce vstřelily gól už ve druhé minutě, kdy Squadra byla ještě v šatně. Poté se hra vyrovnala, ale ze svých šancí dala Squadra jen jednu branku.
Squadra Azzurra Pyjavíce FK
Martin Cicala – Filip Cicala, Martin Cicala, Oliver Cuadra, Petr Klajl, Martin Roman, Jiří Veleba vs Zdeněk Kopelent – David Blatský, David Brožek, Jan Friml, Jan Galetka, Jaroslav Kraus, Lubomír Kraus, Marek Majerníček, Tomáš Vyležík
59. Petr Klajl 2., 41. David Blatský
47., 60. David Brožek
14. 5. 18 17:45 MIKU4 Omlékované Sojky Squadra Azzurra 7. 3:3 (2:2)
Spravedlivá remíza. Boubín
Omlékované Sojky Squadra Azzurra
Martin Staněk – Martin Bartůněk, Matěj Marek, Daniel Orolín, Josef Panec, Ondřej Smutný, David Verner vs Martin Cicala – Filip Cicala, Martin Cicala, Oliver Cuadra, Tomáš Dittrich, Martin Roman, Kristian Tolkner, Jiří Veleba
17., 32. David Verner
22. Martin Bartůněk
9. Martin Roman
15. Oliver Cuadra
33. Kristian Tolkner
10. 5. 18 20:45 ARIT Squadra Azzurra Ol´school Fellas BK 6. 5:1 (1:1)
Hosté sice otevřeli skóre utkání, když si domácí brankář srazil autové vhazování do své sítě. Postupně se ale více zatáhli před svou branku, čehož domácí hlavně v druhém poločasu notně využili, přidali v útoku a berou dva bodíky.
Squadra Azzurra Ol´school Fellas BK
Martin Cicala – Filip Cicala, Martin Cicala, Oliver Cuadra, Tomáš Dittrich, Michal Jandl, Petr Klajl, Martin Kratochvíl, Tomáš Kratochvíl, Martin Roman, Jiří Veleba vs Martin Pospíšil – Lukáš Doffek, Lukáš Domin, Jan Kolář, Ondřej Kolář, Martin Sluka, Jiří Štádler, Matěj Voda
12. Martin Roman
34. Martin Kratochvíl
38., 39. Oliver Cuadra
54. Tomáš Dittrich
6. OG
4. 5. 18 18:00 P1 Nebeský bastardi Squadra Azzurra 5. 8:5 (2:2)
Pěkná gólová přestřelka v pohodovém utkání vyzněla pro tým Nebeský bastardi. Hošek
Nebeský bastardi Squadra Azzurra
Lukáš Andras – Lukáš Drdla, Jan Karban, Filip Kavan, David Konejl, Dominik Lipár, Lukáš Svěchota vs Tomáš Kratochvíl – Filip Cicala, Oliver Cuadra, Michal Jandl, Petr Klajl, Martin Roman, Kristian Tolkner, Karel Vančura, Jiří Veleba
58. OG
27. 4. 18 18:00 P2 Squadra Azzurra Klucy PFS 4. 4:2 (0:1)
V prvním poločase se týmy oťukávaly a vyčkávaly na chybu soupeře. Druhý poločas nabídl dost jiný obraz hry. Domácí převzali otěže, přitlačili hosty do defenzivy a svou technickou převahu nakonec vyjádřili gólově. Velmi slušně odehraný zápas, zasloužené vítězství domácích.
Squadra Azzurra Klucy PFS
Tomáš Kratochvíl – Filip Cicala, Martin Cicala, Oliver Cuadra, Tomáš Dittrich, Martin Roman, Karel Vančura vs Tomáš Vrňák – Tomáš Kalenda, Tomáš Korbel, David Melíšek, Tomáš Novák, Tomáš Pachl, Daniel Pospíšil, Antonín Sander, Marek Vávra
32. Martin Roman
37., 51. Tomáš Dittrich
37. Martin Cicala
9. Marek Vávra
44. Tomáš Kalenda
35. Antonín Sander
13. 4. 18 19:30 HOSTI Primitives Prague FC Squadra Azzurra 3. 0:2 (0:0)
Střetli se v poli vyrovnaní soupeři a hře do poslední chvíle nechyběl náboj a sportovní nadšení. Pěkný fotbal korunovaly dvě proměněné šance ze strany Squadry, kterými si zajistila cenné dva body. Ladislav Knotek
Primitives Prague FC Squadra Azzurra
Juraj Janík – Jiří Bernat, Filip Janík, Milan Jerečič, Petr Klauz, Magomed Magomedov, Vladimír Pátek, Filip Semela, Radek Viktora vs Martin Cicala – Filip Cicala, Oliver Cuadra, Tomáš Dittrich, Martin Kratochvíl, Karel Vančura
35., 39. Tomáš Dittrich
6. 4. 18 18:00 P3 Squadra Azzurra Integrita Jinonice 2. 1:6 (0:4)
Utkání, ve kterém do čeho hosté kopli, z toho byl gól. Domácí po první inkasované brance rezignovali na bránění.
Squadra Azzurra Integrita Jinonice
Oliver Cuadra – Filip Cicala, Martin Cicala, Michal Jandl, Petr Klajl, Tomáš Kratochvíl, Martin Roman vs Jan Kotrč – Jan Kalaš, Tomáš Kudláček, Štěpán Paukert, Vojtěch Seidl, Matěj Štrébl
57. Petr Klajl 20., 30., 55. Matěj Štrébl
25., 36. Jan Kalaš
26. Tomáš Kudláček
19. 3. 18 19:00 MOTO2 Hulla hulla FC Squadra Azzurra 1. 3:1 (0:0)
První poločas přinesl několik šancí na obou stranách, avšak gól nepadl. Ihned po přestávce se ujali vedení domácí, na vyrovnávací branku dokázali také odpovědět ihned a když přidali i třetí gól, bylo utkání rozhodnuto. Martin Havel, Patrik Černý