Po 4.6.18 20:15 MIKU4 A.Č.A.B. FC Pirelli   (HL6A)

16. 6. 18 11:15 ZABEH Šnek FC A Lokomotiva DP 11. 5:3 (4:1)
Zápas o postup a sestup přinesl slušný zápas dobré úrovně.
Jan Šmíd – Tomáš Ejem, Tomáš Král, Ondřej Lorenc, Petr Nosek, Michal Schreiber, Martin Skočný, Tomáš Vávra, Petr Vršinský vs Pavel Trbušek – David Čermák, Michal Grus, Ondřej Hlad, Josef Horký, Martin Koubek, Kryštof Vinický
20. David Čermák
50. Kryštof Vinický
58. Josef Horký
9. 6. 18 11:15 P2 Šílené veverky Šnek FC A 6. 1:3 (0:2)
Zápas byl jednoznačný. Šnek mel více šancí a proměnil více příležitostí. Náhodný gól od domácích.
Šílené veverky Šnek FC A
Jiří Krofta – Pavel Blecharz, Zdeněk Hruboš, Jan Jakoubek, David Janda, Marek Janda, Petr Skařupa vs Tomáš Ejem – Michal Ejem, Tomáš Král, Ondřej Lorenc, Pavel Nosek, Michal Schreiber, Martin Skočný, Tomáš Vávra, Petr Vršinský
51. Zdeněk Hruboš 20. Pavel Nosek
25. Tomáš Vávra
55. Michal Ejem
1. 6. 18 18:00 P2 Ňiňos F.C. Šnek FC A 10. 0:6 (1:1)
Pěkné bojovné utkání. Hosté byli přesnější v koncovce a zaslouženě berou body. Utkání bylo kontumováno ve prospěch Šneku pro start hráče v trestu v týmu Ňiňos.
Ňiňos F.C. Šnek FC A
Michal Kabele – Vojtěch Bílek, Jan Havelka, Miroslav Matějček, Zhaidarbek Medetbek Uulu, Štěpán Novák, Adam Stiburek, Jakub Svoboda vs Jan Šmíd – Michal Ejem, Tomáš Ejem, Ondřej Lorenc, Pavel Nosek, Michal Schreiber, Martin Skočný, Tomáš Vávra, Petr Vršinský
5. Jakub Svoboda 2. Pavel Nosek
53. Michal Ejem
56. Tomáš Vávra
26. 5. 18 10:00 DEKAN Šnek FC A Hashlerka THC 1993 A 9. 7:3 (5:1)
V prvním poločase si Šnek vytvořil velký náskok, který soupeř do konce utkání přes mnohé šance nedotáhl. Trnka
Šnek FC A Hashlerka THC 1993 A
Jan Šmíd – Tomáš Ejem, Ondřej Lorenc, Pavel Nosek, Michal Schreiber, Martin Skočný, Tomáš Vávra, Petr Vršinský vs Milan Pristaš – Petr Glamoš, Pavel Hromadník, Velizar Milanov, Ondřej Nývlt, Jan Slepička, Tomáš Sokol
3., 13., 25. Tomáš Vávra
23., 24., 48. Tomáš Ejem
32. Pavel Nosek
27. Ondřej Nývlt
45. Pavel Hromadník
54. Velizar Milanov
18. 5. 18 19:30 DEKAN Guaraní Šnek FC A 8. 2:1 (2:1)
Pěkné bojovné utkání, domácím patřil úvod utkání, kdy se dvěma góly dostali do vedení, poté trošičku polevili a pustili Šnek do zápasu. Hosté se pustili do stíhací akce, ze které vytěžili "pouze" jeden gól a to bylo málo.
Guaraní Šnek FC A
Enrique Montes Munoz – Taras Andriychuk, Julian Eliel Castillo Vela, Guido Chari, Ezequiel González, Alcides Gabriel Grance Valiente, Guillermo Sanchez Haye, Oleksandr Vovchuk vs Tomáš Ejem – Michal Ejem, Michal Schreiber, Martin Skočný, Jan Šmíd, Tomáš Vávra, Petr Vršinský
2. Guido Chari
8. Guillermo Sanchez Haye
4. Tomáš Vávra
12. 5. 18 08:45 DEKAN Šnek FC A Alej FK B 7. 6:0 (2:0)
Klidnější a přesnější koncovka rozhodla o výhře domácích. Jan Tlusťák, Vít Jursa
Šnek FC A Alej FK B
Jan Šmíd – Michal Ejem, Ondřej Lorenc, Pavel Nosek, Michal Schreiber, Petr Trella, Tomáš Vávra, Petr Vršinský vs Jiří Sedláček – Marek Fejfar, Matěj Fejfar, Jan Grus, Martin Kačena, Radek Kaňka, Ivan Karhan, Tomáš Kubík, Radek Kuchař
4. Ondřej Lorenc
27. Michal Ejem
48. Tomáš Vávra
52., 52. Pavel Nosek
57. Petr Vršinský
28. 4. 18 10:00 P3 Šnek FC A Ross Crock 5. 1:2 (1:1)
Slušně hrané utkání, které rozhodla brejková situace těsně před závěrečným hvizdem.
Šnek FC A Ross Crock
Jan Šmíd – Michal Ejem, Tomáš Ejem, Tomáš Král, Ondřej Lorenc, Petr Nosek, Michal Schreiber, Martin Skočný, Petr Trella, Tomáš Vávra, Petr Vršinský vs Tomáš Přibyl – Lukáš Bucvan, Jan Harák, Jiří Kolář, Petr Liška, Jan Sočava
4. Tomáš Vávra 19. Lukáš Bucvan
59. Jiří Kolář
21. 4. 18 11:15 TEMPO K+K Fotbal Team Šnek FC A 4. 3:4 (3:1)
Domácí vedli po poločase 3:1, ale místo aby rozhodli ze dvou vyložených šancí, nechali si vzít body v závěrečných minutách. Jakub Jiroušek, Michal Novák
K+K Fotbal Team Šnek FC A
Marek Novotný – Karel Brousil, Jakub Ječmínek, Yevhen Kovalskyy, Jakub Kuchař, Petr Lenner, Tomáš Navrátil, Leonid Pavelko, Artur Zhytnyk vs Jan Šmíd – Michal Ejem, Tomáš Král, Pavel Nosek, Michal Schreiber, Tomáš Vávra, Petr Vršinský
27. Karel Brousil
29. Jakub Kuchař
30. Leonid Pavelko
26., 49., 60. Pavel Nosek
38. Michal Ejem
14. 4. 18 11:15 P2 Šnek FC A Nulová šance 3. 5:0 (2:0)
Zasloužené vítězství týmu Šnek.
Šnek FC A Nulová šance
Jan Šmíd – Michal Ejem, Ondřej Lorenc, Pavel Nosek, Michal Schreiber, Petr Trella, Tomáš Vávra, Petr Vršinský vs Tomáš Axler – David Borovička, Jaroslav Červenka, Filip Hartmann, Jiří Mittelbach, David Nekola, Jiří Švec, Michal Věchet
5. Tomáš Vávra
11., 32. Michal Schreiber
48., 49. Pavel Nosek
6. 4. 18 18:15 HANSP Zde je místo ... Šnek FC A 2. 2:4 (1:0)
V prvním poločase byl zápas vyrovnaný, po změně stran důraznější hráči Šneku vyjádřili svou územní převahu i střelecky.
Zde je místo ... Šnek FC A
Jakub Tylš – Michael Krutina, Martin Kubiče, Ondřej Kubíček, Jakub Mahler, Matouš Novosad, Ondřej Pešice, Ondřej Příhonský, Jan Strnad vs Jan Šmíd – Michal Ejem, Tomáš Ejem, Ondřej Lorenc, Pavel Nosek, Michal Schreiber, Petr Trella, Miroslav Truhlář, Petr Vršinský
5. Ondřej Kubíček
56. Jakub Mahler
46., 53. Pavel Nosek
47. Michal Ejem
60. Tomáš Ejem
24. 3. 18 10:00 ZAK Mall 1.FC Šnek FC A 1. 1:0 (0:0)
Celé utkání bylo o jednom gólu. Snaha byla, ale zakončení vázlo.
Mall 1.FC Šnek FC A
Ján Labon – Filip Dohnal, Michal Herna, Dávid Horvát, Róbert Hricuta, Denis Kisel, Vladimír Kolář, Lukáš Riško, Jakub Sadílek, Vladimír Vlásek, Luboš Zamazal vs Jan Šmíd – Michal Ejem, Tomáš Král, Ondřej Lorenc, Michal Schreiber, Petr Trella, Tomáš Vávra