9. Hashlerka THC 1993 A 11 3 2 6 24:23 8

Ne 3.6.18 16:15 CESMI My Brazzers Praha FC A   (HL7K)
Ne 3.6.18 17:30 CESMI Čanda bůráků Valícíse Kojoti   (HL5H)
Ne 3.6.18 18:45 CESMI Atomový veverky B Morna to zařídí FC   (HL8M)
Ne 24.6.18 17:30 ARIT Díky čau FC Brazzers Praha FC A   (HL7K)
Ne 24.6.18 18:45 ARIT Sokol Suchdol TJ City Lhotka FC   (HL6K)
Ne 24.6.18 20:00 ARIT Šotgani Améby AFC A   (HL5H)

16. 6. 18 11:15 DEKAN Šílené veverky Alej FK B 11. 3:5 (1:3)
Vynikající fotbal, ze spoustou šancí na obou stranách. Alej vyhrála kvůli technice a rychlosti hráče Fejfara. Super výkon gólmanů. Taras Vatral, Ihor Sharkadi
Šílené veverky Alej FK B
Ondřej Svoboda – Pavel Blecharz, Tomáš Harvánek, David Janda, Marek Janda, Petr Skařupa vs Ivan Karhan – Marek Fejfar, Jan Grus, Tomáš Jauker, Radek Kaňka, Tomáš Kubík, Tomáš Kupka
21. Pavel Blecharz
49. Petr Skařupa
51. Marek Janda
19., 29., 56., 60. Marek Fejfar
20. Radek Kaňka
9. 6. 18 11:15 P2 Šílené veverky Šnek FC A 6. 1:3 (0:2)
Zápas byl jednoznačný. Šnek mel více šancí a proměnil více příležitostí. Náhodný gól od domácích.
Šílené veverky Šnek FC A
Jiří Krofta – Pavel Blecharz, Zdeněk Hruboš, Jan Jakoubek, David Janda, Marek Janda, Petr Skařupa vs Tomáš Ejem – Michal Ejem, Tomáš Král, Ondřej Lorenc, Pavel Nosek, Michal Schreiber, Martin Skočný, Tomáš Vávra, Petr Vršinský
51. Zdeněk Hruboš 20. Pavel Nosek
25. Tomáš Vávra
55. Michal Ejem
2. 6. 18 11:15 ZAK Zde je místo ... Šílené veverky 10. 6:5 (4:1)
Veverky bez střídání nestačily na běhavější domácí. Beneš
Zde je místo ... Šílené veverky
Jakub Tylš – Michael Krutina, Ondřej Kubíček, Jakub Mahler, Matouš Novosad, Ondřej Pešice, Ondřej Příhonský, Jan Strnad vs Jiří Krofta – Pavel Blecharz, Tomáš Harvánek, Zdeněk Hruboš, Karel Kolena, Petr Skařupa, Jiří Veselý
12., 27., 60. Matouš Novosad
16. Ondřej Kubíček
17. Jakub Mahler
42. Michael Krutina
30., 37., 53. Zdeněk Hruboš
36., 52. Pavel Blecharz
26. 5. 18 11:15 ZAK Ross Crock Šílené veverky 9. 1:2 (1:1)
Zápas v šíleném vedru vyhrály Šílené veverky. Janča
Ross Crock Šílené veverky
Michal Jašpr – Lukáš Bucvan, Jan Harák, Jiří Kolář, Petr Liška, Tomáš Přibyl, Jan Sočava vs Jiří Krofta – Libor Barto, Tomáš Harvánek, David Janda, Marek Janda, Karel Kolena, Petr Skařupa
18. Jan Harák 8. Marek Janda
56. OG
19. 5. 18 11:15 ZAK Šílené veverky K+K Fotbal Team 8. 2:2 (2:1)
Pěkné utkání, které přineslo plno dramatických i fotbalových momentů. Václav Nič, Ondřej Pistulka
Šílené veverky K+K Fotbal Team
Ondřej Svoboda – Libor Barto, Tomáš Harvánek, Zdeněk Hruboš, David Janda, Marek Janda, Karel Kolena, Petr Skařupa vs Erik Štěpnička – Karel Brousil, David Faber, Jakub Ječmínek, Jakub Kuchař, Petr Lenner, Tomáš Navrátil, Marek Novotný, Leonid Pavelko, Artur Zhytnyk
24. Libor Barto
27. Petr Skařupa
16. Jakub Kuchař
58. Marek Novotný
12. 5. 18 11:15 ZAK Nulová šance Šílené veverky 7. 3:3 (2:0)
Vyrovnané utkání od začátku až do konce. Melíšek
Nulová šance Šílené veverky
Tomáš Axler – Jan Bernhardt, Václav Jindřich, Josef Klapal, David Nekola, Lukáš Švec, Michal Věchet vs Ondřej Svoboda – Libor Barto, Pavel Blecharz, Jindřich Čáp, Jan Jakoubek, David Janda, Marek Janda, Petr Skařupa, Radek Šneeweis, Jiří Veselý
11., 26. Václav Jindřich
33. David Nekola
44. Jiří Veselý
47., 48. David Janda
28. 4. 18 11:15 KBELY Mall 1.FC Šílené veverky 5. 9:0 (3:0)
Od prvních minut jednoznačná záležitost domácích, kteří svého soupeře přehráli hlavně velkým pohybem. Milan Šebek, Leoš Melichar
Mall 1.FC Šílené veverky
Ján Labon – Filip Dohnal, Michal Herna, Dávid Horvát, Denis Kisel, Vladimír Kolář, Vladimír Vlásek, Luboš Zamazal vs Jiří Krofta – Tomáš Harvánek, Zdeněk Hruboš, David Janda, Marek Janda, Karel Kolena
20. Vladimír Kolář
26., 48., 54. Michal Herna
29., 38., 55. Denis Kisel
44. Filip Dohnal
50. Dávid Horvát
21. 4. 18 11:15 ZAK Šílené veverky Lokomotiva DP 4. 1:7 (0:2)
V závěru došla Veverkám síla a Lokomotiva je přejela. Pěkné, klidné utkání. Jan Tlusťák, Vít Jursa
Šílené veverky Lokomotiva DP
Ondřej Svoboda – Libor Barto, Jakub Burian, Jindřich Čáp, Tomáš Harvánek, David Janda, Petr Skařupa, Radek Šneeweis, Jiří Veselý vs Pavel Trbušek – Rostislav Antal, David Čermák, Michal Grus, Ondřej Hlad, Josef Horký, Martin Koubek, Jindřich Richter, Kryštof Vinický
33. Jakub Burian 20., 40. Josef Horký
25. Kryštof Vinický
50. Michal Grus
51., 57. Rostislav Antal
56. David Čermák
14. 4. 18 11:15 ZAK Ňiňos F.C. Šílené veverky 3. 0:1 (0:1)
Domácí byli lepší, ale více šancí si vytvořili hosté, pouze netrefili bránu.
Ňiňos F.C. Šílené veverky
Michal Kabele – Vojtěch Bílek, Jan Havelka, Jiří Holakovský, Vojtěch Novák, Jaroslav Procházka, Jakub Svoboda vs Jiří Krofta – Pavel Blecharz, Jan Jakoubek, David Janda, Marek Janda, Karel Kolena, Petr Skařupa, Jurij Vančický
18. Petr Skařupa
7. 4. 18 11:15 ZAK Šílené veverky Hashlerka THC 1993 A 2. 1:1 (0:0)
Bojovný zápas z obou stran. Kromě pár střel nebyla žádná výrazná šance ani na jedné straně. V druhé půli se ve 40. minutě prosadila Hashlerka, ale o sedm minut později Šílené veverky srovnaly na konečných 1:1.
Šílené veverky Hashlerka THC 1993 A
Ondřej Svoboda – Libor Barto, Jakub Burian, Jindřich Čáp, Tomáš Harvánek, Zdeněk Hruboš, David Janda, Marek Janda, Karel Kolena, Petr Skařupa, Radek Šneeweis, Jurij Vančický, Jiří Veselý vs Tomáš Prchal – Ladislav Boch, Aleš Hodaň, Pavel Hromadník, František Kaprálik, Martin Kašík, Velizar Milanov, Milan Pristaš, Jan Slepička, Jakub Táborský
47. David Janda 40. Martin Kašík
24. 3. 18 11:15 ZAK Guaraní Šílené veverky 1. 4:1 (2:0)
Rychlý zápas plný šancí na obou stranách. Domácí po všech stranách ovládli první poločas. Po gólu na 3:0 zklidnili hru a hosté vstřelili kontaktní branku, což bylo jediné, na co se v zápase zmohli. Kohout
Guaraní Šílené veverky
Enrique Montes Munoz – Julian Eliel Castillo Vela, Victor Garcia Saiz, Ezequiel González, Alcides Gabriel Grance Valiente, Ignacio Moris Morón, Jairo Sacipa, Juan José Zamphirópolos vs Ondřej Svoboda – Libor Barto, Jindřich Čáp, Zdeněk Hruboš, David Janda, Marek Janda, Karel Kolena, Petr Skařupa, Radek Šneeweis, Jiří Veselý