Út 15.5.18 18:00 STER2 Galantní jeleni Kerata Chíjos   (HL8C)
Út 15.5.18 19:15 STER2 GK Ohradní A Alkohol Vršovice FC   (HL6B)
Ne 27.5.18 11:15 P1 KTB B Normální Chlapi   (HL3D)
Ne 27.5.18 12:30 P1 Balbín FC Steaua FC   (HL3D)
Ne 24.6.18 18:45 TEMPO Balbín FC Alej FK A   (HL3D)
Ne 24.6.18 20:00 TEMPO PPPO Beton FC   (HL5H)

17. 6. 18 13:45 TEMPO Heliport SK Sporting Luka 11. 16:0 (8:0)
Zápas probíhal za stálé převahy hráčů Heliportu, kteří svou převahu vyjádřili i brankově.
Heliport SK Sporting Luka
Martin Dienstbier – Michal Kolář, Viktor Kulíšek, Jan Libus, Alan Mašláni, Ondřej Prejzek, Jakub Reimar, Miroslav Rubeš vs Martin Dudek – Ladislav Bořecký, Michal Bořecký, Štěpán Doležal, Stanislav Frána, Jaroslav Kriebel, Jiří Musil, Milan Novák, Václav Prokeš, Martin Zbránek
51., 58. Miroslav Rubeš
10. 6. 18 16:15 BECH Fernet team Říčany Sporting Luka 9. 1:1 (1:0)
Fernet byl po celé utkání aktivnější, ale dojel na neproměňování šancí, na což nakonec doplatil i ztrátou bodů.
Fernet team Říčany Sporting Luka
Jakub Macháček – Václav Horník, Daniel Krčmář, Martin Kučera, Jiří Macháček, Martin Rákosník, Tomáš Remek, Ondřej Švagr vs Milan Novák – Michal Bořecký, Stanislav Frána, Jaroslav Kriebel, Jiří Musil, Martin Zbránek
11. Tomáš Remek 59. Stanislav Frána
3. 6. 18 11:15 STOD Sporting Luka Pivní draci 10. 0:6 (0:1)
Rozhodl druhý poločas, kdy týmu Sporting Luka došla síla. Pavel Lysý, Lukáš Kronus
Sporting Luka Pivní draci
Martin Zbránek – Ladislav Bořecký, Stanislav Frána, Jaroslav Kriebel, Milan Novák, Václav Prokeš vs Ondřej Beneš – Jan Babinec, Jaroslav Černý, Jiří Černý, Karel Mokoš, Roman Pilík, Zdeněk Šaraj, Milan Sivák, Libor Štohanzl
4. Jaroslav Černý
34. Karel Mokoš
36. Libor Štohanzl
39., 48. Jiří Černý
42. Milan Sivák
20. 5. 18 11:15 STOD Sporting Luka Parádníci 8. 2:5 (1:2)
Rozhodčí se nedostavil. Utkání vyhrál běhavější tým.
Sporting Luka Parádníci
Martin Dudek – Ladislav Bořecký, Michal Bořecký, Stanislav Frána, Jaroslav Kriebel, Jiří Musil, Václav Prokeš, Martin Zbránek vs Thanh Nguyen – Jan Brinar, Robin Erde, Vladimír Faktor, Matěj Gosman, Martin Moravec, Tomáš Peroutka, Vojtěch Urban, Viet Anh Vu
25. Jiří Musil
35. Ladislav Bořecký
5. Tomáš Peroutka
14. Jan Brinar
40. Matěj Gosman
50., 55. Vladimír Faktor
13. 5. 18 11:15 ZAK Sokol V.-Notorax B Sporting Luka 7. 5:4 (2:2)
Notorax dělal v závěru vše, co uměl, aby soupěe alespoň vyrovnal a z utkání chtěl mít drama. Jinak si nedovedu vysvětlit, že z vedení 5:2 se někdo musí klepat do posledního hvizdu.
Sokol V.-Notorax B Sporting Luka
Petr Kuna – Jakub Bachratý, Dominik Guttenberg, Václav Horejsek, Ondřej Kuchař, Pavel Kunst, Josef Šafránek, Tomáš Tesař, Petr Wied vs Michal Bořecký – Ladislav Bořecký, Martin Dudek, Stanislav Frána, Jaroslav Kriebel, Jiří Musil, Milan Novák, Václav Prokeš, Martin Zbránek
58. Jaroslav Kriebel
6. 5. 18 11:15 STOD Sporting Luka Lesser Side FC 6. 1:5 (0:0)
Domácí navzdory početní nevýhodě dokázali celou první půli statečně vzdorovat. Ve druhé půli však hosté zpřesnili koncovku a soupeře přestříleli. Čapla
Sporting Luka Lesser Side FC
Martin Dudek – Stanislav Frána, Jaroslav Kriebel, Václav Prokeš, Martin Zbránek vs Ondřej Krejčí – Fedja Begović, Jan Lang, Matej Martinec, Duc Hoang Nguyen Thien, Vojtěch Rous, Jan Starec, Václav Štrba
48. Stanislav Frána 32., 41., 50. Duc Hoang Nguyen Thien
36., 59. Fedja Begović
29. 4. 18 11:15 STOD Terron AC Bozi B Sporting Luka 5. 7:2 (3:1)
Bylo vidět, že Bozi si přijeli pro vítězství. Vyhrocené utkání zvládli lépe a zaslouženě vyhráli, ale i hosté se snažili a bojovali do poslední minuty.
Terron AC Bozi B Sporting Luka
Leoš Melichar – Petr Jeník, Daniel Manda, Jan Přibyl, Jan Přibyl, Milan Šebek, Pavel Šustr vs Michal Bořecký – Ladislav Bořecký, Martin Dudek, Stanislav Frána, Jaroslav Kriebel, Jiří Musil, Milan Novák, Václav Prokeš, Martin Zbránek
19., 20., 59. Pavel Šustr
23., 35., 37. Jan Přibyl
57. Milan Šebek
25. Stanislav Frána
54. Milan Novák
22. 4. 18 11:15 STOD Sporting Luka Krabice 4. 1:8 (1:5)
Utkání jasně pro Krabice, fyzická kondice určila směr utkání. Robert Hlinák, Roman Hlinák
Sporting Luka Krabice
Martin Dudek – Ladislav Bořecký, Stanislav Frána, Jaroslav Kriebel, Jiří Musil, Václav Prokeš, Martin Zbránek vs Marek Fišer – Jan Bělohlávek, Lukáš Cimler, Martin Dvořák, Filip Jurkovič, Pavel Kafka, Pavel Lenfeld, Filip Loužecký, Marek Rytina, Michal Šeda, Petr Zikmunda
9. Jaroslav Kriebel 2., 7., 14., 52., 53. Martin Dvořák
10. Lukáš Cimler
20. Pavel Lenfeld
32. Filip Jurkovič
15. 4. 18 11:15 STOD Levá fuska Sporting Luka 3. 5:2 (2:1)
Rozhodla druhá půle, kdy domácí byli efektivnější v zakončení. Tomáš Strnad, Miroslav Ženíšek
Levá fuska Sporting Luka
Jan Fiala – Lukáš Fiala, Tomáš Hes, Ondřej Honc, Jan Janovský, Jan Lantora, Pavel Mejstřík, David Neužil, Jiří Plachý, Jan Vencour vs Michal Bořecký – Ladislav Bořecký, Martin Dudek, Stanislav Frána, Jakub Jiroudek, Jaroslav Kriebel, Jiří Musil, Milan Novák, Václav Prokeš, Martin Zbránek
1., 22., 35. Lukáš Fiala
32. David Neužil
60. Ondřej Honc
29. Martin Zbránek
56. Jaroslav Kriebel
8. 4. 18 11:15 STOD Sporting Luka Horsis heads 2. 1:6 (0:5)
Utkání mnoho fotbalové krásy nepřineslo. Zápas plný nepřesností rozhodla první dvacetiminutovka, v níž se hostům podařilo rozvlnit síť za Bořeckého zády celkem pětkrát, čímž bylo o bodech prakticky rozhodnuto. Novotný
Sporting Luka Horsis heads
Michal Bořecký – Ladislav Bořecký, Stanislav Frána, Jaroslav Kriebel, Milan Novák, Václav Prokeš vs Jaroslav Šmiták – Jan Burda, Štěpán Chládek, Michal Frisch, Ondřej Havel, Jaroslav Kopic, Zdeněk Kricner, Viktor Vorlíček
45. Ladislav Bořecký 9. Michal Frisch
10. Ondřej Havel
12., 18. Jaroslav Kopic
14., 54. Viktor Vorlíček
25. 3. 18 11:15 STOD Bad Boys FC Sporting Luka 1. 4:2 (1:2)
Krásné a bojovné utkání od začátku do konce. Kovařík
Bad Boys FC Sporting Luka
Jonathan Vopěnka – Milan Doležal, Jan Hradecký, Martin Konečný, Václav Kremer, Petr Milovanovič, Daniel Nicolosi, Tomáš Sedláček vs Martin Dudek – Ladislav Bořecký, Stanislav Frána, Jaroslav Kriebel, Jiří Musil, Milan Novák, Václav Prokeš