Ne 29.4.18 17:30 MIKU1 Kanálpucers PL Tým Jakuba Harapáta   (HL5I)
Ne 29.4.18 18:45 MIKU1 Normální Chlapi Balbín FC   (HL3D)
Ne 29.4.18 20:00 MIKU1 Řežem to United Steaua FC   (HL3D)

16. 6. 18 11:15 TEMPO K+K Fotbal Team Hashlerka THC 1993 A 11. 1:8 (0:4)
Karel Brousil – Radek Glocar, Jiří Kyznar, Petr Lenner, Tomáš Navrátil, Leonid Pavelko, Artur Zhytnyk vs Tomáš Prchal – Bohuslav Čmelík, Petr Glamoš, Aleš Hodaň, Velizar Milanov, Ondřej Nývlt, Milan Pristaš, Jan Slepička, Tomáš Sokol, Jakub Táborský
17., 21., 32., 56. Petr Glamoš
35. Jakub Táborský
40. Tomáš Sokol
2. 6. 18 08:45 ZAK Hashlerka THC 1993 A Nulová šance 10. 1:2 (0:0)
Tři góly v posledních třech minutách rozhodly o šťastném, ale zaslouženém vítězství Nulové šance. Beneš
Hashlerka THC 1993 A Nulová šance
Tomáš Prchal – Bohuslav Čmelík, Aleš Hodaň, Pavel Hromadník, Velizar Milanov, Milan Pristaš, Jan Slepička, Tomáš Sokol vs Tomáš Axler – David Borovička, Jaroslav Červenka, Filip Hartmann, Václav Jindřich, Josef Klapal, David Nekola, Jiří Švec, Lukáš Švec
59. Tomáš Sokol 58. David Nekola
60. Lukáš Švec
26. 5. 18 10:00 DEKAN Šnek FC A Hashlerka THC 1993 A 9. 7:3 (5:1)
V prvním poločase si Šnek vytvořil velký náskok, který soupeř do konce utkání přes mnohé šance nedotáhl. Trnka
Šnek FC A Hashlerka THC 1993 A
Jan Šmíd – Tomáš Ejem, Ondřej Lorenc, Pavel Nosek, Michal Schreiber, Martin Skočný, Tomáš Vávra, Petr Vršinský vs Milan Pristaš – Petr Glamoš, Pavel Hromadník, Velizar Milanov, Ondřej Nývlt, Jan Slepička, Tomáš Sokol
3., 13., 25. Tomáš Vávra
23., 24., 48. Tomáš Ejem
32. Pavel Nosek
27. Ondřej Nývlt
45. Pavel Hromadník
54. Velizar Milanov
19. 5. 18 10:00 ZAK Hashlerka THC 1993 A Mall 1.FC 8. 0:0 (0:0)
Tvrdý a nesmlouvavý boj bez gólů. Domácím zachránil bod brankář. Václav Nič, Ondřej Pistulka
Hashlerka THC 1993 A Mall 1.FC
Tomáš PrchalLadislav Boch, Bohuslav Čmelík, Petr Glamoš, Pavel Hromadník, Velizar Milanov, Milan Pristaš, Tomáš Sokol vs Ján LabonFilip Dohnal, Michal Herna, Dávid Horvát, Alen Kočíř, Vladimír Kolář, Lukáš Riško, Vladimír Vlásek, Luboš Zamazal
12. 5. 18 11:15 ZABEH Lokomotiva DP Hashlerka THC 1993 A 7. 1:2 (1:1)
Novotný
Lokomotiva DP Hashlerka THC 1993 A
Pavel Trbušek – Rostislav Antal, David Čermák, Michal Grus, Petr Hejda, Josef Horký, Kryštof Vinický vs Tomáš Prchal – Ladislav Boch, Petr Cepek, Petr Glamoš, Velizar Milanov, Milan Pristaš, Tomáš Sokol
13. Josef Horký 10. Velizar Milanov
56. Tomáš Sokol
5. 5. 18 08:45 ZAK Hashlerka THC 1993 A Ňiňos F.C. 6. 1:2 (1:2)
Lehkonozí hosté dokráčeli za zaslouženou výhrou. Český
Hashlerka THC 1993 A Ňiňos F.C.
Tomáš Prchal – Ladislav Boch, Bohuslav Čmelík, Pavel Hromadník, František Kaprálik, Velizar Milanov, Milan Pristaš, Jan Slepička, Tomáš Sokol vs Michal Kabele – Vojtěch Bílek, Jan Havelka, Miroslav Matějček, Zhaidarbek Medetbek Uulu, Štěpán Novák, Vojtěch Novák, Adam Stiburek, Jakub Svoboda
18. Tomáš Sokol 19. Vojtěch Novák
20. Jan Havelka
59. Zhaidarbek Medetbek Uulu
28. 4. 18 11:15 ZABEH Hashlerka THC 1993 A Zde je místo ... 5. 2:4 (2:1)
Rozdílový hráč Kubíček otočil skore zápasu, ve kterém se hostům z kraje zápasu nedařilo.
Hashlerka THC 1993 A Zde je místo ...
Tomáš Prchal – Ladislav Boch, Petr Cepek, Pavel Hromadník, Dimitar Iliev, Velizar Milanov, Jan Slepička, Tomáš Sokol vs Jakub Tylš – Michael Krutina, Martin Kubiče, Ondřej Kubíček, Jakub Mahler, Matouš Novosad, Ondřej Pešice, Jan Strnad
4. Petr Cepek
12. Tomáš Sokol
13., 34., 45., 51. Ondřej Kubíček
21. 4. 18 11:15 P3 Guaraní Hashlerka THC 1993 A 4. 2:0 (1:0)
Vyrovnaný zápas díky nedůslednosti v soupeřově rozehrávce ovládli domácí Guaraní. Čapla
Guaraní Hashlerka THC 1993 A
Enrique Montes Munoz – Taras Andriychuk, Guido Chari, Victor Garcia Saiz, Ezequiel González, Alcides Gabriel Grance Valiente, Santiago Herva Pintor, Ignacio Moris Morón, Guillermo Sanchez Haye, Juan José Zamphirópolos vs Tomáš Prchal – Ladislav Boch, Bohuslav Čmelík, Vlastimil Hněvsa, Pavel Hromadník, Dimitar Iliev, Martin Kašík, Velizar Milanov, Ondřej Nývlt, Jan Slepička, Tomáš Sokol, Jakub Táborský
9. Guido Chari
50. Juan José Zamphirópolos
14. 4. 18 08:45 DEKAN Hashlerka THC 1993 A Alej FK B 3. 6:0 (0:0)
Pohledné utkání, kdy v první půli Alej nevyužila své šance a Hashlerka toho ve druhé půli využila. Konec zápasu byla exhibice, kdy Alej vůbec nestíhala. Jan Dont, David Šimera
Hashlerka THC 1993 A Alej FK B
Tomáš Prchal – Bohuslav Čmelík, Pavel Hromadník, Dimitar Iliev, František Kaprálik, Martin Kašík, Velizar Milanov, Ondřej Nývlt, Milan Pristaš, Jan Slepička, Tomáš Sokol, Jakub Táborský vs Jiří Sedláček – Marek Fejfar, Matěj Fejfar, Petr Hanzalius, Tomáš Jauker, Radek Kaňka, Ivan Karhan, Tomáš Kubík, Tomáš Kupka, Tomáš Pořízek
35., 58. Velizar Milanov
42., 53. František Kaprálik
49. Martin Kašík
59. Tomáš Sokol
7. 4. 18 11:15 ZAK Šílené veverky Hashlerka THC 1993 A 2. 1:1 (0:0)
Bojovný zápas z obou stran. Kromě pár střel nebyla žádná výrazná šance ani na jedné straně. V druhé půli se ve 40. minutě prosadila Hashlerka, ale o sedm minut později Šílené veverky srovnaly na konečných 1:1.
Šílené veverky Hashlerka THC 1993 A
Ondřej Svoboda – Libor Barto, Jakub Burian, Jindřich Čáp, Tomáš Harvánek, Zdeněk Hruboš, David Janda, Marek Janda, Karel Kolena, Petr Skařupa, Radek Šneeweis, Jurij Vančický, Jiří Veselý vs Tomáš Prchal – Ladislav Boch, Aleš Hodaň, Pavel Hromadník, František Kaprálik, Martin Kašík, Velizar Milanov, Milan Pristaš, Jan Slepička, Jakub Táborský
47. David Janda 40. Martin Kašík
24. 3. 18 11:15 KBELY Hashlerka THC 1993 A Ross Crock 1. 0:3 (0:3)
Utkání průměrné úrovně skončilo vítězstvím hostů. Trnka
Hashlerka THC 1993 A Ross Crock
Milan Pristaš – Ladislav Boch, Bohuslav Čmelík, Dimitar Iliev, Velizar Milanov, Ondřej Nývlt, Jan Slepička, Tomáš Sokol, Jakub Táborský vs Tomáš Přibyl – Lukáš Bucvan, Jan Harák, Daniel Hrbek, Jiří Kolář, Ladislav Kopfstein, Petr Liška, Jan Sočava