Seznam týmů, 7. liga, skupina J

Tým Barvy dresů
Sporting Luka červená, béžová
Pivní draci modrá, bílá
Parádníci červená, bílá
Lesser Side FC černá
Krabice  
Horsis heads modrá, bílá
Heliport SK oranžová
Fernet team Říčany oranžová, šedá
Sokol V.-Notorax B bílá, červená
Terron AC Bozi B oranžová
Levá fuska bílo-černá
Bad Boys FC žluto-červená

Rozpis zápasů, 7. liga, skupina J

Utkání Datum Čas Hřiště
Sokol V.-Notorax BLesser Side FC Ne 25.3. 11:15 ZAK
Bad Boys FCSporting Luka Ne 25.3. 11:15 STOD
Terron AC Bozi BParádníci Ne 25.3. 13:45 P1
Heliport SKHorsis heads Ne 25.3. 16:15 MIKU1
Fernet team ŘíčanyKrabice Ne 25.3. 16:15 BECH
Levá fuskaPivní draci Ne 25.3. 20:00 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Lesser Side FCFernet team Říčany So 7.4. 11:15 BECH
KrabiceHeliport SK Ne 8.4. 11:15 ZAK
Sporting LukaHorsis heads Ne 8.4. 11:15 STOD
ParádníciSokol V.-Notorax B Ne 8.4. 12:30 ZAK
Pivní draciTerron AC Bozi B Ne 8.4. 13:45 P1
Bad Boys FCLevá fuska Ne 8.4. 17:30 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Horsis headsKrabice Ne 15.4. 10:00 ZAK
Heliport SKLesser Side FC Ne 15.4. 10:00 TEMPO
Sokol V.-Notorax BPivní draci Ne 15.4. 11:15 ZAK
Levá fuskaSporting Luka Ne 15.4. 11:15 STOD
Terron AC Bozi BBad Boys FC Ne 15.4. 13:45 P1
Fernet team ŘíčanyParádníci Ne 15.4. 16:15 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Lesser Side FCHorsis heads Ne 22.4. 10:00 TEMPO
Sporting LukaKrabice Ne 22.4. 11:15 STOD
Levá fuskaTerron AC Bozi B Ne 22.4. 13:45 P1
Pivní draciFernet team Říčany Ne 22.4. 16:15 BECH
ParádníciHeliport SK Ne 22.4. 20:00 MIKU4
Bad Boys FCSokol V.-Notorax B Ne 10.6. 13:45 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
KrabiceLesser Side FC Ne 29.4. 10:00 ZAK
Sokol V.-Notorax BLevá fuska Ne 29.4. 11:15 ZAK
Terron AC Bozi BSporting Luka Ne 29.4. 11:15 STOD
Heliport SKPivní draci Ne 29.4. 13:45 TEMPO
Horsis headsParádníci Ne 29.4. 16:15 P2
Fernet team ŘíčanyBad Boys FC Ne 29.4. 16:15 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
ParádníciKrabice Ne 6.5. 10:00 ZAK
Sporting LukaLesser Side FC Ne 6.5. 11:15 STOD
Terron AC Bozi BSokol V.-Notorax B Ne 6.5. 13:45 P1
Bad Boys FCHeliport SK Ne 6.5. 13:45 ZAK
Levá fuskaFernet team Říčany Ne 6.5. 16:15 BECH
Pivní draciHorsis heads Ne 6.5. 20:00 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
KrabicePivní draci Ne 13.5. 10:00 ZAK
Lesser Side FCParádníci Ne 13.5. 11:15 STOD
Sokol V.-Notorax BSporting Luka Ne 13.5. 11:15 ZAK
Horsis headsBad Boys FC Ne 13.5. 16:15 MIKU2
Heliport SKLevá fuska Ne 13.5. 16:15 MIKU1
Fernet team ŘíčanyTerron AC Bozi B Ne 13.5. 16:15 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Bad Boys FCKrabice Ne 20.5. 10:00 ZAK
Sokol V.-Notorax BFernet team Říčany Ne 20.5. 11:15 ZAK
Levá fuskaHorsis heads Ne 20.5. 11:15 P3
Pivní draciLesser Side FC Ne 20.5. 11:15 P1
Sporting LukaParádníci Ne 20.5. 11:15 STOD
Terron AC Bozi BHeliport SK Ne 20.5. 13:45 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
KrabiceLevá fuska Ne 27.5. 10:00 ZAK
ParádníciPivní draci Ne 27.5. 11:15 P3
Lesser Side FCBad Boys FC Ne 27.5. 11:15 STOD
Heliport SKSokol V.-Notorax B Ne 27.5. 11:15 ZAK
Horsis headsTerron AC Bozi B Ne 27.5. 13:45 P1
Fernet team ŘíčanySporting Luka Ne 10.6. 16:15 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Levá fuskaLesser Side FC So 2.6. 12:30 ZAK
Terron AC Bozi BKrabice Ne 3.6. 10:00 ZAK
Sokol V.-Notorax BHorsis heads Ne 3.6. 11:15 ZAK
Sporting LukaPivní draci Ne 3.6. 11:15 STOD
Bad Boys FCParádníci Ne 3.6. 12:30 STOD
Fernet team ŘíčanyHeliport SK Ne 3.6. 16:15 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Pivní draciBad Boys FC Ne 17.6. 13:45 MIKU4
ParádníciLevá fuska Ne 17.6. 13:45 MIKU3
Lesser Side FCTerron AC Bozi B Ne 17.6. 13:45 MIKU2
KrabiceSokol V.-Notorax B Ne 17.6. 13:45 ZAK
Horsis headsFernet team Říčany Ne 17.6. 13:45 MIKU1
Heliport SKSporting Luka Ne 17.6. 13:45 TEMPO