Rozpis pískání, 7. liga, skupina I

Hashlerka THC 1993 A

Ne 8.4. 17:30 Mikulova MIKU1
Ne 8.4. 18:45 Mikulova MIKU1
Ne 8.4. 20:00 Mikulova MIKU1
Ne 29.4. 17:30 Mikulova MIKU1
Ne 29.4. 18:45 Mikulova MIKU1
Ne 29.4. 20:00 Mikulova MIKU1

Nulová šance

Ne 15.4. 17:30 Mikulova MIKU1
Ne 15.4. 18:45 Mikulova MIKU1
Ne 15.4. 20:00 Mikulova MIKU1
Ne 13.5. 18:45 Mikulova MIKU1
Ne 13.5. 20:00 Mikulova MIKU1

Šnek FC A

Po 7.5. 18:00 Zákostelní ZAK
Po 7.5. 19:15 Zákostelní ZAK
Po 7.5. 20:30 Zákostelní ZAK
Po 4.6. 17:45 Mikulova MIKU4
Po 4.6. 19:00 Mikulova MIKU4
Po 4.6. 20:15 Mikulova MIKU4

Šílené veverky

Ne 3.6. 16:15 Čechie Smíchov CESMI
Ne 3.6. 17:30 Čechie Smíchov CESMI
Ne 3.6. 18:45 Čechie Smíchov CESMI
Ne 24.6. 17:30 Aritma ARIT
Ne 24.6. 18:45 Aritma ARIT
Ne 24.6. 20:00 Aritma ARIT

Alej FK B

Ne 22.4. 17:30 Mikulova MIKU3
Ne 22.4. 18:45 Mikulova MIKU3
Ne 22.4. 20:00 Mikulova MIKU3
Ne 27.5. 16:00 Hostivař SK HOSTI
Ne 27.5. 17:15 Hostivař SK HOSTI
Ne 27.5. 18:30 Hostivař SK HOSTI

Lokomotiva DP

Ne 29.4. 17:30 Mikulova MIKU4
Ne 29.4. 18:45 Mikulova MIKU4
Ne 29.4. 20:00 Mikulova MIKU4
Ne 27.5. 16:15 Záběhlice ZABEH
Ne 27.5. 17:30 Záběhlice ZABEH
Ne 27.5. 18:45 Záběhlice ZABEH

Ross Crock

Ne 15.4. 10:00 Tempo FC TEMPO
Ne 15.4. 11:15 Tempo FC TEMPO
Ne 15.4. 12:30 Tempo FC TEMPO
Ne 3.6. 18:45 Děkanka DEKAN
Ne 3.6. 20:00 Děkanka DEKAN

Guaraní

Ne 15.4. 18:45 Tempo FC TEMPO
Ne 15.4. 20:00 Tempo FC TEMPO
St 6.6. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
St 6.6. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
St 6.6. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB

Zde je místo ...

Ne 25.3. 18:45 Běchovice SC SCBEC
Ne 25.3. 20:00 Běchovice SC SCBEC
Ne 22.4. 12:30 Pražačka P3
Ne 22.4. 13:45 Pražačka P3
Ne 22.4. 15:00 Pražačka P3

Ňiňos F.C.

Ne 25.3. 16:15 Mikulova MIKU3
Ne 25.3. 17:30 Mikulova MIKU3
St 11.4. 18:15 Hanspaulka HANSP
St 11.4. 19:30 Hanspaulka HANSP
Ne 13.5. 13:45 Tempo FC TEMPO
Ne 13.5. 15:00 Tempo FC TEMPO

K+K Fotbal Team

Ne 8.4. 17:45 Meteor 8 METE1
Ne 8.4. 19:00 Meteor 8 METE1
Ne 29.4. 18:45 Pražačka P3
Ne 29.4. 20:00 Pražačka P3
Ne 20.5. 18:45 Malešice AFK MALES
Ne 20.5. 20:00 Malešice AFK MALES

Mall 1.FC

Ne 25.3. 13:45 Tempo FC TEMPO
Ne 25.3. 15:00 Tempo FC TEMPO
Ne 22.4. 18:45 Tempo FC TEMPO
Ne 22.4. 20:00 Tempo FC TEMPO
Ne 3.6. 17:45 Meteor 8 METE1
Ne 3.6. 19:00 Meteor 8 METE1