Rozpis pískání, 7. liga, skupina J

Terron AC Bozi B

So 15.9. 08:45 Hostivař SK HOSTI
So 15.9. 10:00 Hostivař SK HOSTI
So 27.10. 08:45 Běchovice 2 BECH
So 27.10. 10:00 Běchovice 2 BECH
Ne 2.12. 16:15 Zákostelní ZAK
Ne 2.12. 17:30 Zákostelní ZAK

Horsis heads

Út 23.10. 18:15 Děkanka DEKAN
Út 23.10. 19:30 Děkanka DEKAN
Út 23.10. 20:45 Děkanka DEKAN
Út 13.11. 18:15 Štěrboholy STER1
Út 13.11. 19:30 Štěrboholy STER1
Út 13.11. 20:45 Štěrboholy STER1

Sporting Luka

Ne 16.9. 13:45 Malešice AFK MALES
Ne 16.9. 15:00 Malešice AFK MALES
Ne 16.9. 16:15 Malešice AFK MALES
So 17.11. 08:45 Děkanka DEKAN
So 17.11. 10:00 Děkanka DEKAN
So 17.11. 11:15 Děkanka DEKAN

Krabice

So 15.9. 10:00 Zákostelní ZAK
So 15.9. 11:15 Zákostelní ZAK
So 13.10. 10:00 Zákostelní ZAK
So 13.10. 11:15 Zákostelní ZAK
So 13.10. 12:30 Zákostelní ZAK

Fernet team Říčany

So 22.9. 11:15 Pražačka P3
So 22.9. 12:30 Pražačka P3
So 13.10. 08:45 Hostivař SK HOSTI
So 13.10. 10:00 Hostivař SK HOSTI
Ne 18.11. 18:45 Děkanka DEKAN
Ne 18.11. 20:00 Děkanka DEKAN

Heliport SK

Po 22.10. 18:15 Litvínovská LITVI
Po 22.10. 19:30 Litvínovská LITVI
Po 22.10. 20:45 Litvínovská LITVI
Ne 18.11. 13:45 Hanspaulka HANSP
Ne 18.11. 15:00 Hanspaulka HANSP
Ne 18.11. 16:15 Hanspaulka HANSP

Pivní draci

Ne 7.10. 15:00 Záběhlice ZABEH
Ne 7.10. 16:15 Záběhlice ZABEH
Ne 7.10. 17:30 Záběhlice ZABEH
Ne 4.11. 17:30 Mikulova MIKU3
Ne 4.11. 18:45 Mikulova MIKU3
Ne 4.11. 20:00 Mikulova MIKU3

Levá fuska

Čt 25.10. 18:15 Štěrboholy STER3
Čt 25.10. 19:30 Štěrboholy STER3
Čt 25.10. 20:45 Štěrboholy STER3
Po 12.11. 18:15 Štěrboholy STER3
Po 12.11. 19:30 Štěrboholy STER3
Po 12.11. 20:45 Štěrboholy STER3

Sokol V.-Notorax B

Pa 26.10. 18:00 Zákostelní ZAK
Pa 26.10. 19:15 Zákostelní ZAK
Pa 2.11. 18:00 Zákostelní ZAK
Pa 2.11. 19:15 Zákostelní ZAK
Út 6.11. 18:00 Zákostelní ZAK
Út 13.11. 18:00 Zákostelní ZAK

Parádníci

Po 10.9. 19:00 Pražačka P2
Po 10.9. 20:15 Pražačka P2
Ne 2.12. 10:00 Běchovice 2 BECH
Ne 2.12. 11:15 Běchovice 2 BECH

Bad Boys FC

Čt 6.9. 19:00 Motorlet MOTO2
Čt 6.9. 20:15 Motorlet MOTO2
Po 1.10. 19:00 Motorlet MOTO2
Po 1.10. 20:15 Motorlet MOTO2

Lesser Side FC

Ne 30.9. 18:45 Záběhlice ZABEH
Ne 30.9. 20:00 Záběhlice ZABEH
Po 15.10. 18:00 Hrabákova HRAB3
Po 15.10. 19:15 Hrabákova HRAB3