Rozpis pískání, 7. liga, skupina I

Hashlerka THC 1993 A

Ne 7.10. 15:00 Zákostelní ZAK
Ne 7.10. 16:15 Zákostelní ZAK
Ne 7.10. 17:30 Zákostelní ZAK
Ne 4.11. 13:45 Hanspaulka HANSP
Ne 4.11. 15:00 Hanspaulka HANSP
Ne 4.11. 16:15 Hanspaulka HANSP

Nulová šance

Ne 14.10. 17:30 Mikulova MIKU1
Ne 14.10. 18:45 Mikulova MIKU1
Ne 14.10. 20:00 Mikulova MIKU1
Ne 11.11. 12:30 Běchovice 2 BECH
Ne 11.11. 13:45 Běchovice 2 BECH
Ne 11.11. 15:00 Běchovice 2 BECH

Šnek FC A

Po 22.10. 18:15 Běchovice 2 BECH
Po 22.10. 19:30 Běchovice 2 BECH
Po 22.10. 20:45 Běchovice 2 BECH
Po 12.11. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
Po 12.11. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Po 12.11. 20:45 Čechie Smíchov CESMI

Šílené veverky

Ne 7.10. 10:00 Stodůlky Sokol STOD
Ne 7.10. 11:15 Stodůlky Sokol STOD
Ne 7.10. 12:30 Stodůlky Sokol STOD
Ne 4.11. 10:00 Stodůlky Sokol STOD
Ne 4.11. 11:15 Stodůlky Sokol STOD
Ne 4.11. 12:30 Stodůlky Sokol STOD

Alej FK B

Ne 21.10. 17:30 Mikulova MIKU4
Ne 21.10. 18:45 Mikulova MIKU4
Ne 21.10. 20:00 Mikulova MIKU4
Ne 18.11. 17:30 Mikulova MIKU2
Ne 18.11. 18:45 Mikulova MIKU2
Ne 18.11. 20:00 Mikulova MIKU2

Lokomotiva DP

Čt 13.9. 18:00 Štěrboholy STER1
Čt 13.9. 19:15 Štěrboholy STER1
Čt 13.9. 20:30 Štěrboholy STER1
Út 4.12. 17:45 Mikulova MIKU4
Út 4.12. 19:00 Mikulova MIKU4
Út 4.12. 20:15 Mikulova MIKU4

Ross Crock

Ne 16.9. 15:00 Záběhlice ZABEH
Ne 16.9. 16:15 Záběhlice ZABEH
Ne 16.9. 17:30 Záběhlice ZABEH
Ne 14.10. 15:00 Pražačka P3
Ne 14.10. 16:15 Pražačka P3
Ne 14.10. 17:30 Pražačka P3

Guaraní

Ne 9.9. 18:30 Hostivař SK HOSTI
Ne 9.9. 19:45 Hostivař SK HOSTI
Ne 30.9. 13:45 Zákostelní ZAK
Ne 30.9. 15:00 Zákostelní ZAK
Ne 21.10. 08:45 Hanspaulka HANSP
Ne 21.10. 10:00 Hanspaulka HANSP

Zde je místo ...

Ne 7.10. 18:45 Pražačka P2
Ne 7.10. 20:00 Pražačka P2
St 24.10. 19:30 Děkanka DEKAN
St 24.10. 20:45 Děkanka DEKAN
St 14.11. 18:00 Hrabákova HRAB3
St 14.11. 19:15 Hrabákova HRAB3

Ňiňos F.C.

Ne 23.9. 16:15 Pražačka P3
Ne 23.9. 17:30 Pražačka P3
Po 8.10. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
Po 8.10. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Út 30.10. 17:00 Děkanka DEKAN
Út 30.10. 18:15 Děkanka DEKAN

K+K Fotbal Team

Ne 23.9. 11:15 Pražačka P1
Ne 23.9. 12:30 Pražačka P1
Ne 14.10. 12:30 Malešice AFK MALES
Ne 14.10. 13:45 Malešice AFK MALES
Ne 4.11. 13:45 Tempo FC TEMPO
Ne 4.11. 15:00 Tempo FC TEMPO

Mall 1.FC

Ne 23.9. 18:45 Pražačka P1
Ne 23.9. 20:00 Pražačka P1
Ne 14.10. 13:30 Plamínkové PLAM
Ne 14.10. 14:45 Plamínkové PLAM
Ne 4.11. 18:45 Tempo FC TEMPO
Ne 4.11. 20:00 Tempo FC TEMPO