Seznam týmů, 7. liga, skupina I

Tým Barvy dresů
Zde je místo ... žlutá
Šílené veverky modrá, červeno-černá
Ross Crock červeno-černá, oranžová
K+K Fotbal Team červeno-žlutá, černo-žlutá
Nulová šance zelená, žlutá
Šnek FC A bílo-oranžová, oranžovo-černá
Mall 1.FC červeno-bílá, žlutá
Lokomotiva DP rudá, modro-bílá
Ňiňos F.C. fialová
Hashlerka THC 1993 A zeleno-bílá
Guaraní bílá, červeno-bílá
Alej FK B modro-bílá, žlutá

Rozpis zápasů, 7. liga, skupina I

Utkání Datum Čas Hřiště
Lokomotiva DPNulová šance So 24.3. 08:45 DEKAN
Mall 1.FCŠnek FC A So 24.3. 10:00 ZAK
Hashlerka THC 1993 ARoss Crock So 24.3. 11:15 KBELY
GuaraníŠílené veverky So 24.3. 11:15 ZAK
Ňiňos F.C.K+K Fotbal Team So 24.3. 12:30 TEMPO
Alej FK BZde je místo ... Pa 8.6. 18:15 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Zde je místo ...Šnek FC A Pa 6.4. 18:15 HANSP
Alej FK BGuaraní So 7.4. 08:45 DEKAN
Nulová šanceMall 1.FC So 7.4. 10:00 ZAK
Šílené veverkyHashlerka THC 1993 A So 7.4. 11:15 ZAK
Ross CrockŇiňos F.C. So 7.4. 11:15 P1
K+K Fotbal TeamLokomotiva DP So 7.4. 12:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
GuaraníZde je místo ... Pa 13.4. 19:30 NOVOB
Hashlerka THC 1993 AAlej FK B So 14.4. 08:45 DEKAN
Mall 1.FCK+K Fotbal Team So 14.4. 10:00 ZAK
Šnek FC ANulová šance So 14.4. 11:15 P2
Lokomotiva DPRoss Crock So 14.4. 11:15 P1
Ňiňos F.C.Šílené veverky So 14.4. 11:15 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Alej FK BŇiňos F.C. So 21.4. 08:45 DEKAN
Ross CrockMall 1.FC So 21.4. 10:00 ZAK
Zde je místo ...Nulová šance So 21.4. 10:00 DEKAN
GuaraníHashlerka THC 1993 A So 21.4. 11:15 P3
Šílené veverkyLokomotiva DP So 21.4. 11:15 ZAK
K+K Fotbal TeamŠnek FC A So 21.4. 11:15 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Ňiňos F.C.Guaraní Pa 27.4. 17:45 ZABEH
Lokomotiva DPAlej FK B So 28.4. 08:45 DEKAN
Šnek FC ARoss Crock So 28.4. 10:00 P3
Nulová šanceK+K Fotbal Team So 28.4. 11:15 TEMPO
Mall 1.FCŠílené veverky So 28.4. 11:15 KBELY
Hashlerka THC 1993 AZde je místo ... So 28.4. 11:15 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Zde je místo ...K+K Fotbal Team Pa 4.5. 20:00 TEMPO
Hashlerka THC 1993 AŇiňos F.C. So 5.5. 08:45 ZAK
Alej FK BMall 1.FC So 5.5. 08:45 DEKAN
GuaraníLokomotiva DP So 5.5. 10:00 DEKAN
Ross CrockNulová šance So 5.5. 11:15 ZAK
Šílené veverkyŠnek FC A So 9.6. 11:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Ňiňos F.C.Zde je místo ... Pa 11.5. 18:00 P1
Šnek FC AAlej FK B So 12.5. 08:45 DEKAN
K+K Fotbal TeamRoss Crock So 12.5. 10:00 TEMPO
Mall 1.FCGuaraní So 12.5. 10:00 ZAK
Nulová šanceŠílené veverky So 12.5. 11:15 ZAK
Lokomotiva DPHashlerka THC 1993 A So 12.5. 11:15 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
GuaraníŠnek FC A Pa 18.5. 19:30 DEKAN
Alej FK BNulová šance So 19.5. 08:45 DEKAN
Hashlerka THC 1993 AMall 1.FC So 19.5. 10:00 ZAK
Zde je místo ...Ross Crock So 19.5. 10:00 P3
Ňiňos F.C.Lokomotiva DP So 19.5. 11:15 P1
Šílené veverkyK+K Fotbal Team So 19.5. 11:15 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Nulová šanceGuaraní So 26.5. 10:00 BECH
Šnek FC AHashlerka THC 1993 A So 26.5. 10:00 DEKAN
Mall 1.FCŇiňos F.C. So 26.5. 10:00 ZAK
Ross CrockŠílené veverky So 26.5. 11:15 ZAK
Lokomotiva DPZde je místo ... So 26.5. 11:15 P3
K+K Fotbal TeamAlej FK B So 26.5. 12:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Ňiňos F.C.Šnek FC A Pa 1.6. 18:00 P2
Hashlerka THC 1993 ANulová šance So 2.6. 08:45 ZAK
Alej FK BRoss Crock So 2.6. 08:45 DEKAN
Lokomotiva DPMall 1.FC So 2.6. 10:00 ZAK
Zde je místo ...Šílené veverky So 2.6. 11:15 ZAK
GuaraníK+K Fotbal Team So 2.6. 12:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Šílené veverkyAlej FK B So 16.6. 11:15 DEKAN
Ross CrockGuaraní So 16.6. 11:15 HOSTI
K+K Fotbal TeamHashlerka THC 1993 A So 16.6. 11:15 TEMPO
Nulová šanceŇiňos F.C. So 16.6. 11:15 BECH
Šnek FC ALokomotiva DP So 16.6. 11:15 ZABEH
Mall 1.FCZde je místo ... So 16.6. 11:15 ZAK